مرتب‌سازی خودکار تصاویر گالری آیفونمرتب‌سازی سریع عکس ها , اپلیکیشن موبایل

استفاده از دوربین گوشی‌های هوشمند بسیار ساده است. این دستگاه‌ها می‌توانند همگی ما را به تبدیل به عکاسانی آماتور کنند. اما جلوه‌ی بد این مسئله، انباشته‌شدن بسیاری عکس و نبود راهی برای مرتب‌سازی سریع آن‌هاست.

 

impala  نام اپلیکیشنی رایگان است که توان تشخیص مشخصه‌های موجود در عکس‌ها و بر این اساس مرتب‌سازی آن‌ها در آلبوم‌های جداگانه را داراست. این اپلیکیشن این شناسایی را در معناهای کلی مانند غذا، دوستان، بیرون و مواردی از این دست انجام می‌دهد.

 

البته واضح است که این کار بی‌عیب و نقص انجام نمی‌گیرد. بعضی اوقات نیاز است که خودتان نیز وارد عمل شده و با تغییر دادن محل چندین عکس، کار را بهبود ببخشید.

 

پس از نصب و اجرای اپلیکیشن، قبل از شروع کار نکاتی در مورد نحوه‌ی کار اپلیکیشن داده می‌شود.

 

مرتب‌سازی سریع عکس ها , اپلیکیشن موبایل


پس از فشاردادن continue اپلیکیشن شروع به بررسی تک‌تک تصاویر گالریتان می‌کند. مدت کار بستگی به تعداد تصاویر موجود در گالریتان دارد و بخاطر بررسی و پردازش تک‌تک این تصاویر، این مرحله ممکن است به طول بیانجامد.

 

مرتب‌سازی سریع عکس ها , اپلیکیشن موبایل

 

با گذشت زمان آلبوم‌های بیشتر با موضوعات بیشتر و متناسب با تصاویر ایجاد می‌شوند.

 

مرتب‌سازی سریع عکس ها , اپلیکیشن موبایل

 

پس از اتمام کار می‌توانید بر روی هر آلبوم تپ کرده و محتویات آن را ملاحظه کنید. در گوشه‌ی صفحه دو گزینه برای تعیین نحوه‌ی مرتب‌سازی فایل‌ها تعبیه شده است. با فعال‌بودن time تصاویر بر اساس زمان گرفته‌شدن آن‌ها و با فعال‌بودن score بر اساس میزان نزدیک‌بودن محتوای تصاویر به عنوان آلبوم مرتب می‌شوند.

 

مرتب‌سازی سریع عکس ها , اپلیکیشن موبایل

 

پس از مشاهده‌ی تصاویر قرار گرفته در هر آلبوم، با تپ‌کردن بر روی عبارت add this album to iphone photo galley، آن آلبوم را به گالری گوشی اضافه کنید.
منبع:fenjon.com

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------