دسترسی به مدیریت فایل پنهان در اندروید 6 مارشمالو



مدیریت فایل اندروید, اشتراک‌گذاری فایل‌ها در اندروید

دسترسی به مرورگر فایل داخلی در اندروید مارشمالو

 

آخرین نسخه‌ی منتشر شده‌ی اندروید، شامل ویژگی‌هایی همچون، کنترل کامل بر روی تنظیمات بخش دسترسی نرم‌افزارها (app permissions)، پشتیبانی از اسکنرهای اثر انگشت بومی، پشتیبانی از درگاه USB نوع C، بهبودهایی در زمینه‌ی مدیریت مصرف انرژی و جستجوی بهبود یافته به وسیله‌ی ویژگی Google Now on Tap افزوده شده به آن، می‌شود.

 

اما در کنار هر یک از ویژگی‌های چشم‌گیر و ارزشمند اندروید مارشمالو، گزینه‌های کوچک اما مهمی هم وجود دارند که احتمالا تابه‌حال به آن‌ها هیچ اشاره‌ای نشده است. یکی از این موارد به ظاهر کم اهمیت و جدید، مرورگر فایل داخلی است. بله درست است، اندروید ۶ مارشمالو دارای فایل منیجر داخلی است و حتی به احتمال بسیار بالا، در صورتی که اخیرا دستگاه اندرویدی خود را بروز رسانی کرده باشید، روحتان هم از وجود آن بی‌خبر است! زیرا این ابزار مفید، به صورت یک نرم‌افزار داخلی عادی منتشر نشده است. اگر به دنبال دسترسی به این ابزار مهم هستید، مراحل ذکر شده در ادامه‌ی مقاله را دنبال کنید.


۱. بخش تنظیمات (Settings) گوشی‌هوشمند اندرویدی خود را باز کنید.

 

نسخه‌ی ششم اندروید, ترفند موبایل

تنظیمات گوشی‌هوشمند اندرویدی 6

 

۲. به قسمت Storage and USB مراجعه کنید.

 

مدیریت فایل اندروید, اشتراک‌گذاری فایل‌ها در اندروید

ویژگی‌های چشم‌گیر و ارزشمند اندروید مارشمالو

 

۳. صفحه‌ی جاری را به سمت پایین مرور کرده و Explore را لمس کنید.

 

نسخه‌ی ششم اندروید, ترفند موبایل

 

۴. مدیریت فایل اندروید مارشمالو در اختیار شماست!

 

مرورگر فایل داخلی, اندروید ۶ مارشمالو

 اشتراک‌گذاری فایل‌ها با سایر نرم‌افزارها در اندروید 6

 

اگر مدیریت فایل اندروید ۶ را مشاهده کنید، قطعا به ابتدایی بودن و ضعف‌های آن پی خواهید بود. ابزار یاد شده، نسبت به بیشتر نرم‌افزارهای مدیریت فایل جانبی، احساس خام بودن و زمختی در طراحی را به کاربر القاء می‌کند. متاسفانه مدیریت فایل اندروید مارشمالو قادر به تغییر نام فایل، ایجاد پوشه‌ی جدید و موارد معمول دیگر نیست. اما خوشبختانه قادر به انجام برخی از کارهای اساسی هست!

 

با این ابزار می‌توان اقدام به کپی فایل، مرتب‌سازی فایل‌ها براساس دسته‌بندی خاص و به اشتراک‌گذاری فایل‌ها با سایر نرم‌افزارها کرد. همچنین قابلیت جستجو هم در زمانی که به دنبال فایل به خصوصی هستید، صرفا در صورتی که نام آن را بدانید در اختیار شما قرار دارد.

منبع:zoomit.ir

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------