تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

تصاویرScreen Saver به درستی کار نمی کنند؟ 

 

تصاویرScreen Saver به درستی کار نمی کنند؟

 

تنظیمات Display به آن بخش از ویندوز که نحوه نمایش صفحه و نحوه مشاهده فونت ها و آیکون ها در صفحه مانیتور را کنترل می کند، مربوط می شود. البته در صورتی که محل و جای تنظیماتی مورد نظرتان را بدانید، رفع ایرادات به سرعت وبه آسانی امکان پذیر است. در قسمت های زیر مروری بر عمومی ترین مشکلاتی داریم که کاربران ممکن است با آن مواجه شوند.


تصاویر Screen Saver به درستی کار نمی کنند
علت:
یکی از ویژگی های جالب ویندوز XP آن است که به کاربران امکان می دهد از بین تصاویر دلخواه خود یک Screen Saver ایجاد کنند . پوشه My Picture آسان ترین راه استفاده از این ویژگی است. فقط کافی است از زبانه Screen Saver پنجره Display Properties گزینه My Picture Slide Show را از منوی پائین افتادنی انتخاب کنید. ( این پوشه در My Document قرار دارد)
ویندوز نیز برای ایجاد Screen Saver از فایل های موجود دراین پوشه استفاده می کند. سپس با انتخاب دکمه Settings می توانید نحوه نمایش تصاویر را ساختار بندی کنید.


راه حل:
از مراحل زیر برای رفع مشکل استفاده از تصاویر در Screen Saver استفاده کنید.
1- گزینه Control Panel Start> را انتخاب کنید.


2-آیکون Display را دوبار سریع کلیک کنید و سپس زبانه Screen Saver را انتخاب کنید.


3-در این قسمت مطمئن شوید که گزینهMy Pictures Slide Show از منوی پائین افتادنی انتخاب شده باشد و تصاویر مورد نظرتان نیز در این پوشه قرار گرفته باشند.


4- دکمه Settings پنجره مربوط به Screen Saver را کلیک کنید تا پنجره Pictures Screen Saver option فعال شود.

 

 

تصاویرScreen Saver به درستی کار نمی کنند؟

 

تنظیمات مورد نظر را در این پنجره اعمال کنید. مثلاً می توانید نحوه مشاهده تصاویر در Screen Saver یا استفاده از افکت ها و transition های بین تصاویر را انتخاب کنید. با انتخاب transition از افکت ها برای جابجایی بین تصاویر استفاده می شود.

عمومی ترین این افکت ها عبارتند از : blend، slide left ، slide Right و...


5- Ok را کلیک کرده و Screen Saver خود را آزمایش کنید.
البته باید توجه داشته باشید که در صورت تمایل می توانید محل تصاویر Screen Saver را از پوشه Picture My به پوشه دیگری تغییر دهید. این کار به Screen Saver تفهیم می کند که محل تصاویر شما پوشه دیگری است و می توانید به راحتی به دسته بندی تصاویر خودتان در پوشه My Picture اقدام کنید.

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------