رشد سریع سوپرمارکت های اینترنتی در ایران و تاثیرات آن بر خانواده هاسوپرمارکت های اینترنتی,سوپرمارکت های اینترنتی در ایران

سوپرمارکت های اینترنتی

 

امروزه با افزایش جمعیت در کلان شهرهای ایران، افراد وقت زیادی را برای خرید در ترافیک سپری می‌کنند. درواقع جدا از این زمان تلف شده، ترافیک طولانی باعث ایجاد احساس سردرگمی و ناراحتی‌های عصبی در افراد می‌شود.

 

از این رو بیشتر افراد تصمیم گرفته‌اند که کالاهای مورد نیاز خود را از نزدیک‌ترین مکان‌های فروش خریداری کنند! حتی اگر این کالاها گران‌تر از بقیه فروشگاه‌ها باشند. همچنین با پیشرفت و رشد تکنولوژی و به وجود آمدن دستگاه‌ها و ابزارآلات ارتباطی نوین و جدید، کسب و کارها و فروشگاه‌های اینترنتی به همراه آن به وجود آمدند. جالب است بدانید در طی سالیان گذشته شبکه‌های اجتماعی و تلفن‌های همراه رشد بسیاری پیدا کرده‌اند و دیگر کمتر کسی را می‌توان یافت که از گوشی‌های هوشمند استفاده نکند. 

 

همه این عوامل باعث شده‌اند که کسب وکارها و فروشگاه‌های اینترنتی زیادی در فضای اینترنتی شکل بگیرند و شروع به کار کنند. از این رو اکثر افراد تصمیم گرفتند که کالاهای مورد نیاز خود را از این فروشگاه‌های اینترنتی خریداری کرده و سفارش بدهند.

 

برخی از مزایای فروشگاه‌های اینترنتی

امروزه نمی‌توان از مزیت‌هایی که فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند در اختیار افراد قرار بدهند غافل شد زیرا دیگر جستجو در اینترنت برای تهیه کالا و اقلام برای بیشتر افراد تبدیل به یک عادت شده است. درواقع امروزه همه ما قبل از خرید کالاها و محصولات مورد نیاز خود اول از همه به بررسی انواع محصولات موجود و همچنین ارائه دهندگان آن محصولات می‌پردازیم. بعد از این بررسی‌ها، بهترین گزینه را برای خرید و سفارش انتخاب کرده و سپس دست به خرید آن محصول یا کالای مورد نظر می‌زنیم.

 

فروشگاه‌های اینترنتی و به طور کلی دنیای اینترنت فضایی را در اختیار افراد و کاربران قرار داده است تا بتوانند به راحتی محصولات و کالاهای مورد نظر خود را مورد بررسی و موشکافی قرار دهند و سپس آن محصول را از بهترین فروشنده و با قیمتی به صرفه خریداری کنند.

 

از این رو در ادامه به بررسی و معرفی بهترین مزیت‌هایی که فروشگاه‌های اینترنتی در اختیارمان قرار داده‌اند می‌پردازیم، پس ادامه این مقاله را از دست ندهید.

 

1.جذب فروشندگان و مشتریان بیشتر

همانطور که گفته شد، پس از ورود فروشگاه‌های به فضای اینترنت، دسترسی آسان‌تر و راحت‌تری را برای مشتریان و فروشندگان کالا قرار دادند تا این افراد بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کرده یا به فروش برسانند.

 

در واقع یک فروشگاه اینترنتی به علاوه اینکه می‌تواند مانند یک فروشگاه فیزیکی عمل کند، این مزیت را برای افراد و کاربران خود فراهم کرده است که بتوانند در سرتاسر دنیا به فروشگاه‌های اینترنتی دسترسی داشته باشند.

 

2.عرضه بر مبنای تقاضا

 

سوپرمارکت های اینترنتی,مزایای فروشگاه‌های اینترنتی

مزایای فروشگاه‌های اینترنتی

 

مشتریان و کاربرانی که به فروشگاه‌های فیزیکی مراجعه می‌کنند، توقع مشاهده محصول یا کالای مورد نظر خود را دارند. 

 

فروشگاه‌های اینترنتی فضایی را برای افراد فراهم کرده است تا بتوانند در یک بستری ایمن و قابل اعتماد محصولات مورد نیاز خود را با تمام ویژگی‌هایی که دارد، به راحتی پیدا کرده و سفارش بدهند.

 

در واقع در فروشگاه‌های اینترنتی، ویژگی‌ها و اطلاعاتی بیشتر از محصولات و کالاهای مورد نظر شما وجود دارد که می‌توانید قبل از خرید خود آن‌ها را مشاهده کرده و دست به خرید کالای مورد نظر خود بزنید.

 

همچنین قابلیت دیگری که فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند در اختیار شما قرار دهند، قابلیت سفارش و خرید مجدد کالای مورد نظر شما است. 

 

در واقع شما د÷ر فروشگاه‌های اینترنتی این توانایی را دارید، محصولی را که قبلاً خریداری کرده‌اید را به راحتی در سفارشات قبلی خود پیدا کرده و دوباره آن را سفارش دهید.

 

3.خرید ارزان‌تر و به صرفه تر

معمولاً به ندرت پیش می‌آید که یک فروشگاه فیزیکی برای محصولات و کالاهای خود تخفیفات خاصی قائل شود. اما در فروشگاه‌های اینترنتی به دلیل کنار رفتن هزینه‌های اضافی، بیشتر اوقات کالاها و محصولات موجود در فروشگاه مورد نظر، دارای تخفیفات ویژه و خاصی می‌شوند که می‌توانید این محصولات و کالاها را با قیمت کمتر و به صرفه تری خریداری کنید.

 

همچنین شما در فروشگاه‌های اینترنتی نیز می‌توانید از کدهای تخفیف برای سفارشات و خریدهای خود استفاده کنید. این کدهای تخفیف گاهی اوقات قیمت اصلی کالای مورد نظر شما را تا 70 درصد کاهش می‌دهند.

 

در واقع این کدهای تخفیف گاهی اوقات از طریق پیامک یا شبکه‌های اجتماعی فروشگاه اینترنتی مورد نظر شما یافت میشود ولی بهترین راه برای به دست آوردن این کدهای تخفیف، استفاده از سایت‌هایی است که کد تخفیف ارائه می‌دهند. یکی از سایت‌هایی که می‌توانید کدهای تخفیف مورد نیاز خود را مشاهده کرده و مورد استفاده قرار دهید، سایت موپُن است.

 

شما به راحتی می‌توانید با ورود به سایت موپُن و رفتن به صفحه اختصاصی فروشگاه اینترنتی مورد نظر خود، با انواع کدهای تخفیف آن فروشگاه اینترنتی آشنا شده و از آن‌ها برای خریدها سفارشات خود استفاده بکنید.

 

4.فروشگاه‌هایی همیشه باز و در دسترس

فروشگاه‌ها و پاساژها طبق قوانینی که در خصوص "ساعت فعالیت فروشگاه‌های در ایران" وجود دارد، فقط در ساعات مشخصی از روز مجاز به فعالیت و ارائه خدمات و کالاهای خود به خانواده‌های ایرانی هستند. 

 

با این حال حتی اگر کسب و کار شما در یک پاساژ یا فروشگاه فیزیکی است، ساعت فعالیت‌های شما نیز به ساعت باز بودن آن فروشگاه یا پاساژ محدود خواهد شد.

 

البته برای برخی روزها یا برخی از مشاغل این ساعت‌های فعالیت متفاوت است!

ولی در هر صورت یک فروشگاه اینترنتی مجبور نیست که از این قوانین پیروی کند و حتی در زمان‌ها و روزهای تعطیل در حال ارائه خدمات و کالاهای مختلف است و افراد می‌توانند سفارشات خود را در هر ساعت از شبانه روز و در هر کجای دنیا، ثبت کنند.

 

به همین دلیل است که بیشتر خانواده‌های ایرانی برای خرید کالاها و محصولات خود، فروشگاه‌های اینترنتی را انتخاب می‌کنند زیرا این فروشگاه‌ها فرصت بیشتری را در اختیار افراد برای تصمیم‌گیری در خصوص خرید کالاها قرار می‌دهد.

 

5.ارسال آسان‌تر و ایمن‌تر

 

سوپرمارکت های اینترنتی,بهترین فروشگاه‌های اینترنتی در ایران

بهترین فروشگاه‌های اینترنتی در ایران

 

از دیگر مزیت‌های خوب فروشگاه‌های اینترنتی که وجه تمایز بین فروشگاه‌های فیزیکی و آنلاین است، امکان ارسال سریع‌تر و به صرفه تر کالاها و سفارشات شما است. 

 

در واقع با خرید از فروشگاه‌های اینترنتی و آنلاین دیگر نیازی نیست برای دریافت محصول و کالای مورد نظر خود مسافت زیادی را از خانه تا فروشگاه مورد نظر طی کنید.

 

بلکه به وسیله فروشگاه‌های اینترنتی به راحتی می‌توانید کالاها و محصولات مورد نیاز خود را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.

 

6.امکان مقایسه قیمت‌ها

فروشگاه‌های اینترنتی همچنین این امکان را برای مشتریان و کاربران خود فراهم کرده‌اند تا این افراد بتوانند با مقایسه قیمت کالاها و محصولات مورد نیاز خود، آن‌ها را در مناسب‌ترین و به صرفه ترین قیمت خریداری کرده و سفارش بدهند.

 

برخی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی در ایران

در بین فروشگاه‌های آنلاینی که در مشغول خدمت رسانی به افراد مختلف در ایران هستند، تعدادی از این فروشگاه‌ها توانسته‌اند در طی سال‌های فعالیت خود در این حوزه، اعتماد مشتریان و افراد زیادی را به خود جذب کنند و خدمات و کالاهای با کیفیت‌تری را در اختیار مشتریان و کاربران خود قرار داده‌اند. از این رو در ادامه قصد داریم تا به معرفی این فروشگاه‌های اینترنتی بپردازیم.

 

1.فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت

فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت از پرطرفدارترین فروشگاه‌های اینترنتی در ایران به حساب می‌آید که در سال طی سال‌های اخیر توانسته است مشتریان و طرفداران زیادی را به خود جذب کند. این فروشگاه اینترنتی در تلاش است تا بتواند با ارائه کالاها و خدمات متنوع خود، به خانواده‌های ایرانی برای رفع نیازها و کالاهای مورد نیاز خود کمک کند.

 

از این رو اسنپ مارکت با ارائه انواع کالاها و محصولات ایرانی مانند کالاهای سوپر مارکتی، کالاهای اساسی و... به عنوان یک فروشگاه آنلاین کامل و جامع در بازار ایران شناخته می‌شود که می‌تواند نیازهای افراد را در حوزه محصولات سوپر مارکتی، مواد غذایی، کالاهای اساسی و... تأمین کند.

 

سایت فروشگاه آنلاین اسنپ مارکت طراحی کاربرپسندانه بسیار خوبی دارد که شما به راحتی از طریق جستجوی پیشرفته و دسته بندی‌های مختلف این فروشگاه، کالای مورد نیاز خود را در سریع‌ترین زمان ممکن پیدا کرده و سفارش دهید. 

 

در واقع یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این فروشگاه اینترنتی این فروشگاه اینترنتی، ارسال رایگان خریدهای بالای 100 هزار تومان است که میتواند یک مزیت منحصر به فرد برای اسنپ مارکت به حساب بیاید.

 

از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد اسنپ مارکت، امکان استفاده از کد تخفیف اولین خرید اسنپ مارکت است. درواقع با استفاده از این کد تخفیف می‌توانید سفارشات خود را ارزان‌تر خریداری کنید.

 

2.فروشگاه اینترنتی اسنپ اکسپرس

 

سوپرمارکت های اینترنتی,فروشگاه اینترنتی اسنپ اکسپرس

فروشگاه اینترنتی اسنپ اکسپرس

 

فروشگاه اینترنتی اسنپ اکسپرس با هدف ایجاد یک سامانه فروشگاه آنلاین شروع به کار کرد و با ارائه خدمات متنوع و با کیفیت در این زمینه به طور موثر، توانست اعتماد مشتریان خود را به دست آورد. در این فروشگاه می‌توانید بیش از 30 هزار کالا در دسته بندی‌های مختلف را مشاهده کنید. 

 

در واقع خرید محصولات و کالاها در اسنپ اسکپرس کاملاً به صرفه است و همچنین افرادی که کالاهای مورد نیاز خود را از این فروشگاه اینترنتی دریافت کرده‌اند، با سرعت و دقت بیشتری می‌توانند سفارشات خود را دریافت کنند.

 

از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد فروشگاه اینترنتی اسنپ اکسپرس می‌توان به امکان پرداخت آسان در این پلتفرم اشاره کرد. در پلتفرم اسنپ اکسپرس در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید خریدها و سفارشات خود را انجام دهید!

 

همچنین می‌توانید با استفاده از تخفیف اسنپ اکسپرس، کالاها و اقلام مورد نیاز خود را با قیمت پایین‌تر و کمتری خریداری کنید.

 

3.فروشگاه اینترنتی اکالا

فروشگاه اینترنتی اکالا از پیشروان فروشگاه‌های اینترنتی در ایران است که با ایده‌ای کاملاً جدید و با هدف رفع نیازهای ضروری خانوادههای ایران راه اندازی شد. 

 

این فروشگاه آنلاین از همان اوایل شروع فعالیت خود در این حوزه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی ایران شناخته شد که کالاهای متنوعی را از طریق سایت خود به عرضه درآورد.

 

فروشگاه اینترنتی اکالا با ارائه کالاها و محصولات در دسته بندی‌هایی از جمله خواربار، لبنیات، محصولات پروتئینی، کنسرو غذای آماده، نوشیدنی‌ها، صبحانه و... توانسته است در طی سال‌هایی که به کاربران و مشتریان خود خدمت‌رسانی می‌کرد، اعتماد افراد را به دست بیاورد.

 

همچنین شما می‌توانید با استفاده از تخفیف اکالا، خریدها و سفارشات خود را با قیمتی به صرفه تر خریدای کنید و از خرید خود از فروشگاه اکالا لذت ببرید.

 

سخن پایانی

همانطور که گفته شد امروزه به دلیل ترافیک و تورم محصولات اساسی و ضروری خانوارها، تهیه این انواع کالاها و محصولات برای خانواده‌های ایرانی دشوار شده است و تبدیل به یک مسئله مهم و اساسی شده است. از این رو فروشگاه‌های اینترنتی برای رفع این مشکلات وارد شدند تا افراد مختلف بتوانند با تجربه خریدی آسان‌تر و به صرفه تر، کالاها مورد نیاز و ضروری خود را به راحتی فراهم کنند. 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خدمات و محصولات دیجیتال ,خدمات سیم کارت و تلفن همراه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023