طرح متفاوت اپل برای ساخت گوشی تاشو اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,گوشی تاشو
گزارش ها حاکی از آن است که اپل بین دو طراحی برتر برای گوشی های تاشو مدل بهتر و بادوام تر را انتخاب می‌کند. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس اطلاعات منتشر شده از منابع مختلف، شرکت اپل مدتی است که در حال توسعه گوشی هوشمند تاشوی خود است و اکنون به نظر می‌آید که موفق شده طراحی این مدل جدیدرا به پایان برساند. طبق این داده‌ها اپل برای ساخت گوشی تاشوی جدید خود دو طراحی متفاوت را آماده ساخته و در نظر دارد با کمک شرکت Foxconn ابتدا کیفیت هر دو طراحی را بررسی کند.

 

گفته می‌شود شرکت اپل مدتی قبل هر دو مدل طراحی شده را در اختیار شرکت مذکور در پکن قرار داده بود تا میزان ماندگاری آن‌ها بررسی شود. نتایج آزمایش بر روی دو مدل گوشی تاشوی اپل به گونه‌ای بود که هر دو مورد قبول واقع شدند و اکنون اپل آن‌ها را به مرحله نهایی برده است. یکی از مدل‌های طراحی شرکت اپل همانند گوشی‌های تاشوی Motorola Razr و Samsung Galaxy Z Flip است.

 

این مدل‌ها پس از بسته شدن یک صفحه نمایش کوچک دیگر را در اختیار خریداران قرار می‌دهند تا افراد بتوانند اعلان‌های موجود را بررسی کنند. مدل دیگری که توسط شرکت اپل طراحی شده قابلیتی همچون باز کردن کتاب را دارد که در گوشی Samsung Galaxy Fold نیز دیده می‌شود. این نوع طراحی به افراد قابلیت تبدیل کردن آیفون به آیپد را می‌دهد.

 

 اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,گوشی تاشو

گزارش‌ها حاکی از آن است که در حال حاضر شرکت اپل سعی دارد نکات مثبت و منفی هر دو نمونه را بررسی کند تا بهترین محصول خود را وارد بازار کند. اگر گوشی تاشوی شرکت اپل همان‌طور که شایعات خبر می‌دهند در سال ۲۰۲۲ عرضه شود اپل می‌تواند از تراشه پردازنده‌های 3nm خود در آن‌ها استفاده کند.

 

شرکت مذکور طی مدت زمان اخیر تلاش داشته تا با بستن قرارداد جدید با TSMC تولید تراشه پردازنده‌های خود در سال ۲۰۲۲ را تضمین کند. شرکت اپل طی قرارداد جدید خود تولید انبوه تراشه‌های سری A برای گوشی‌های هوشمند و تراشه‌های سری M برای مک بوک‌ها را تضمین کرده است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------