با انتخاب بهترین دکتر اسلیو معده از خودتان درمقابل عوارض اسلیو محافظت کنید (بمب خبری)نکته مهم: در انتهای همین مقاله به معرفی برترین پزشکان در زمینه جراحی های لاغری که با تحقیقات میدانی بسیار به دست آمده خواهیم پرداخت. اما توصیه می‌ کنیم برای آگاهی بیشتر و محافظت از خود،‌ در برابر عوارض اسلیو معده، مطالب مربوطه را در همین مقاله حتما مطالعه کنید.

در صورت محدودیت زمانی میتوانید از فهرست عناوین، مطلب مورد نظر خود را یافته و مطالعه کنید.

 

فهرست عناوین :  

1) رازهای مزایا و معایب عمل اسلیو معده (باورنکردنی)

 

2) عوارض اسلیو معده(محرمانه)

   -نشتی بعد از عمل اسلیو 

   -آمبولی در عمل اسلیو 

 

3) کاش از ابتدا از این عوارض اسلیو معده مطلع بودم (سانسورشده)

   -تب بعد از عمل اسلیو معده 

   -استفراغ بعد از عمل اسلیو معده 

   -جای عمل اسلیو معده 

 

4) تکنیک های انتخاب بهترین دکتر اسلیو معده درتهران را اینجا بخوانید. 

5) بهترین دکتر اسلیو معده چه کسی است؟  

6) روش عمل اسلیو معده بهترین دکتر اسلیو معده در تهران  

7) بهترین دکتر اسلیو معده در تهران از نظر مهارت چه ویژگی هایی دارد؟  

8) رازهای انتخاب جراح اسلیو زبردست و با سابقه 

9) پنج اشتباه فاحش در انتخاب جراح اسلیو 

 

باید یادآوری کرد که عمل اسلیو معده به تنهایی معایبی جز تحمیل تغییر عادات غذایی به شما را ندارد و اگر در مورد معایب آن عوارضی را بیان می‌ کنند تا حد بسیاری به جراح اسلیو شما بستگی دارد. شما می توانید در «مقاله تخصصی اسلیو معده هر آن چیزی که باید در رابطه با عمل خود بدانید را مطالعه کنید. 

 

در ادامه، مطالبی محرمانه در مورد عوارض اسلیو معده بیان خواهیم کرد لطفاً با دقت بخوانید. 

 

* نکته مهم: شما می توانید از طریق تماس با مرکز مشاوره جراحی راهنما درمان از عوارض و مزایا عمل اسلیو معده مطلع شده و از بروز خسارات جبران ناپذیر پیشگیری کرده و هوشمندانه تصمیم بگیرید. 

 

در انتهای همین مقاله به معرفی برترین پزشکان در زمینه جراحی های لاغری که با تحقیقات میدانی بسیار به دست آمده خواهیم پرداخت. اما توصیه می‌ کنیم برای آگاهی بیشتر و محافظت از خود در برابر عوارض اسلیو معده، مطالب مربوطه را در همین مقاله حتما مطالعه کنید. 

 

با تحقیقاتی که اخیراً از مراکز معتبر علمی در دنیا منتشر شده مزایا و معایب عمل اسلیو معده در ۹۰ درصد موارد مخصوصاً در کاهش وزن و درمان بیماری‌ های ناشی از آن قطعی بوده و درمان قطعی بسیاری از اختلالات می‌باشد. 

با بررسی مزایا و معایب عمل اسلیو معده به این دیدگاه می‌ رسیم که پیشرفت علم پزشکی (با وجود تغییر سبک زندگی به سمت تنبلی و عدم تحرک) می‌ تواند تا حدود زیادی ما را از عوارض اضافه وزن محافظت کند. 

 

امروزه مقالات و عناوین زیادی در رابطه با مزایا و معایب عمل اسلیو معده در قسمت‌ های مختلف می‌ خوانیم؛ واقعیتی که باید مورد توجه قرار بگیرد نقش جراح اسلیو شما در میزان تاثیر مثبت یا بروز عوارض عمل برای شما خواهد بود. 

 

۱) رازهای مزایا و معایب عمل اسلیو معده (باورنکردنی)

لیستی از مزایای منحصر به فرد عمل اسلیو معده را در پایین بخوانید:  

رهایی از درد زانو و کمر 

جلوگیری از عود آرتروز مفاصل 

درمان سوزش سر دل 

بهبود آسم 

بهبود قاعدگی‌ های نامنظم 

کاهش وزن قطعی 

درمان ناباروری در ۷۰ درصد مواقع 

درمان قطعی کبد چرب غیر الکلی 

درمان کیست تخمدان 

افزایش طول عمر 

رهایی از کلسترول بالا 

جلوگیری از پیشرفت بیماری‌ های قلبی 

درمان و بهبودی فشار خون 

درمان دیابت نوع ۲ 

کاهش عوارض بارداری 

پیشگیری از افسردگی 

بهبود تنفس 

کاهش احتمال ابتلا به سرطان 

 

۲)عوارض اسلیو معده (محرمانه) 

این موضوع را با پرسیدن چند سوال مهم آغاز می‌کنیم: 

آیا همه عوارض اسلیو معده طبیعی هستند و ارتباطی به جراح اسلیو شما ندارند؟ 

کدام یک از عوارض اسلیو معده ارتباط مستقیم با جراح اسلیو شما خواهند داشت؟ 

در مورد مقدار نقش جراح اسلیو در احتمال بروز هر یک از عوارض اسلیو معده چه توضیحی می توان داد؟ 

 

به طور کلی می توان گفت عوارض اسلیو معده به دو گروه کلی تقسیم می شود:  

1) عوارض اسلیو معده که جراح اسلیو شما در بروز آنها می‌ تواند نقش داشته باشد. 

2) عوارض اسلیو معده که جراح شما در بروز آنها نقشی ندارد. 

در گروه اول یعنی «عوارض اسلیو معده که پزشک شما می‌تواند نقشی در بروز آنها داشته باشد» به شرح زیر است: 

-نشتی بعد از عمل اسلیو 

-عفونت 

-خونریزی داخلی بعد از عمل 

-انسداد روده بعد از عمل 

 

نکته مهم: شما می توانید از طریق تماس با مرکز مشاوره جراحی راهنمادرمان از عوامل بروز عوارض انواع جراحی های لاغری مطلع شده تا از بروز خسارات جبران ناپذیر پیشگیری کرده و هوشمندانه تر تصمیم بگیرید. 

 

نشتی بعد از عمل اسلیو معده: 

 

عوارض اسلیو معده

 

می‌ توان گفت بهترین فردی که می‌ تواند از آمبولی در عمل اسلیو شما پیشگیری کند پزشک شما می‌ باشد؛ زیرا که او فردی آگاه و دلسوز شماست. 

در انتهای مطلب تعدادی از پزشکان برتر در حوزه جراحی های لاغری که می‌ توان با دلسوزی و احساس مسئولیت خود در قبال درمان بیمار کمک موثری در پیشگیری از عوارض اسلیو معده و آمبولی در عمل اسلیو معده به داوطلبین عمل‌ های لاغری داشته باشد معرفی شده است. اما توصیه می‌ کنیم برای آگاهی بیشتر و محافظت از خود،‌ در برابر عوارض اسلیو معده مطالب مربوطه را در همین مقاله مطالعه کنید. 

 

3)کاش از اول از این عوارض اسلیو معده مطلع بودم (سانسور شده) 

در مورد عوارض اسلیو معده که می‌ توانند خطرات جدی را برای فرد جراحی شده رقم بزنند به نشتی بعد از عمل اسلیو و آمبولی در عمل اسلیو معده در مطلب بالا توضیح دادیم. 

از جمله عوارض اسلیو معده که هر کدام می‌ توانند با رعایت کردن اقداماتی (در صورت بروز) رفع شوند به شرح زیر هستند: 

 

تب بعد از عمل اسلیو معده : 

 این عارضه معمولا موقتی بوده و در اکثر موارد به فاصله یک روز بعد عمل از رفع می‌ شود. در صورت ادامه دادن تب بعد از عمل اسلیو معده اگر همراه تپش قلب و گرگرفتگی یا بالا پایین شدن فشار خون در فرد باشد نشان از وجود عوارض جدی می‌ تواند باشد. در این صورت توصیه می‌شود به تیم پزشکی که برای عمل مراجعه نموده‌ اید، مراجعه کنید. 

 

در مواردی تب بعد از عمل اسلیو معده می‌ تواند در اثر نشتی بعد از عمل اسلیو و گسترش عفونت در فضای شکمی باشد. 

باز هم مثل همیشه توصیه می کنیم که پیشگیری بهتر از درمان است و بهتر است در انتخاب جراح اسلیو شایسته نهایت دقت انجام شود. در همین مورد با تحقیقات میدانی فراوان تعدادی از بهترین دکتر اسلیو معده در تهران را در انتهای همین مطلب معرفی کرده ایم. 

 

استفراغ بعد از عمل اسلیو معده: 

این عارضه تا یک روز بعد از عمل در ۹۰ درصد موارد ناشی از گازهای بیهوشی می‌ باشد.معمولا استفراغ بعد از عمل اسلیو معده موقتی است و در زمان بستری در بیمارستان بعد از عمل از داروهایی برای کاهش آن مثل داروی اندانسترون در سرم تزریق می‌شود. 

 

نکته: توصیه شده بعد از عمل برای رفع سریع علائم گازهای بیهوشی مثل استفراغ بعد از عمل اسلیو معده با راه رفتن ملایم و تحرک داشتن و سرپا ایستادن بلافاصله بعد از به هوش آمدن در بخش بستری می‌ توانید کمک بزرگی در رفع آن بکنید. 

قابل ذکر است در صورت طولانی‌ تر شدن استفراغ بعد از عمل اسلیو معده بیش از ۲۴ ساعت حتماً به تیم پشتیبانی پزشک جراح خود اطلاع رسانی کنید. 

یکی از مواردی که در مواقع نادر می تواند باعث استفراغ های طولانی بعد از عمل شود، تنگی هایی در لوله گوارش یا فضای جدید معده شما بعد از عمل می‌باشد. 

در همین مورد نقش جراح، در دسترس بودن تیم پشتیبانی 24 ساعته آنها در رفع نگرانی‌ های بیماران و گرفتن گزارش حال مراجعین بعد از عمل از اهمیت بالایی برخوردار است. 

 

عوارض اسلیو معده

 

جای عمل اسلیو معده: 

در عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی برش های یک سانتیمتری در پنج نقطه از شکم بیمار زده می‌شود. 

برش‌ های کوچک در به وجود آمدن جای عمل اسلیو تاثیری ندارد یعنی بعد از ترمیم زخم‌ های یک سانتی‌ متری در سطح پوست شما جای عمل اسلیو به طور محسوس نمی‌ ماند. 

نکته: در انتهای عمل تکنیک‌ هایی که توسط دستیاران جراح اسلیو رعایت می‌ شود می‌ تواند در ماندن جای عمل اسلیو معده موثر باشد. 

یکی از تکنیک‌ های انجام شده در انتهای عمل برای بخیه در مناطق برش، صرف وقت کافی برای انجام صحیح به هم رساندن لبه‌های پوست بیماران جهت نماندن جای عمل اسلیو معده بر روی پوست است. 

 

عوارض اسلیو معده

 

در همین راستا می‌ توان از بخیه‌ هایی با سبک Subcutaneous یا درون پوستی یا بخیه‌ های زیبایی استفاده کرد. 

قطعا جراح اسلیو شایسته به همه نکات کوچک و بزرگ در جهت رفع دغدغه بیماران دقت خواهد کرد و با دستیارانی شایسته عمل اسلیو معده را انجام خواهد داد به طوری که جای عمل اسلیو معده بر روی پوست باقی نمی‌ ماند . 

 

در انتهای همین مقاله به معرفی برترین پزشکان در زمینه جراحی لاغری که با تحقیقات میدانی بسیار به دست آمده خواهیم پرداخت. اما توصیه می‌ کنیم برای آگاهی بیشتر و محافظت از خود،‌ در برابر عوارض اسلیو معده، مطالب مربوطه را در همین مقاله مطالعه کنید. 

 

4)تکنیک انتخاب بهترین دکتر اسلیو معده در تهران را اینجا بخوانید. 

در انتخاب بهترین دکتر اسلیو معده در تهران ویژگی های زیر حائز مهم است:  

وجدان کاری بالا 

تعهد به قسم پزشکی خود 

کار تخصصی در حوزه خاص (به عنوان مثال فقط عمل اسلیو معده) 

تجربه جراحی کافی در حوزه مورد نظر شما 

اجتناب پذیری از پذیرش تعداد بالای بیماران برای عمل در یک روز کاری 

پیگیری و فالوآپ بیماران بعد از عمل 

دارای تیم پشتیبانی بعد از عمل    

در ادامه مقاله به توضیحات تکمیلی برای انتخاب بهترین دکتر اسلیو معده در تهران می پردازیم. 

عموماً می‌ توان گفت بسیاری از مردم برای پیدا کردن و مراجعه به بهترین جراح اسلیو، میزان شلوغی مطب یا میزان دنبال کنندگان وی در شبکه‌های اجتماعی را دلیلی بر داشتن شایستگی بیشتر در فرد مورد نظر خود می دانند. 

اما واقعیت این چنین نیست 

چه بسا بسیاری از پزشکانی که به دلیل نداشتن تیم تبلیغاتی، دنبال کنندگان زیادی در شبکه‌های اجتماعی ندارند اما بسیاری از عمل‌های جراحی سخت را با موفقیت به انجام رسانده‌اند.بسیاری از افرادی که شخصیت‌های علمی برجسته دارند از ترفندهای تبلیغاتی استفاده نمی‌کنند. در حالی که این افراد سال‌ها به عنوان بهترین دکتر اسلیو معده در تهران در بین اعضای کادر درمان بیمارستان‌ها شناخته شده هستند. 

 

 با در نظر گرفتن همه ویژگی‌هایی که در ابتدای همین صفحه در رابطه با بهترین دکتر اسلیو معده در تهران بیان شد، قصد معرفی شخصیت‌های علمی برجسته در زمینه جراحی‌های لاغری در انتهای همین مقاله در تهران را داریم. 

 

5)بهترین دکتر اسلیو معده چه کسی است؟ 

در این رابطه باید در نظر گرفت میزان رضایتمندی از پزشک مورد نظر شما چه میزان است. 

یکی از موارد بسیار مهم، اخلاق مداری بهترین دکتر اسلیو معده می‌ باشد. ایشان با صرف وقت کافی باید اصول علمی جراحی را مو به مو اجرا کرده و تمام توان خود را در جلوگیری از بروز عوارض ناشی از عمل انجام دهد. 

در این مقاله سعی شده با انجام تحقیقات، این موضوع در همه پزشکان فعال در زمینه عمل لاغری در تهران بررسی شود. 

دکتر مجتبی احمدی از جهت رعایت اخلاق در بین کادر درمان بیمارستان از شهرت خاصی برخوردار است. یکی از مراحل عمل اسلیو معده دوختن خط استپلری (جای منگنه‌ ها) برای جلوگیری از نشتی بعد از عمل می‌ باشد. 

طبق تحقیقاتی که انجام شد، این مرحله مهم را دکتر احمدی به بهترین نحو انجام می‌ دهند. شما می توانید تغییرات قبل و بعد مراجعین ایشان را در صفحه اینستاگرام وی مشاهده کنید. 

 

اینستاگرام دکتر مجتبی احمدیdrmojtabaahmadii

 

برای نگارش این مقاله تحقیقات میدانی بسیاری صورت گرفته و در همین راستا می‌ توان گفت: یکی از موارد بروز عوارض عمل لاغری کم دقتی پزشک شما خواهد بود. این موضوع به دلایلی از جمله ازدیاد پذیرش و انجام عمل‌ های جراحی در یک روز اتفاق می‌ افتد. 

از جهتی بازگشت سلامتی کامل بعد از بروز قصور پزشکی و عوارض عمل غیر ممکن است. بنابراین در انتخاب بهترین دکتر اسلیو معده در تهران ما تصمیم به تحقیقات کامل در همین زمینه گرفتیم. 

پیشنهاد می‌ کنیم با صرف وقت کافی برای جلوگیری از عوارض احتمالی عمل خود و محافظت از سلامتی خود و انجام موفق عمل نزد بهترین دکتر اسلیو معده در تهران، این مقاله را از ابتدا با دقت بیشتر بخوانید. 

 

نکته:در این مقاله به ارزیابی رفتارهای حرفه‌ ای بهترین دکتر اسلیو معده می‌ پردازیم. 

یکی از موارد مهم، زیر نظر گرفتن همه مراحل و آماده‌ سازی پروسه جراحی لاغری توسط جراح شما در اتاق عمل می‌ باشد. 

این موضوع به این معنی است که جراح شما با احساس مسئولیت به جای خود در رابطه با شما و اجرای همه موارد ایمنی برای شما باعث جلوگیری از عوارض بعد از عمل می شود. 

قابل ذکر است در اتاق عمل زمانی که بیمار بیهوش است، مسئول اصلی شما پزشک جراح شما می‌ باشد. 

 

با بررسی های بسیار دریافتیم بهترین دکتر اسلیو معده شخصی است که دارای تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته برای دریافت گزارش های ناگهانی در رابطه با دردهای غیر قابل پیش بینی و گزارش های حساس در رابطه با سلامتی شما می باشد. 

 

بهترین دکتر اسلیو معده در تهران

 

6)روش عمل اسلیو معده بهترین دکتر اسلیو معده در تهران 

با نگاهی گذرا به کتب پزشکی جراحی معتبر (ASMBS)، اجرای روش عمل اسلیو معده به شکل استاندارد با چالش‌ هایی روبرو است. 

 

در ابتدا با مرور مطالب کلی در زمینه روش عمل اسلیو معده به بیان نکات مهم‌تر که ضامن سلامتی فرد عمل شونده است می‌ پردازیم. 

در عمل اسلیو معده با شناخت دقیق از آناتومی معده انسان، جراح اسلیو قسمتی از معده را( که ۸۰ درصد آن را تشکیل می‌دهد) با منگنه‌هایی استاندارد برش داده و از بدن خارج می‌کند. در انتهای عمل اسلیو بخشی از معده که مسئول ترشح هورمون‌ های گرسنگی (گرلین) هستند برداشته و از معده شما بخشی مانند یک آستین باقی می‌ ماند که در القای حس سیری زودرس به فرد چاق کمک شایانی می‌ کند؛ اما سوالی که دغدغه اصلی بسیاری از مراجعه کنندگان است «آیا بهترین دکتر اسلیو معده در تهران روش عمل اسلیو معده خاصی را  اجرا میکند؟» 

 

واقعیت این است که روش عمل اسلیو معده در کتب علمی پزشکی واحد بوده اما بیماران مختلف با توجه به حجم معده‌ های متفاوتی که دارند می‌ توانند روش عمل اسلیو معده متفاوتی داشته باشند. 

قابل ذکر است بدانید بهترین دکتر اسلیو معده در تهران با به کار بردن تکنیک‌ های خاصی از عوارض مهم (که احتمال بروز آنها بعد از عمل داده شده است) می‌ تواند از شما محافظت کند. 

یکی از تکنیک‌ های خاص در روش عمل اسلیو معده دوختن خط استپلری توسط جراح شما است. 

 

برخی پزشکان به همین دلیل ازدیاد اعمال جراحی دیگر در طول یک روز این مرحله را انجام نمی‌ دهند؛ بنابراین برای انتخاب بهترین دکتر اسلیو معده در تهران در نظر گرفتن وجدان کاری در به کار بردن مهارت‌ های ایمنی بخش برای بیمار بسیار مهم است. در انتهای همین مقاله به معرفی پزشکان در زمینه جراحی لاغری که با تحقیقات میدانی بسیار به دست آمده خواهیم پرداخت. اما توصیه می‌ کنیم برای آگاهی بیشتر و محافظت از خود،‌ در برابر عوارض اسلیو معده مطالب مربوطه را در همین مقاله مطالعه کنید. 

 

7)بهترین دکتر اسلیو معده در تهران از نظر مهارت چه ویژگی‌ هایی دارد؟ 

در این مقاله به طور تخصصی به تفاوت‌ های مهارتی تعدادی از بهترین دکتر اسلیو معده در تهران می‌ پردازیم. 

باید بدانید جراح شما باید از درک سه بعدی قوی برخوردار باشد. به عنوان مثال در زدن منگنه‌ های عمل اسلیو باید دقت کافی شود تا با روی هم قرار دادن صحیح نواحی آنتریور و پوستریور (پشتی و جلویی) معده، منگنه‌ ها به طور صحیح زده شوند در غیر این صورت با عجله در روند عمل بیمار دچار عارضه نشتی بعد از عمل اسلیو معده خود خواهد بود. 

به عبارتی بهترین دکتر اسلیو معده در تهران فردی است که تعداد مناسبی عمل جراحی در طول یک روز پذیرش کرده باشد تا در عمل بیمارانش دچار کم دقتی نشود و بیمار متحمل عوارض جبران‌ناپذیری بعد از آن نشود. 

 

در بررسی ویژگی‌ های مهارتی تعدادی از بهترین دکتر اسلیو معده در تهران داشتن صبر و عدم عجله در طول عمل از مهم‌ترین مهارت های سرنوشت ساز در جراح اسلیو می باشد. 

در انتهای همین مقاله به معرفی برجسته ترین پزشکان در زمینه جراحی لاغری که با تحقیقات میدانی بسیار به دست آمده خواهیم پرداخت. اما توصیه می‌ کنیم برای آگاهی بیشتر و محافظت از خود،‌ در برابر عوارض اسلیو معده، مطالب مربوطه را در همین مقاله مطالعه کنید. 

 

8) رازهای انتخاب جراح اسلیو زبردست و با سابقه 

 

بهترین دکتر اسلیو معده در تهران

 

سابقه کار تخصصی در زمینه خاص یکی از ویژگی‌های جراح اسلیو قابل اعتماد است. 

یکی از چالش‌ های غیر قابل انکار این است که با کدام روش باید متوجه شویم پزشک مورد نظر ما در زمینه مدنظر ما مثلاً عمل اسلیو معده دارای سابقه کار مرتبط و تخصصی می‌ باشد. اگر از میزان سابقه جراحی جراح اسلیو خود بپرسید ایشان مدت زمانی که صرف گذراندن دوره طرح و یا کارهای غیر تخصصی کرده یا مدت زمان دانشجویی را نیز جزو سابقه کاری تخصصی خود مطرح خواهد کرد. در حالی که جراح اسلیو با سابقه کار تخصصی، فردی است که حداقل در مدت ۳ سال در زمینه صرفاً عمل اسلیو معده فعالیت تخصصی داشته باشد. 

تشخیص واقعیت در این مورد کار بسیار دشواری می‌ باشد. در این مقاله با تحقیقات بسیار از کادر بیمارستان در مورد سابقه کار واقعی و تخصصی پزشکانی که در انتهای مقاله معرفی خواهند شد اطمینان حاصل شده است. 

 

به طور خلاصه جراح اسلیو می‌ بایست دارای سابقه کار تخصصی حداقل به مدت ۳ سال در زمینه صرفاً عمل اسلیو معده باشد. 

 

9) پنج اشتباه فاحش در انتخاب جراح اسلیو: 

1) فالوور زیاد 

در همین مورد باید گفت بسیاری از شخصیت‌ های علمی ایران در صفحات اجتماعی حضور نداشته و از راه‌ های تبلیغاتی برای افزایش فالوور استفاده نمی‌ کنند. بنابراین تعداد دنبال کنندگان در شبکه‌ های اجتماعی نمی‌ تواند ملاک انتخاب جراح اسلیو شایسته باشد. 

 

2) مطب شلوغ 

یکی دیگر از معیارهایی که بسیاری از افراد که به دنبال جراح اسلیو مناسب برای عمل لاغری هستند این است که اگر مطب پزشک شلوغ باشد نشان از تبحر زیاد و شایستگی جراح می‌ باشد. حقیقت تلخی باید در این فرصت بیان شود تا شما مخاطبین که دغدغه یافتن جراح اسلیو شایسته را دارید از آن اطلاع یابید. واقعیت اینجاست که برخی پزشکان وقت‌ های حضور در مطب را ۳ ساعت قبل از ظهر  یا زودتر از زمانی که خود قصد حضور برای ویزیت را دارند تنظیم می‌ کنند. 

 

همین امر موجب شلوغی و ازدحام در مطب و اطمینان بیشتر مراجعین می‌ شود. می‌ توان گفت برای یافتن جراح اسلیو متبحر و متخصص بهترین و صادق‌ ترین درگاه، تحقیق و پرس و جوی ناشناسانه از کادر درمان بیمارستان که جراح اسلیو مورد نظر در آن فعالیت دارد می‌ باشد. در این مقاله با تحقیق بسیار و اجرای همین ترفند به اطلاعات ارزشمند دست یافته ایم. در انتهای این مقاله به معرفی برترین پزشکان حوزه جراحی لاغری که با پرس و جو‌های بسیار لیستی از آن فراهم کرده‌ ایم خواهیم پرداخت. 

 

3) ارائه آمار زیاد عمل: 

این واقعیت که اعمال جراحی بدون عارضه و موفق را می‌ توان جزئی از آمار عمل به حساب آورد بر کسی پوشیده نیست برخی از پزشکان با پذیرش تعداد عمل‌ های زیاد در طول یک روز سعی در بالا بردن آمار برای ارائه سابقه جراحی بالای خود دارند در حالی که از آن تعداد، تعداد بسیار زیادی از آن ها دچار عارضه بعد از عمل می‌ شوند. پس می‌ توان نتیجه گرفت آمار زیاد جراحی قبلی نشان از شایستگی فرد ندارد بلکه آمار جراحی موفق و بدون عارضه مهم است. 

 

4) فعالیت در مرکز خاص 

باید مطلع باشیم که فعالیت و عمل کردن در بیمارستان و مرکزی خاص نمی‌ تواند دلیل بر شایستگی بالای جراح اسلیو شما باشد. 

 

5) دریافت هزینه بسیار بالا یا بسیار پایین 

هزینه عمل اسلیو در مراجعه به مراکز تخصصی هر ساله مشخص است و یک بازه اختلاف ۵ میلیونی دارد. باید بدانیم که یک جراح اسلیو که صداقت را سرلوحه برخورد حرفه‌ای خود قرار داده است هزینه عمل را در بازه‌ ای که دیگر جراحان مطرح ومعتبر دریافت می‌ کنند را دریافت خواهد کرد. در این نوشته با معرفی تعدادی از اساتید جراح اسلیو در انتهای مطلب دغدغه شما عزیزان را مرتفع خواهیم ساخت. 

 

1) دکتر مجتبی احمدی: 

- فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته  

- دارای بورد تخصصی عمل اسلیو معده 

 - دارای بیش از 4 سال سابقه کار تخصصی (فقط در انجام عمل اسلیو معده)  

- عضو انجمن جراحان چاقی آمریکا IFSO 

 - انجام اختصاصی بیش از 3000 عمل اسلیو موفق 

 - دارای تیم پشتیبانی متشکل از افراد متبحر و دارای آگاهی کافی تا رسیدن به اندام ایده‌ آل. 

 - برای مشاهده نتایج و عکس‌ های قبل و بعد از مراجعین سابق و آینده، صفحه اینستاگرام دکتر مجتبی احمدی را دنبال کنید.  

- جهت گرفتن تماس و دریافت مشاوره رایگان از درگاه های زیر اقدام کنید. 

 

صفحه اینستاگرام: drmojtabaahmadii

 

تلفن تماس: 09109093254 

 سایت دکتر مجتبی احمدی: https://rahnamadarman.com/ 

 

2) دکتر محمد ایرانمنش: 

- متخصص جراحی عمومی 

 - دارای 3 سال سابقه در انجام جراحی های مختلف از جمله عمل جراحی کیسه صفرا، جراحی فتق و جراحی چاقی است. 

 

3)دکتر شهریار عزیزی: 

- جراح عمومی 

 - فلوشیپ جراحی های کم تهاجمی 

 - انجام عمل های جراحی مختلف از جمله کیسه صفرا، آشالازی و جراحی های چاقی 

 

توصیه مهم:‌ پیشنهاد می‌ شود پیش از انتخاب پزشک مناسب و قابل اعتماد،‌ مطلب (رازهای انتخاب جراح اسلیو زبر دست و با سابقه) را در اواسط همین مقاله مطالعه کنید.

 

 

 بیشتر بخوانید تا سالم بمانید

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین مطالب سلامت(بیماری ها، پیشگیری، داروها، تغذیه، پزشکی آنلاین و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------