تشریفات مجالس شما می توانید پیش از حضور در دفتر تشریفات مجالس موارد زیر را بررسی کنید تا انتخابی بسیار آسوده تر و مطمئن تر داشته باشید. شما و همسر آینده تان نخست بررسی کنید که برای جشن عروسی تان چه میزان بودجه در نظر گرفته اید؟ چه میزان از آن باید هزینه آرایشگاه، جواهرات، لباس عروس و کت داماد شود؟ خب حال می توانید باقیمانده هزینه را برای برگزاری مراسم تان و سپردن آن به تشریفات مجالس در نظر بگیرید.

تشریفات مجالس,انتخاب تشریفات مجالس,راهنمای انتخاب تشریفات مجالس


اکنون که بودجه برگزاری مراسم عروسی مشخص شده، می توانید تصمیم بهتری داشته باشید که چند نفر میهمان می خواهید دعوت کنید؟ زمان عروسی تا در چه تاریخی باشد؟ کدام اب و هوا و شرایط به عروسی ایده ال دوران مجردی تان نزدیک تر است؟ دیدن عروس زیبایتان در یک شب شگت انگیز بهاری یا عصر یک تابستان به یاد ماندنی ؟! بیشتر دوست داشتید عروسی تان به چه شکل برگزار شود؟ امروزی؟ لوکس؟ یا حتی سنتی؟ رنگ مورد نظر شما چیست؟ چه تزئیناتی را می پسندید؟ هر آن چه که می خواهید بررسی و یادداشت کنید و با خیالی آسوده به دفتر تشریفات مجالس تشریف فرمائی کنید.


پس از حضور در دفتر تشریفات مجالس...
پس از گفتن شرایط، بودجه مورد نظر و سطح توقعات خود، بررسی کنید که آیا مشاور مورد نظر تمام نظرات و خواسته های شما را متوجه شده؟ آیا با بودجه ای که معین کرده اید، می تواند همه موارد مورد نظر شما را در به یادماندنی ترین شب زندگیتان فراهم کند؟ چه شخصیتی دارد؟ آرامش بخش و متین یا استرس زا و پر تنش؟ به یاد داشته باشید که یک برگزار کننده عروسی بیش از هر چیز باید با برنامه، راستگو و منظم باشد تا بتوانید شب عروسی شما را به بهترین شکل مدیریت کرده و از همه مهم تر توان مالی شما را درک کند و با پیشنهاد های خلاقانه و صادقانه خود بهترین شرایط را برای شما فراهم کرد و موارد هزینه بر و نسبتا مازاد را حذف کند. اگر این چنین نباشد بهتر است به دنبال افراد بهتر و تواناتری باشید.


مواردی که می توانید از برگزارکننده جشن توقع داشته باشید:
تعیین هزینه مورد نیاز برای خدمات مختلف جشن
رنگ و نوع تزئینات مد نظر شما
پیشنهاد ایتم های متفاوت بر اساس توان مالی و خواسته های شما
مدیریت زمان برنامه های روز عروسی
مدیریت زمان تدارکات و مقدمات جشن عروسی

 

تشریفات مجالس رویای طلایی,خدمات مجالس,انتخاب تشریفات مجالس

 
بررسی کیفیت کار تشریفات مجالس
شما می توانید پس از حضور در دفتر، گالری ویدئو ها و تصاویر مجالس برگزار شده را مشاهده کرده و از نمونه کار ها و سطح مجموعه آگاه شوید. شما می توانید گالری تصاویر نمونه های برگزار شده را با کلیک بر روی این لینک و ویدیو های نمونه های تشریفات مجالس رویای طلایی رو با کلیک بر روی این لینک مشاهده نمائید. اکنون می توانید برای آزمودن کیفیت غذا و سایر خدمات به محل جشن دیگر زوج ها که توسط این تشریفات مجالس برگزار می شوند، بروید. البته به یاد داشته باشید جشنی که در آن حضور پیدا می کنید، می بایست در حدود بودجه مورد نظر شما باشد. همچنین اگر برای شما کیفیت غذا مهم است باید به جشنی بروید که بیشترین هزینه مراسم صرف غذا شده است، در غیر این صورت اگر برای نمونه به مراسمی بروید که با بودجه مورد نظر شما برگزار شده ولی بیشترین توجه عروس و داماد صرف تزئینات شده، ممکن است قضاوت نادرستی درباره کار برگزار کننده به وجود آید.

هزینه تشریفات مجالس ...
به یاد داشته باشید برای انتخاب مجموعه برگزارکننده مراسم شما، مجموعه ای را برگزینید که خود مستقیما با خدمات دهندگان مانند طراح سفره عقد، میوه فروشی، تهیه غذا و ... در تماس باشند. زیرا برخی از افراد کم تجربه و تازه کار وارد حرفه برگزاری مجالس شده که تشریفات مجالس های با تجربه و مناسب را نمی شناسند و برای هماهنگی هر بخش جشن به واسطه ها و دلالان متوسل می شوند و در نتیجه هزینه پورسانت هرکدام به صورت حساب شما افزوده میشود. به صورت کلی هدف استفاده از مشاورین تشریفات مجالس این است که مراسم عروسی شما را با مناسب ترین هزینه و بهترین کیفیت برای شما آماده کند.

پرسش هایی که باید بپرسید ...
چندین سال است که به این حرفه مشغول هستید؟
نحوه پرداخت چگونه است؟
از اکنون تا روز عروسی طی چند جلسه دیگر همدیگر را خواهیم دید؟
آیا خودمان می توانیم ارائه دهندگان خدمات ( برای نمونه تهیه غذا، میوه فروشی، شیرینی فروشی و .. ) را از نزدیک دیده و با آن ها صحبت کنیم؟
لباس آشپزها و میهمان دار ها چگونه است؟
آیا امکان آزمودن و بررسی خدمات پیشنهادی شما وجود دارد؟
هزینه خدمات شما چگونه است؟
پکیج های پیشنهادی شما شامل چه مواردی بوده و چه قیمتی دارند؟
اگر پس از عقد قرارداد به هر دلیلی نتوانستید در برگزاری جشن عروسی ما را یاری کنید، آیا همکاری دارید که این مسئولیت را برعهده گیرد؟
اگر بخواهیم پس از عقد قرارداد آنرا فسخ کنیم، شرایط بازگشت هزینه چگونه است؟
آیا همه خدمات دهندگان برگزیده ما در قرارداد نوشته می شوند؟
آیا امکان تعویض خدمات دهندگان پس از عقد قرارداد وجود دارد؟ آیا موارد ایتم های انتخابی را می توان کم یا زیاد کرد؟ تفاوت هزینه ها و خسارات به چه گونه است؟
در روز موعود عروسی کارتان را از چه ساعتی آغاز کرده، خودتان و مدیر پذیرایی از چه زمانی در تالار یا باغ حضور خواهید داشت؟

 

تشریفات مجالس رویای طلایی,جشن عروسی,انتخاب تشریفات مجالس

 
مواردی که باید در قرارداد درج شوند...
اشاره به نام خدمات دهنده تشریفات مجالس و توضیح خدمات مورد نظر
مجموع هزینه برگزاری جشن توسط مجموعه
نحوه پرداخت هزینه ( اقساط، بیعانه و .. )
اطلاعات و نحوه تماس با شما
تعداد جلسات جهت هماهنگی خدمات دهندگان با شما جهت برگزاری مراسم
شرایط تغییر موارد مذکور در قرارداد
شرایط فسخ قرارداد طرفین
شرایط لزوم عقد قرارداد جدید با توضیحات جدید
امضای شما و مهر و امضای مدیریت مجموعه تشریفات مجالس


 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------