تازه های مهارتهای زندگی

راهنمای کامل برای انتخاب بهترین,رازهای انتخاب قرص ماشین ظرفشویی

مقایسه انواع قرص‌های ماشین ظرفشویی

انواع قرص ماشین ظرفشویی رازهای انتخاب قرص ماشین ظرفشویی با تأثیر بیشتر انواع قرص ماشین ظرفشویی،…

با یه لنگه جوراب چکار کنم؟کاربردهای جالب یک لنگه جوراب,با یه لنگه جوراب چکار کنم,با کاربردهای یک لنگه جوراب آشنا شوید

کاربردهای جالب یک لنگه جوراب

 

با کاربردهای یک لنگه جوراب آشنا شوید؟

هیچ کس از ما لنگه جورابی را که لنگه دیگر آن سوراخ یا گم شده را داخل کشوی جوراب ها نگهداری نمی کنیم. ولی ما نظر دیگری داریم و توصیه می کنیم از همین یک لنگه جوراب به بهترین صورت استفاده کنید، شیوه هایی کاربردی که در این مطلب برای شما گردآوری کرده ایم. همراه بیتوته باشید.

دستمال پارچه‌ای

یکی از کاربردهای لنگه جوراب، استفاده از آن به عنوان دستمال برای تمیزکاری خانه است. جوراب‌های نخی که اغلب بیشتر ما استفاده می‌کنیم برای گرفتن گرد و غبار و نظافت منزل کارکرد خوبی دارند. استفاده از جوراب کهنه نایلونی یا حتی جوراب شلواری، هنگامی کاربرد دارد که تصمیم به براق کردن سطوح را داشته باشید. جوراب پشمی نیز برای تمیز کردن کفپوش چوبی خانه و جمع‌آوری موهای حیوانات خانگی مناسب است.

 

کاربردهای جالب یک لنگه جوراب,با یه لنگه جوراب چکار کنم,با کاربردهای یک لنگه جوراب آشنا شوید

کاربردهای جالب یک لنگه جوراب

 

استفاده لنگه جوراب برای سر برف پاک کن

در هوای سرد زمستان و موقع بارندگی به ویژه در هوای برفی، سر برف پاک کن‌ها لنگه جوراب‌ها را بپوشانید تا بهتر شیشه اتومبیل را تمیز کند.

 

ساخت عروسک 

عروسک‌ها یکی از وسایلی هستند که می‌توانید با لنگه جوراب‌ها بسازید و از سویی توجه بچه ها را هم برای مدت‌ زیادی به خود جلب می‌کند. ساخت عروسک‌ با جوراب خلاقیت کودک را برانگیخته و به او کمک می‌کند تا داستان‌های جذاب و جالبی در ذهن خود بسازد. در حقیقت یک کاربرد جوراب قدیمی ساخت شخصیت‌های جدید و سرگرم‌کننده برای بازی بچه‌هاست.

 

برای شروع به سراغ نخ، کاموا، دکمه‌، ماژیک، روبان‌ یا هر وسیله خرازی دیگری باشید که به زنده کردن شخصیت‌ جوراب کمک می‌کند. قیمت پنجه جوراب، سر و دهان عروسک را خواهد ساخت. دست خود را داخل جوراب کنید و ببینید قرار دادن چشم و دهان عروسک در کدام قسمت بهتر می‌شود. با حرکت دادن دستان خود می‌توانید دهان عروسک را شبیه‌سازی کنید.

 

کاربردهای جالب یک لنگه جوراب,با یه لنگه جوراب چکار کنم,با کاربردهای یک لنگه جوراب آشنا شوید

کاربردهای جالب یک لنگه جوراب

 

نگهداری از کفش ها

بهترین جنس پارچه برای برق انداختن کفش های شما بدون استفاده از واکس لنگه جوراب هایی نخی هستند که به نظر بدون استفاده می آیند.

 

کش سر با جوراب‌های قدیمی

می‌توانید از لنگه جوراب به عنوان کش سر و اکسسوری‌های جدید برای بستن مو استفاده کنید و به فکر کاربرد جوراب قدیمی خود باشید. این جنس از جوراب‌ها به علت خاصیت کشسانی خود، برای مدل‌هایی از مو مانند دم اسبی بی نظیر هستند. همین طور، چون اغلب به رنگ تیره‌ مثل سیاه یا قهوه‌ای خریداری می‌شوند، به آسانی می‌توانید آنها را لابه‌لای موهای خود مخفی کنید.

 

برای درست کردن کش سر، جوراب‌ها را از قسمت مچ به بالا، به صورت عرضی در قطعات ۴ سانتی‌متری برش بزنید. به علت متریال خاص نایلون در جوراب، در این برش‌ها خودش فرم کش سر را پیدا می‌کند. چنانچه جوراب شلواری را به عنوان کاربرد جوراب قدیمی در نظر گرفته‌اید، می‌توانید از قسمت بالایی و قسمت دور باسن آن برای ساخت تل و هدبند استفاده کنید.

 

کاربردهای جالب یک لنگه جوراب,با یه لنگه جوراب چکار کنم,با کاربردهای یک لنگه جوراب آشنا شوید

کاربردهای جالب یک لنگه جوراب

 

جای توپ تنیس و بد مینتون

توپ های اضافی تنیس و بدمینتون را داخل یک لنگه جوراب بریزید تا همیشه در دسترس باشند و منظم باشند.

 

جای عطر و گل خشک

برای خوشبو شدن داخل کمد لباس و معطر ماندن لباس‌هایتان یک عطر را به طور در باز یا قدری گل خشک را درون لنگه جوراب قرار داده و در گوشه‌ای از کمد نصب کنید تا به تدریج عطر آن پخش شود.

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------