دالان یخی در دل یخچال طبیعی جالبترین غارهای جهان,یخچال های طبیعی

 محیط داخل تونل یخی و دالان های آن به شدت سرد است

 

 آیا تا به حال به این فکر کرده اید که اگر در عصر یخبندان به سر می بردید زندگی تان به چه صورت بود؟ اکنون موقعیت برای پاسخ به این سوال فراهم شده است.

در تاریخ اول ژوئن امسال قرار است غاری یخی در ایسلند گردشگران را حسابی به وجد آورد. توری موسوم به «سفر به اعماق یخسار» قرار است گردشگران را به داخل این غار که از دل یخچال طبیعی لانگ جکول (Langjokull) می گذرد، هدایت کند.

گفتنی است این تونل بلند حداکثر تا عمق هزار پایی نسبت به سطح یخچال ادامه می یابد که البته به گفته متخصصان همچنان هزار و نهصد فوت یخ فشرده تا رسیدن به پوسته اصلی زمین باقی است. 

غار های یخی جهان,زیباترین غار های یخی

با پیمودن حدود نیم مایل  از غار یخی شاهد تغییر رنگ غار از سفید به آبی خیره کننده خواهید بود

 

   هنگام ورود به غار نباید انتظار دالان شیک و عظیمی داشته باشید و در واقع باید تا رسیدن به دالان های زیبای آبی آن صبر کنید. با پیمودن حدود نیم مایل شاهد تغییر رنگ غار از سفید به آبی خیره کننده خواهید بود.

یکی دیگر از موارد جالب در خصوص این دالان یخی کلیسای کوچکی است که جهت برگزاری مجالس عروسی در نظر گرفته شده است. در این قسمت فضای کافی برای رقص، گردهمایی و… وجود دارد. توجه شود محیط داخل تونل و دالان های آن به شدت سرد است و لباس های نازک تر از کت های پشمی در آنجا اصلا به کارتان نمی آید، بنابراین پیش از انتخاب این مکان برای برگزاری جشن عروسی کمی بیشتر فکر کنید!

 

هزینه بازدید از این مکان توریستی به مدت دو تا سه ساعت 87 پوند اعلام شده است. همچنین گشت و گذارِ بدون محدودیت زمانی در آن حدود 1306 پوند برایتان آب می خورد! 

 

جالبترین غار های یخی جهان,زیباترین غار های یخی دنیا

داخل دالان یخی کلیسای کوچکی است که جهت برگزاری مجالس عروسی در نظر گرفته شده است

  دالان یخی در دل یخچال طبیعی,غار یخی در ایسلند

 هزینه بازدید از این غار یخی به مدت دو تا سه ساعت 87 پوند اعلام شده

 

 منبع:nikoo.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------