سفرهای به یادماندنی تایلندتور تایلند,تور مسافرتی تایلند,کشور تایلند

 
تایلند کشوری در شبه جزیره هند و چین ؛در جنوب شرقی آسیا است . کشور تایلند در همسایگی  برمه و لائوس از شمال،لائوس و کامبوج در شرق ، مالزی و خلیج تایلند از جنوب و برمه و دریای آنداما از غرب قرار دارد.


زبان رسمی این کشور زبان تایلندی است .کشور تایلند در پایتخت خود شهر بانکوک بیشترین جمعیت را دارد که 95 درصد مردم این کشور از پیروان بودایی هستند.گفتنی است نام این کشور در زبان محلی تایلند از دو لغت Thi  و Land  گرفته شده است و معنای این نام سرزمین حوری است.
 
آب و هوای کشور تایلند گرمسیری است و دارای تنها 3 فصل گرم و خشک ، بارانی و خنک است که هر سه فصل آن نیز برای تور ارزان تایلند به نحوی مطلوب خواهد بود.فصل گرم و خشک تایلند از ماه مارس تا ماه می است و متوسط درجه حرارت ان به 34 درجه سلسیوس و رطوبت هوا به 75درصد می رسد.


فصل بارانی در تایلند از ماه ژوئن شروع و تا ماه اکتبر ادامه می یابد و در این فصل دمای هوا به 29 درجه سلسیوس و میزان رطوبت این فصل به 87 درصد می رسد.بهترین فصل خنک کشور تایلند از ماه نوامبر تا فوریه ادامه می یابد و درجه حرارت هوا  در این فصل بین 20 تا 32 درجه سلسیوس است.

 

تور تایلند,تور مسافرتی تایلند,کشور تایلند

 
گردشگری تایلند در شهرهای بانکوک، پوکت، پاتایا بیشتر از سایر شهرهای آن است.تایلند سالانه درآمد زیادی از جذب گردشگران تور تایلند کسب می کند و گزدشگران ایرانی نیز از جمله این توریست ها هست.


بهترین سواحل گردشگری کشور تایلند عبارتند از :
•    ساحل نای هارن، پوکت
•    ساحل ریلی، کرابی
•    ساحل کاتانوی، پوکت
•    ساحل Phra Nang، شهر Ao Nang
•    ساحل ماسه های سفید White Sand Beach
•    ساحل هات پرامونگ
•    ساحل کارن، پوکت
•    ساحل پاتونگ Patong Beach
 

تور تایلند,تور مسافرتی تایلند,کشور تایلند


در سفرهای خود به کشور تایلند دیدن و لذت بردن از سواحل زیبای آن ، مراکز خرید بزرگ بانکوک و جاذبه های جزیره زیباو بی نظیر پوکت همچون جزیره فی فی ،جزیره جیمز باند و... را از دست ندهید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------