چک لیست وسایل برای پارک آبی استانبولچک لیست وسایل برای پارک آبی استانبول،لیست وسایل لازم برای پارک آبی استانبول،وسایل مورد نیاز برای پارک آبی استانبول

چک لیست وسایل مورد نیاز برای پارک آبی استانبول

 

در هر سفر یکی از مهم ترین مواردی که ذهن شما را به خود مشغول می کند، آن است که بتوانید تمامی وسایل مورد نیازتان را همراه ببرید. این مساله زمانی که بخواهید برای اولین بار جایی بروید، برای شما سخت تر خواهد بود. اگر قصد سفر به ترکیه دارید و می خواهید اوج هیجان را در بهترین پارک آبی استانبول تجربه کنید، بهتر است از قبل با لیست وسایل مورد نیازتان آشنا شده و آن ها را همراه خود ببرید. 

 

چک لیست وسایل مورد نیاز برای پارک آبی استانبول

برای آن که سفر شما به ترکیه و پارک آبی بتواند یک سفر دلچسب و هیجان انگیز باشد، بهتر است از قبل این وسایل را همراه خود آماده کرده و در چمدان سفر خود قرار دهید. یکی از مهم ترین وسایل در سفر به خصوص در سفر به شهرهای ساحلی لباس است. 

 

مایو یا لباس مناسب شنا

اولین چیزی که شما برای استفاده از یک پارک آبی نیاز دارید، مایو یا لباس مناسب شنا است. شما برای آن که بتوانید به راحتی از وسایل بازی آبی استفاده کنید، نیاز به یک لباس مناسب دارید. مایو بهترین گزینه برای شما است. همچنین می توانید از لباس های پوشیده تر که مناسب شنا هستند نیز استفاده کنید.

 

لباس معمولی اضافی با رنگ روشن

بعد از آن که حسابی تن به آب زدید و بازی های مورد علاقه تان را انجام دادید، باید یک لباس بیرونی بپوشید. شاید در انتخاب لباس بیرونی وسواس به خرج ندهید و هر لباسی را همراه خود به سفر ببرید. اما مطمئن باشید بدن شما بعد از چند ساعت در آب ماندن حالتی پیدا می کند که پوشیدن لباس های تنگ مانند شلوار جین برای شما سخت خواهد بود. 

 

همراه بردن یک پیراهن با بلوز و شلوار گشاد با رنگ روشن بهترین لباس برای بعد از بیرون آمدن از پارک آبی است. لباستان را طوری انتخاب کنید که بتوانید بعد از پارک آبی نیز اگر خواستید گشتی در شهر بزنید و از دیگر جاهای دیدنی گردشگری استانبول دیدن کنید. 

 

حوله

اگر به بهترین پارک آبی استانبول یا هر پارک آبی دیگر آن برویدو هوله همراه خود نداشته باشید، کارتان اساسی می لنگد! بعد از بیرون آمدن از آب شما نیاز دارید بدن خود را به طور کامل خشک کنید و سپس لباس های بیرونی تان را بپوشید. اگر هوا کمی سرد باشد، خشک نشدن بدن باعث می شود که به راحتی سرما بخورید و سفر برایتان دردسر داشته باشد.

 

چک لیست وسایل مورد نیاز برای پارک آبی استانبول،لیست وسایل مورد نیاز برای پارک آبی استانبول،وسایلی که برای پارک آبی نیاز دارید

پارک آبی استانبول

 

سشوار مسافرتی

همان طور که در بالا نیز اشاره شد بعد از بیرون آمدن از آب شما باید بدن و به خصوص موهایتان را کامل خشک کنید. اگر موهای پرپشتی دارید، خشک شدن آن مدت زیادی طول می کشد و شما حتما به یک سشوار مسافرتی کوچک نیاز دارید. بنابراین در چمدان خود حتما یک سشوار کوچک نیز بگذارید.

 

لباس زیر

لباس زیر یکی از وسایلی است که بسیاری از افراد در رفتن به استخر یا پارک آبی فراموش می کنند. اگر زیر مایو لباس زیرتان را در می آورید، می توانید از لباس های قبلی خود استفاده کنید اما اگر لباس شنایی پوشیده اید که لباس زیر نیز تن دارید، حتما یک دست لباس زیر اضافه نیز همراه ببرید.

 

دمپایی یا صندل

پوشیدن کفش به خصوص اگر کفش های اسپرت باشد، بعد از آب تنی در پارک آبی می تواند کمی برای شما سخت باشد. بهترین کفشی که می توانید همراه خود به پارک آبی ببرید، دمپایی یا صندل است. معمولا در پارک های آبی به شما دمپایی داده می شود و شما بعد از بیرون آمدن از پارک باید کفش های خود را بپوشید.

 

کرم مرطوب کننده، ضد آفتاب یا روغن بدن

ماندن طولانی مدت در آب می تواند پوست بدن شما را تا حد زیادی ملتهب کند. از این رو برای جلوگیری از آسیب به پوست بدنتان حتما یک کرم مرطوب کننده خوب همراه داشته باشید تا بتوانید بعد از بیرون آمدن به پوست بدنتان بزنید. همچنین بسیاری از پارک های آبی استانبول در فضای باز قرار دارند، پس بهتر است همراه خود یک کرم ضد آفتاب ضد آب نیز همراه داشته باشید. اگر دوست دارید در فضای باز پارک آبی آفتاب بگیرید، روغن بدن مخصوص را تهیه کرده و همراه خود داشته باشید.

 

وسایلی که برای پارک آبی نیاز دارید،وسایلی که برای پارک آبی استانبول نیاز دارید،هزینه پارک آبی استانبول

وسایلی که برای پارک آبی استانبول نیاز دارید

 

پول نقد 

بعد از آن که هزینه ورودی پارک آبی را دادید، معمولا به شما کارت های مخصوصی داده می شود که به ازای تعداد بازی مخصوصی شارژ شده و می توانید از آن برای بازی استفاده کنید. اگر در پارک آبی دلتان خواست بازی های بیشتری را امتحان کنید چه؟ اگر دوست داشتید در یکی از کافه ها یا رستوان های پارک چیزی بخورید؟ بنابراین حتما مقداری پول نقد نیز در پارک همراه خود و در کیفتان داشته باشید.

 

آب معدنی و خوراکی شیرین

با وجود آن که در پارک های آبی بوفه ها و غرفه های مختلفی وجود دارد، ممکن است فاصله شما از آن دو باشد و یا یکدفعه احساس تشنگی و یا ضعف کنید. از این رو بهتر است در کیف خود یک آب معدنی کوچک و چند شکلات همراه داشته باشید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------