چرا به استانبول سفر کنیم؟استانبول,تور استانبول,سفر به استانبول

 
استانبول یکی از شهرهای توریستی است که پر از جاذبه های گردشگری می باشد. مناظر زیبا، بقایای امپراتوری ها، فرهنگ های گوناگون، غذاهای لذیذ و … تنها بخش کوچکی از این شهر می باشد.دلایل زیادی را می توان بیان کرد که باعث می شوند توریست ها به استانبول سفر کنند.


اگر تا کنون با تور استانبول به شهر بی نظیر استانبول سفر کرده باشید می دانید که استانبول شهری مملو از جاذبه های گردشگری است از جمله جاذبه های فرهنگی و تمدن این شهر، تفریحات متنوع و فراوان و مراکز خرید مدرن و لوکس این شهر.

جاذبه های گردشگری استانبول
استانبول دارای جاذبه ها و مناطق گردشگری بسیار زیادی است که قطعا می تواند برای هر توریستی جذاب باشد.از مسجد و کاخ ها گرفته تا موزه ها و بازارهای تاریخی.اکثر این جاذبه ها اطراف منطقه سلطان احمد واقع شده اند.مسجد سلطان احمد و مسجد ایاصوفیه مکان هایی هسنتد که هر تورسیتی که به استانبول می رود قطعا از آن ها بازدید می کند. همچنین استانبول دارای مناطق زیبا و متنوعی برای اقامت است و مناطقی همچون تکسیم، بشیکتاش و آیوب سلطان به عنوان بهترین مناطق استانبول برای اقامت شناخته می‌شوند.

هزینه اقامت در استانبول
یک عامل مهم که باعث شده است توریست های فراوانی به استانبول سفر کنند و استانبول به عنوان یک مکان محبوب توریستی شناخته شود تور ارزان استانبول است.هزینه اقامت شما در هتل های استانبول به چندین عامل بستگی دارد یکی از آن ها منطقه و موقعیت قرار گرفتن هتل است, عامل دیگر فصلی است که شما به استابنول سفر می کنید به این ترتیب که از اواخر فصل بهار تا اوایل فصل پاییز قیمت هتل های استانبول نسبت به سایر فصول و تاریخ ها بالاتر است.


شما می توانید با رزرو تور پیش از سفر به استانبول هزینه های سفر خود را کاهش دهید. رزرو تور شما به وسیله آژانس های هواپیمایی بسیار راحت تر انجام می شود.

خرید در استانبول
یکی از مهم ترین دلایلی که توریست ها مخصوصا توریست های ایرانی به استانبول سفر می کنند خرید کردن و بازدید از مراکز خرید استانبول است.می توان گفت حراج ها در استانبول فصل خاصی ندارند و همیشه برقرار هستند.از مغازه های برند تا بازار های محلی را می توان در استانبول پیدا کرد. در این شهر همواره مغازه ها و بازار های خرید شلوغ می باشند و طراحان بزرگ دنیا جدید ترین مد های خود را به نمایش می گزارند.

 

استانبول,تور استانبول,سفر به استانبول

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------