تازه های دکوراسیون


نکاتی برای انتخاب پارچه مبلی, نکته هایی برای انتخاب پارچه مبلی

نکاتی برای انتخاب پارچه مبلی

پارچه مبلمان مهم ترين قسمت هر مبل خانه می باشد پارچه مبلمان مهم ترين قسمت هر مبل خانه می باشد به…


پیشنهادهای رنگی برای اتاق خواب!رنگ های مورد استفاده در اتاق خواب ها از لحاظ معنی ،ایجاد احساس و ترکیب وبه وجود آوردن فضایی مدرن بسیار اهمیت دارد. ما در این مطلب پیشنهادهای رنگی برای دکوراسیون اتاق خواب برای شما جمع آوری کرده ایم، که با یکدیگر با آن ها آشنا می شویم :

 

وقتی صحبت از تمیزی و تغییر در دکوراسیون پیش می آید همه ما نا خود آگاه به تغییر رنگ فکر می کنیم. انتخاب بهترین ترکیب رنگ در این مرحله اولین چیزی است که شما باید در هنگام طراحی مجدد اتاق خود با آن مواجه شوید. اما بهترین رنگ ها برای تغییر دکوراسیون اتاق کدامند؟ زیرا همان طور که در بالا اشاره کردیم رنگ های مورد استفاده در اتاق خواب از لحاظ معنی، ایجاد حس و ترکیب و به وجود آوردن فضایی مدرن بسیار اهمیت دارد.

 

ما در این مطلب پیشنهادهای رنگی برای دکوراسیون اتاق خواب برای شما جمع آوری کرده ایم که با استفاده از آن ها می توانید رنگ و ترکیب مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

 

نکاتی برای انتخاب رنگ

۱- قبل از هر چیز بودجه خود برای تغییر دکوراسیون اتاق خود را مشخص کنید. زیرا یکی از مهم ترین مسائل در دکوراسیون تعیین بودجه است. همچنین می توانید تمام وسایل اتاق خود را دور نریزید و به بهترین شکل از آن ها در دکوراسیون اتاق خود استفاده کنید.

 

۲- بعد از آن سبک خود را مشخص کنید. منظور از سبک این است که مشخص کنید دوست دارید سبک اتاق خواب شما کلاسیک یا مدرن و یا … باشد.

 

۳- تعیین کنید رنگ مورد استفاده شما براق و یا مات باشد.

 

۴- از تکنولوژی کمک بگیرید. امروزه بسیاری از برنامه ها وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید رنگ مورد علاقه خود را بر روی دیوارهای اتاق خود قبل از رنگ آمیزی مشاهده کنید. این امر کمک شایانی به انتخاب ترکیب رنگ شما خواهد کرد.

 

۵- و در آخر انتخاب ترکیب رنگی است. قبل از انتخاب ترکیب رنگ به وسایل و اشیا موجود در اتاق خود دقت کنید و با توجه به آن ها ترکیب رنگ خود را انتخاب کنید.

 

پیشنهادهای رنگی برای دکوراسیون اتاق خواب !

 

راهنمای انتخاب ترکیب رنگ

 

ترکیب رنگ های اتاق خواب

 

رنگ های مناسب اتاق خواب

 

دکوراسیون اتاق خواب

 

رنگ های ترکیبی اتاق خواب

 

منبع : varune.comدکوراسیون ایده آل خود را بسازید

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین مطالب دنیای مد(طلا و جواهرات، لباس و کیف و کفش، دکوراسیون، مد و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------