تازه های دکوراسیون

درب اتاق خواب, مدل های درب اتاق خواب, مدل درب اتاق خواب

مدل های درب اتاق خواب

مدل های درب اتاق خواب نمونه هایی شیک از جدیدترین مدل درب های اتاق در ادامه این مقاله بیتوته شما را…

دکوراسیون خانه متولدین ماه شهریورزندگی با یک شهریوری بیشتر مواقع زیبا و لذت بخش است. این افراد ویژگی های شخصیتی جالبی دارند که سبب می شود در بین سایرین محبوبیت داشته باشند خانه شان زیبا و آرامش بخش به نظر برسد. شروع آخرین فصل تابستان بهانه خوبی است که با بعضی از ابعاد شخصیتی شهریوری ها بهتر آشنا شوید و خانه محبوبشان را بیشتر بشناسید.

 

شهریوری ها در بین سایرین محبوبیت دارند و خانه شان زیبا و آرامش بخش به نظر می رسد

 

شهریوری ها به دنبال بهترین دکوراسیون هستند

متولدین شهریور تا حدود زیادی کمال گرا هستند و نسبت به متولدین سایر ماه ها، این ویژگی در آنها برجسته تر است. به همین دلیل این ویژگی شخصیتی در خانه و دکوراسیون آنها هم خودنمایی می کند. به این شکل که دلشان می خواهد خانه شان از هر لحاظ بهترین باشد! خانه آنها همیشه مرتب و منظم است و به چیدمان و دکوراسیون خانه بسیار اهمیت می‌دهند.

 

سعی می کنند عناصر دکوراسیونی زیبایی به خانه بیاورند و آنها را با دقت در جای مناسبی قرار دهند. حتی ممکن است به دنبال اشیا و لوازم خاص باشند که در سایر خانه ها کمتر دیده می شود. به هر حال متولدین ماه شهریور در این زمینه بسیار دقیق و حساب شده عمل می کنند و همواره در تلاش هستند به خانه ایده آل و رؤیایی شان نزدیک تر شوند.

 

متولدین ماه شهریور سعی می کنند عناصر دکوراسیونی زیبایی به خانه بیاورند

 

متولد شهریور آَشپزخانه بسیار تمیزی دارد

یکی از منظم ترین قسمت های خانه یک شهریوری آشپزخانه اش است. زن متولد شهریور در هر شرایطی آشپزخانه را تمیز و مرتب نگه می دارد و همه وسایل را سر جایش قرار می دهد. به طور کلی متولدین ماه شهریور اعتقاد دارند که هر چیزی باید سر جای خودش باشد و این قانون زندگی شان را همیشه رعایت می کنند. به این ترتیب نظم کاملی درسرتاسر زندگی شهریورهای حکم فرماست و اگر به هر دلیلی این نظم و ترتیب مختل شود، مشکلات و نگرانی هایی به سراغشان می آید.

 

زن متولد شهریور در هر شرایطی آشپزخانه را تمیز و مرتب نگه می دارد

 

متولدین شهریور از اسباب کوچک استقبال می کنند

هنگام خرید و انتخاب مبلمان مناسب برای دکوراسیون خانه، کمتر می بینید که یک شهریوری مبل های بزرگی را به خانه بیاورد؛ چرا که یک شهریوری از اسباب و وسایل بزرگ و جاگیر خوشش نمی آید و ترجیح می دهد در خانه اش فضای خالی کافی وجود داشته باشد.

 

علاوه بر این متولدین شهریور معمولاً در بین وسایل چوبی میز تحریر کوچک و راحتی را هم برای خودشان در نظر می‌گیرند که بزرگ و جاگیر نباشد و در عین حال بتوانند برای مطالعه، انجام کارهای شخصی و همین طور تفکرات عمیق از آن استفاده کنند.

 

شهریوری ها در دکوراسیون خانه از چه رنگ هایی بیشتر استفاده می‌کنند؟

سفید، طوسی و سبز از رنگ هایی هستند که در دکوراسیون خانه شهریوری ها پیدا می شوند. این رنگ های سرد و خنثی در کنار چند رنگ گرم فضای خانه متولدین ماه شهریور را بسیار زیبا و لذت بخش نشان می دهد.

 

علاوه بر این متولدین این ماه از داشتن گل ها و گیاهان زیبا هم استقبال می کنند و گاهی می بینید که گل های با نشاط و تازه ای را به خانه می آورند و بی هیچ مناسبتی داخل گلدان می چینند. به این ترتیب خانه متولدین شهریور شاداب و سرزنده می شوند و زندگی در چنین خانه‌ای برای همه افراد خانواده جذاب و رضایت بخش است.

 

سفید، طوسی و سبز از رنگ هایی هستند که در دکوراسیون خانه شهریوری ها پیدا می شوند

 

خانه متولدین شهریور هرگز گرد و غبار ندارد

متولدین ماه شهریور از آن دسته افرادی هستند که سالی چند بار خانه تکانی می‌کنند و به گردگیری خانه و نظافت بسیار اهمیت می‌دهند. فرقی نمی کند که خانه شان کوچک باشد یا بزرگ، آپارتمان نقلی باشد یا یک ویلای چند طبقه، به هر حال برنامه هفتگی منظمی برای نظافت و تمیزی این خانه برقرار است.

 

منبع : ninisite.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------