10 مورد برای طراحی و دکوراسیون به سبک انتقالی یا ترنزیشنالسبک انتقالی یا ترنزیشنال, طراحی و دکوراسیون به سبک انتقالی یا ترنزیشنال, دکوراسیون به سبک انتقالی یا ترنزیشنال

سبک انتقالی یا ترنزیشنال چیست ؟

 

آشنایی با سبک انتقالی یا ترنزیشنال

سبک انتقالی یا ترنزیشنال بی انتها، هماهنگ و گرم، ترکیبی از حساسیت های سنتی و مدرن برای ایجاد فضاهایی است که همیشه احساس معاصر خواهند کرد.

سبک انتقالی یا ترنزیشنال چیست؟

قبل از اینکه به زیبایی تمام این سبک طراحی بپردازیم، اجازه دهید دقیقاً مشخص کنیم که طراحی داخلی انتقالی یا ترنزیشنال چیست. به بیان ساده، فضای داخلی انتقالی، ترکیبی از سنتی و مدرن است. این ترکیب از دو سبک طراحی داخلی، آزادی نامحدودی را با قابلیت ترکیب و همخوانی قطعات دکوراسیون برای ایجاد یک طرح منسجم ارائه می دهد. مهمتر از همه، گنجاندن عناصر طراحی معاصر در حال تحول به این معنی است که سبک دکوراسیون انتقالی نیز در طول زمان تغییر می کند. این طبیعت پویا چیزی است که به فضاهای داخلی انتقالی در دهه 1950 کمک کرد تا به عنوان پاسخی به سبکهای مدرن و مشخص مدرن و اواسط قرن که زمانی اوج خود را داشتند، برجسته شود. خانه های انتقالی از 20th قرن برای بسیاری از افرادی که سبکی را ترجیح می دهند که بر تجمل و راحتی تمرکز دارد، طراوت بود. نیازی به گفتن نیست که طراحی داخلی به سبک انتقالی یک سبک کلاسیک است که مطمئناً در اینجا باقی مانده است!

 

10 مورد برای طراحی سبک انتقالی یا ترنزیشنال :

1. سبک انتقالی یک پالت خنثی انتخاب کنید.

رنگ ها در سبک خانه های انتقالی از سبک سنتی پیروی می کنند. خاکستری، ماسه ای و سفید. رنگ های خنثی به جنبه سنتی سنتی فضاهای داخلی می افزاید. با این حال ، رنگهای تیره، مانند سورمه ای، زغالی، دودی و مشکی، در سبک دکوراسیون انتقالی نیرومندتر هستند.

 

مواردی برای سبک انتقالی یا ترنزیشنال, تصاویری از دکوراسیون به سبک انتقالی یا ترنزیشنال, چیدمان خانه به سبک انتقالی یا ترنزیشنال

استفاده از رنگ های خنثی در سبک انتقالی یا ترنزیشنال

 

2. سبک دکوراسیون انتقالی باید دارای: لوازم جانبی رنگارنگ باشد

لوازم های خنثی سنتی را خسته کننده نکنید، زیرا مطمئناً می توانید با لوازم جانبی رنگارنگ از آن ها لذت ببرید. برای مثال روشنایی را با پرده های رنگارنگ، پراکنده و به دکوراسیون اضافه کنید. در یک اتاق خواب انتقالی، ملافه هایی با رنگ های مختلف انتخاب کنید. همچنین، اگر بودجه ی کمی برای تغییر اتاق دارید، مطمئناً می توانید پارچه ها و یا کوسن های مبلمان مورد علاقه خود را با رنگ روشن دوباره جابه جا کنید.

 

طراحی و دکوراسیون به سبک انتقالی یا ترنزیشنال, دکوراسیون به سبک انتقالی یا ترنزیشنال, طراحی به سبک انتقالی یا ترنزیشنال

لوازم جانبی رنگی در سبک انتقالی یا ترنزیشنال

 

3. دکوراسیون خانه انتقالی: بالشتک ها

یکی دیگر از سبک های دکوراسیون انتقالی دوست داشتنی، کوسن های دوتایی است! در سبک ماکسیمالیستی واقعی، تعداد زیادی کوسن به طور کامل در طراحی یک اتاق نشیمن انتقالی قرار دارند. به همین ترتیب، بالشتک های پراکنده با چاپ یا الگوی معاصر می توانند فضای داخلی خانه را روشن کنند.

 

دکوراسیون به سبک انتقالی یا ترنزیشنال, طراحی به سبک انتقالی یا ترنزیشنال, سبک انتقالی یا ترنزیشنال چیست

یک گزینه در دکوراسیون با سبک انتقالی یا ترنزیشنال استفاده از کوسن می باشد

 

4. مبلمان طراحی داخلی انتقالی

همانند سبک دکوراسیون منزل انتقالی، مبلمان انتقالی نیز ترکیبی از دو سبک طراحی متفاوت است. از این رو، قطعات بزرگ مبلمان در دوران سنتی، تغییر شکل می دهند تا ساده تر و پیچیده تر شوند تا با وضعیت ظریف روند در حال ظهور مطابقت داشته باشند. بزرگترین تفاوت بین سبک سنتی و انتقالی  این است که طراحی داخلی انتقالی به فضای داخلی اشاره دارد که دارای ویژگی های معاصر و سنتی است.

 

طراحی به سبک انتقالی یا ترنزیشنال, سبک انتقالی یا ترنزیشنال چیست, دکوراسیون و چیدمان به سبک انتقالی یا ترنزیشنال

مبلمان انتقالی نیز ترکیبی از دو سبک طراحی متفاوت است

 

5. نورپردازی سبک دکوراسیون انتقالی

با نورپردازی معاصر راه خود را به سمت فضای داخلی جدید روشن کنید. یک روش هیجان انگیز که خانه ها از حوزه سنتی خارج می شوند و به سبک دکوراسیون منزل منتقل می شوند، از طریق نورپردازی است. از آنجا که نورپردازی می تواند تأثیر فوق العاده ای بر روی یک اتاق داشته باشد، با جلوتر رفتن طراحان محدوده ها، وسایل برجسته تر می شوند. بنابراین، یک لوستر الهام بخش معاصر یا نور مولکولی را برای یک قطعه کانونی فوق العاده اضافه کنید.

 

سبک انتقالی یا ترنزیشنال چیست, دکوراسیون و چیدمان به سبک انتقالی یا ترنزیشنال, مواردی برای سبک انتقالی یا ترنزیشنال

در سبک های داخلی انتقالی یا ترنزیشنال از نورپردازی مناسب استفاده می شود

 

6. عناصر فلزی در طراحی داخلی انتقالی

عناصر فلزی در خانه های امروزی مورد علاقه هستند، به این دلیل که به طور یکپارچه با همه سبک های دکوراسیون خانه کار می کنند. به عنوان مثال، طلا، برنز یا مس را از طریق میزهای جانبی، روشنایی و لوازم جانبی وارد کنید. برای داشتن ظاهری شیک و مدرن، یک فلز را انتخاب کنید یا فلزات را مخلوط کنید.

 

سبک انتقالی یا ترنزیشنال,دکوراسیون به سبک انتقالی یا ترنزیشنال,سبک انتقالی یا ترنزیشنال چیست

در سبک انتقالی یا ترنزیشنال از لوازم جانبی فلزی استفاده می زد

 

7. برای بافت در سبک انتقالی یا ترنزیشنال، فرش اضافه کنید

فرش ها بخشی از طراحی داخلی انتقالی هستند. آنها فرش های مجلل را در زیر پای خود با فرش های نازک برش دار ارائه می دهند، رنگ را اضافه می کنند و مبلمان اتاق را روی آن محکم می کنند. با این حال، بهتر است فرش هایی را در رنگ های خنثی انتخاب کنید تا از طراحی اتاق لذت ببرید یا بافت و نقش را با یک فرش سنتی بافته یا گره دار اضافه کنید.

 

طراحی و دکوراسیون به سبک انتقالی یا ترنزیشنال,طراحی به سبک انتقالی یا ترنزیشنال,دکوراسیون و چیدمان به سبک انتقالی یا ترنزیشنال

در دکوراسیون خانه به سبک انتقالی یا ترنزیشنال از فرش استفاده کنید

 

8. قطعه ای که نشاندهنده سبک سنتی است

اتاق زیر شیروانی را جستجو کنید زیرا یک مبلمان یا دکور چشمگیر که واقعاً سنتی است می تواند قسمت برجسته اتاق به سبک انتقالی شما باشد. این مورد می تواند یک کمد، آینه، میز یا هر چیزی باشد که مربوط به دوره ای متفاوت است. یکی دیگر از روش های جلب توجه به یک قطعه کلاسیک جدید، از طریق روکش مجدد آن، استفاده از یک لایه رنگ یا یک لایه موم، برای برجسته کردن ویژگی های آن است.

 

چیدمان خانه به سبک انتقالی یا ترنزیشنال,مواردی برای سبک انتقالی یا ترنزیشنال,سبک انتقالی یا ترنزیشنال چیست

در سبک انتقالی یا ترنزیشنال از قطعه ای به سبک سنتی استفاده کنید

 

9. هنرهای معاصر برای فضای داخلی انتقالی

خانه ای با سبک انتقالی بسیار بر لهجه ها متمرکز است و این جزئیات هستند که می توانند دکوراسیون داخلی را از سنتی به انتقالی یا از معاصر به انتقالی تغییر دهند. برای ایجاد یک کانون قابل توجه، آثار هنری معاصر مورد علاقه خود را انتخاب کنید. همچنین، برای زیاده روی در ظاهر، بهتر است از رویکرد مینیمالیستی استفاده کنید.

 

تصاویری از دکوراسیون به سبک انتقالی یا ترنزیشنال,دکوراسیون و چیدمان به سبک انتقالی یا ترنزیشنال,طراحی به سبک انتقالی یا ترنزیشنال

در سبک ترنزیشنال از هنرهای معاصر استفاده کنید

 

10. راحتی در فضاهای انتقالی مهم است

وقتی نوبت به انتخاب قطعات روکش دار برای فضایی انتقالی می رسد، صندلی هایی را تهیه کنید که سخت نباشند. بخشی از این اتاق نشیمن انتقالی مبلمان راحتی است با پارچه مخملی خنثی، کوسن های سخاوتمندانه و بالش های بافتی، از آن ها برای راحتی مهمانان استفاده می کنند. 2 صندلی کمی رسمی تر، برای میزبان وجود دارد.

 

سبک انتقالی یا ترنزیشنال چیست,دکوراسیون به سبک انتقالی یا ترنزیشنال,طراحی و دکوراسیون به سبک انتقالی یا ترنزیشنال

در سبک انتقالی یا ترنزیشنال از مبلمان راحتی استفاده کنید

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------