تازه های دکوراسیون

کفسابی, کفسابی چیست, کاربردهای کفسابی

کفسابی چیست و چه کاربردی دارد ؟

کفسابی چیست و چه کاربردی دارد ؟ آشنایی با کفسابی کفسابی به معنای سابیدن کف ساختمان است. کفسابی در…

خانه ای گرم و صمیمی با دکوراسیون رنگ گرمانواع دکوراسیون رنگ گرم, پرده های با رنگ گرم, چیدمان در دکوراسیون رنگ گرم

نمونه دکوراسیون رنگ گرم

 

رنگ های گرم در دکوراسیون منزل 

در حال حاضر، دکوراسیون رنگ گرم از طرفداران زیادی برخوردار هستند. همه ی ما می دانیم که رنگ های قرمز، نارنجی، زرد و قهوه ای از رنگ های گرم بشمار می روند. استفاده از این رنگ ها سبب می شود فضای خانه ها گرم تر و حس و حال صمیمی تری پیدا کنند. 

اگر به دنبال فضایی دنج و امن در خانه هستید دکوراسیون رنگ گرم بهترین گزینه برای شما است.

در حال حاضر روش های مختلفی برای افزایش حس و حال گرما در منازل وجود دارد. از تغییر رنگ وسایل و تجهیزات منزل گرفته تا تغییر رنگ دیوارها و کاغذ دیواری ها همه ی همه باعث تغییر فضای خانه ها می شوند.

 

مبلمان های با رنگ گرم, دکوراسیون داخلی رنگهای گرم, دکوراسیون رنگ گرم

ویژگی های دکوراسیون رنگ گرم

 

البته وقتی در مورد دکوراسیون با رنگ گرم صحبت می کنیم منظور این نیست که تمام فضای خانه با این رنگ ها پوشیده شود شاید برخی از قسمت ها هم دارای رنگ های خنثی باشند. اما از یک سری رنگ های گرم هم استفاده می شود تا فضای خانه را از بی روحی و رخوت درآورد.

 

 چیدمان در دکوراسیون رنگ گرم, مبلمان های با رنگ گرم, دکوراسیون داخلی رنگهای گرم

ویژگی های دکوراسیون رنگ گرم 

 

اگر می خواهید با انواع دکوراسیون رنگ گرم آشنا شوید ایده های مناسب برای دکوراسیون منزلتان پیدا کنید می توانید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

ویژگی های دکوراسیون رنگ گرم, رنگ گرم در دکوراسیون خانه, قواعد دکوراسیون رنگ گرم

بررسی ابعاد مختلف دکوراسیون رنگ گرم

 

تغییر رنگ دیوارها و سقف ها

یکی از راحت ترین گزینه هایی که با آن می توانید در منزلتان از دکوراسیون رنگ گرم استفاده کنید تغییر رنگ دیوارها و سقف ها به رنگ گرم است. این تغییر هم از هزینه ی بسیار پایینی برخوردار است و هم تاثیری بصری زیادی می گذارد.

 

همچنین شما می توانید از کاغذ دیوارهای با رنگ گرم در دکوراسیون منزلتان استفاده کنید. این نوع کاغذ دیواری ها از طرح های لوکس و کلاسیکی برخوردارند که طرفداران زیادی پیدا کرده اند. البته علاوه بر دیوارها، سقف ها نیز از نظر بصری بسیار تاثیرگذار هستند.

 

چیدمان در دکوراسیون رنگ گرم, مبلمان های با رنگ گرم, دکوراسیون داخلی رنگهای گرم

نقش دیوارها در دکوراسیون رنگ گرم

 

استفاده از پرده هایی با رنگ گرم

پرده ها از ضروری ترین المان های هر منزلی هستند که همیشه مورد توجه عموم قرار می گیرند. شما نیز با استفاده از پرده های رنگ گرم می توانید دکوراسیون خانه تان را گرم تر کند. اگر به پرده های سلطنتی و درباری هم نگاه کنید می بینید که این پرده ها هم دارای رنگ های گرم و روشن هستند.

 

پرده های با رنگ گرم, چیدمان در دکوراسیون رنگ گرم, مبلمان های با رنگ گرم

نقش مبلمان در دکوراسیون رنگ گرم

 

استفاده از پرده های با رنگ گرم خصوصا برای خانه های روشنی که دارای دیوارهای روشن هستند بسیار مناسب می باشد.

 

دکوراسیون رنگ گرم, رنگ های گرم در دکوراسیون, ویژگی های دکوراسیون رنگ گرم

نقش چیدمان در دکوراسیون رنگ گرم

 

استفاده از مبلمان های با رنگ گرم

از دیگر راه هایی که فضای منزلتان دارای دکوراسیون رنگ گرم باشد استفاده از مبلمان های با رنگ گرم است. توجه به مبلمان های با رنگ گرم به حدی زیاد شده است که امروزه در اغلب نمایشگاه ها، مبلمان های به رنگ گرم خصوصا زرد بسیار زیاد شده و به وفور به چشم می خورد تا حدی که مبلمان زرد تبدیل به یک ترند شده است. استفاده از مبلمان های زرد و نارنجی، ناهارخوری های قهوه ای رنگ و ... می توانند تکمیل کننده ی دکوراسیون منزلتان با رنگ های گرم باشد.

 

دکوراسیون داخلی رنگهای گرم, دکوراسیون رنگ گرم, رنگ های گرم در دکوراسیون

در دکوراسیون رنگ گرم چه رنگ هایی استفاده می شود؟

 

استفاده از فرش با رنگ های گرم

یکی از مهم ترین مزایای فرش ها این است که ذاتا به رنگ گرم هستند. فرش های ایرانی عموما دارای پس زمینه ی قرمز هستند که به راحتی می توانید در این دکوراسیون استفاده کنید.

 

مبلمان های با رنگ گرم, دکوراسیون داخلی رنگهای گرم, دکوراسیون رنگ گرم

ایده دکوراسیون رنگ گرم  

 

استفاده از کمدها و استندهای به رنگ گرم

اگر از علاقه مندان دکوراسیون رنگ گرم هستید می توانید استندها و کمدهایتان را از بین رنگ های گرم یعنی قهوه ای، شیری، زرد و کرم انتخاب کنید. این تجهیزات به مبلمان و دکوراسیون خانه ها بسیار نزدیک هستند لذا تاثیر زیادی در نوع دکوراسیون می گذارند.

 

در بین کمدها کمدهای پذیرایی از اهمیت بیشتری برخوردار هستند و سعی کنید آن ها رنگ های گرم تندتری داشته باشند. برای اتاق کودکتان نیز می توانید کمدهای زرد یا فسفری انتخاب کنید.  

 

ویژگی های دکوراسیون رنگ گرم, رنگ گرم در دکوراسیون خانه, قواعد دکوراسیون رنگ گرم

در دکوراسیون رنگ گرم چه تناژی استفاده می شود

 

استفاده از تخت خواب های به رنگ گرم

تخت خواب از مهم ترین و کاربردترین وسایل منازل است و عموما به دو صورت چوب های طبیعی و چوب های رنگ شده در بازار موجود می باشند. اگر تخت خواب های با چوب طبیعی را انتخاب کنید که طبیعتا آن ها دارای رنگ های گرم مثل قهوه ای و قرمز هستند.

 

اما اگر تخت خواب ها با چوب های رنگ شده را انتخاب کردید می توانید آن هایی که دارای رنگ های گرم مثل قهوه ای هستند انتخاب کنید. همچنین تخت خواب های به رنگ های نارنجی، قرمز و زرد برای اتاق خواب کودکان و نوجوانانتان بسیار مناسب است.

 

انواع دکوراسیون رنگ گرم, پرده های با رنگ گرم, چیدمان در دکوراسیون رنگ گرم

دکوراسیون رنگ گرم شیک

 

آشپزخانه با دکوراسیون رنگ گرم

ﺁشپزخانه ها به خودی خود، دارای فضای گرم و جذاب هستند اما اگر تمایل دارید دکوراسیون شان هم دارای رنگ ها گرم باشد گزینه های مختلفی پیش روی شما است. مثلا می توانید از کابینت های به رنگ گرم همچون قهوه ای یا قرمز استفاده کنید. یا پرده های نارنجی و شرابی برای آشپزخانه انتخاب کنید. در کنار این پرده ها می توانید از میز ناهارخوری های عسلی یا قهوه ای استفاده کنید. 

 

مبلمان های با رنگ گرم, دکوراسیون داخلی رنگهای گرم, دکوراسیون رنگ گرم

دکوراسیون خانه با رنگ گرم

 

استفاده از رنگ های گرم در فضای نشیمن

برای ایجاد دکوراسیون رنگ گرم در منزل می توانید از انواع رنگ های گرم همچون زرد، نارنجی، نسکافه ای، بژ، شرابی، شکلاتی و .. در فضای نشیمن خود استفاده کنید. مثلا دیوارها را نسکافه ای کنید و از وسایل با رنگ گرم دیگری در تزئین نشیمنتان استفاده کنید. 

 

پرده های با رنگ گرم, چیدمان در دکوراسیون رنگ گرم, مبلمان های با رنگ گرم

انواع دکوراسیون رنگ گرم

 

استفاده از لوازم تزئینی 

برای دکوراسیون رنگ گرم منزلتان می توانید از لوازم تزئینی با رنگ های گرم هم کمک بگیرید مثلا آینه ها، قاب تابلوها، میز چای خوری، میز تلویزیون و ...

استفاده از وسایلی با رنگ های گرم می توانند خانه ای به گرمی خورشید بسازند. همچنین می توانید از نورهای با رنگ گرم هم کمک بگیرید تا کاملا دکوراسیون منزلتان دارای رنگ های گرم باشد. برای این کار می توانید از لوسترهای سقفی و کلاسیک که دارای نورهای گرم هستند و همچنین آباژورها و چراغ های خواب استفاده کنید.

 

 دکوراسیون رنگ گرم, رنگ های گرم در دکوراسیون, ویژگی های دکوراسیون رنگ گرم

چیدمان و دکوراسیون رنگ گرم

 

از ﺁنجایی که نورهای گرم حس و حال طبیعی تری را القا می کنند پس بهتر است در اتاق های کودکان، اتاق خواب و مطالعه از این نورها استفاده کنید.

در نهایت نتیجه می گیریم، برای یک دکوراسیون رنگ گرم، نیاز نیست تمام فضای خانه دارای این رنگ ها باشند. فقط کافی است اصول این دکوراسیون را رعایت کنیم. 

 

چیدمان در دکوراسیون رنگ گرم, مبلمان های با رنگ گرم, دکوراسیون داخلی رنگهای گرم

آشنایی با دکوراسیون رنگ گرم

 

گردآوری : بخش دنیای مد بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------