مدل کیف های بزرگ که هنوز مُد هستند؟یكی از موفق‌ترین مدهای سال‌های اخیر كیف‌های بزرگ بودند؛ كیف‌های جاداری كه فرصت همراه بردن همه وسایل ریز و درشت را فراهم می‌كنند. نسل جدید این كیف‌ها كه از سال 2014 به بازار آمدند، دو دسته داشتند؛ یكی كوتاه برای قرار گرفتن روی دست و یكی بلند برای روی شانه.

 

این كیف‌ها كه هنوز می‌توانند همراه خوبی در ست‌های نیمه‌رسمی باشند، حالا صاحب فرزندانی شده‌اند؛ كیف‌هایی با همان طراحی مكعبی شكل اما در اندازه كوچك‌تر. این كیف‌ها كه با نام مینی شناخته می‌شوند، نسل جدید كیف‌های زنانه هستند كه باید با آنها آشنا شوید.

 

شیک ترین مدل کیف مجلسی,مدل کیف مجلسی بزرگ

كیف‌ پوست ماری برای خانم‌هایی مناسب است كه بیشتر با ست‌های رسمی رفت و آمد می‌كنند


كیف‌ پوست ماری برای خانم‌هایی مناسب است كه بیشتر با ست‌های رسمی رفت و آمد می‌كنند؛ خانم‌هایی كه مانتوهای كتی ابریشمی را به نمونه‌های دیگر ترجیح می‌دهند و كفش‌های‌شان همیشه حداقل پاشنه را دارد.

مدل کیف زنانه,مدل کیف مجلسی

كیف سفید گزینه خوبی برای همراهی در ست‌های تابستانی است


چنین كیفی ‌ و مدل‌هایی مانند آن برای دورهمی‌های دوستانه توصیه می‌شود. كیف سفید گزینه خوبی برای همراهی در ست‌های تابستانی است.

 

  بیشتر بخوانید: مدل کیف حصیری

 

کیف های مد سال, کیف های مناسب ست های متفاوت

به خانم‌هایی كه اغلب مانتو، كفش و روسری مشكی استفاده می‌كنند کیف آبی کاربنی توصیه می شود


به خانم‌هایی كه اغلب مانتو، كفش و روسری مشكی استفاده می‌كنند، توصیه می‌كنیم یك رنگ خاص مثل این آبی كاربنی را برای كیف خود انتخاب كنند. این كیف می‌تواند تنوع لازم را در ست شما ایجاد كند.

کیف های مد سال, کیف های مناسب ست های متفاوت

این كیف فقط همین دسته كوتاه را دارد و برای مهمانی‌های عصر یا دورهمی‌ها از آن استفاده كنید


این كیف فقط همین دسته كوتاه را دارد به همین دلیل می‌توانید در ‌مهمانی‌های عصر یا دورهمی‌ها از آن استفاده كنید اما برای همراهی شما در خرید انتخاب راحتی نیست. از طرف دیگر چرم پوست ماری و رنگ روشن این كیف باعث می‌شود به سرعت كثیف شود.
 

  بیشتر بخوانید: تزیین کیف دستی

 

جدیدترین مدل کیف زنانه,کیف های مجلسی بزرگ

كیف قرمز در اغلب ست‌ها مثل سفید، سورمه‌ای، مشكی می‌تواند حضور داشته باشد


كیف قرمز هم به دردبخور است؛ در اغلب ست‌ها مثل سفید، سورمه‌ای، مشكی و ... می‌تواند حضور داشته باشد. دهانه بزرگ این كیف با یك زیپ سراسری مهار شده تا هم امن باشد و هم كار پیدا كردن وسایل را آسان كند.

کیف های مد سال,کیف های مناسب ست های متفاوت

در اغلب ست‌های رنگ روشن تابستانی می‌توانید از این كیف استفاده كنید


دلیل پیشنهاد این كیف رنگ خاص آن است؛ بژ هم از آن رنگ‌هایی است كه دست شما را برای ست باز می‌گذارد. در اغلب ست‌های رنگ روشن تابستانی می‌توانید از این كیف استفاده كنید.

کیف های بزرگ زنانه, کیف های مد سال

از كیف دیور برای شركت در دورهمی‌ها تا ‌مهمانی‌های رسمی می‌توانید استفاده كنید


این مدل مشهور كیف دیور است كه محبوبیت زیادی حتی در میان بازیگران دارد. برای شركت در دورهمی‌ها تا ‌مهمانی‌های رسمی می‌توانید از این كیف استفاده كنید. رنگ مشكی آن، كاربردی‌تر است اما چنین رنگ خاصی جسارت شما در انتخاب را نشان می‌دهد. كیف را با شال یا دستمال گردنی به همین رنگ در ستی سفید استفاده كنید.

کیف های مناسب ست های متفاوت,جدیدترین مدل کیف زنانه

به دلیل بزرگی كیف نمی‌توانید به راحتی آن را روی شانه بیندازید


سایز بزرگ این كیف‌ها، هر چند بند بلند روی شانه هم داشت ولی به دلیل بزرگی كیف كاربردی نبود اما نمونه‌های كوچک این كیف‌ها را می‌توانید به راحتی روی شانه بیندازید در نتیجه موقع خرید نگران نباشید، یك كیف فانتزی نمی‌خرید كه گه گاهی از كمد بیرون بیاید.

کیف های مد سال, کیف های مناسب ست های متفاوت

به دلیل بزرگی كیف نمی‌توانید به راحتی آن را روی شانه بیندازید


مدل بزرگ این كیف، یكی از پرفروش‌ترین محصولات جیوانجی در سال 2014 بود؛ نمونه كوچك آن شاید بتواند ركورد را بشكند. این بار جیوانجی كیف محبوبش را با تنوع رنگ بیشتری تولید كرده است.

مدل کیف مجلسی بزرگ,کیف های بزرگ زنانه

كیف‌هایی با این مدل با طرح مینی، برای خانم‌هایی كه دوست دارند تک باشند، بهترین انتخاب هستند


كیف‌هایی با طراحی مینی مثل این مدل، برای خانم‌هایی كه دوست دارند تك باشند، بهترین انتخاب هستند به خصوص برای خانم‌هایی كه به ظاهر اسپرت علاقه‌مندند. اگر شما هم دنبال انتخابی هستید كه هم اسپرت باشد و هم زیبا می‌توانید روی این كیف صورتی چرك حساب كنید.

مدل کیف مجلسی بزرگ, کیف های بزرگ زنانه

اگر خیال خرید دارید و دوست دارید به روز باشید به یك كیف مینی در تابستان هم فكر كنید


اگر خیال خرید دارید و دوست دارید به روز باشید به یك كیف مینی در تابستان هم فكر كنید. اگر در میان كیف‌های مینی دنبال كیفی هستید تا در دورهمی‌های دوستانه، كافه‌نشینی‌های عصرگاهی و سایر برنامه‌های خود استفاده كنید، این مدل را به شما پیشنهاد می‌كنیم. این سبز علاوه بر آرام بودن، جلوه و زیبایی یك رنگ خاص را هم دارد.

منبع : مجله زندگی ایده آل / bartarinha.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------