محمدرضا فروتن و میترا حجار بار دیگر مقابل هم + عکس



محمدرضا فروتن و میترا حجار بار دیگر مقابل هم + عکس

محمدرضا فروتن و میترا حجار در فیلم سینمایی «دلتنگیهای عاشقانه» نقشهای مقابل هم را ایفا خواهند کرد.
فیلم سینمایی «دلتنگیهای عاشقانه» که از حضور محمدرضا فروتن در یکی از نقشهای اصلی خود سود می برد از هفته آینده فیلمبرداری خود را آغاز می کند. تهیه کنندگی این فیلم برعهده محمدرضا شرف الدین بوده که پروژه پرحرف و حدیث «فرزند صبح» را در کارنامه دارد. جالب اینجاست که نقش مقابل فروتن را در این کار میترا حجار ایفا کرده؛ این دو بازیگر پیش از این و در اواخر دهه هفتاد در درام اجتماعی-دفاع مقدسی «متولد ماه مهر» هم در برابر یکدیگر ظاهر شده بود.
کارگردانی «دلتنگیهای عاشقانه» برعهده رضا اعظمیان است و آن طور که «بانی فیلم» گزارش داده گروه تولید لوکیشن‌های اصلی فیلم را انتخاب کرده‌اند و بازیگران تست گریم شده‌اند. به گفته محمدرضا شرف‌الدین تهیه‌کننده «دلتنگی‌های عاشقانه» بازیگران اصلی این فیلم انتخاب شده‌اند و برنامه‌ریزی برای کلید زدن 20 مرداد ماه خواهد بود.

 

  بیشتر بخوانید: بیوگرافی محمدرضا فروتن

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب


میترا حجار و محمدرضا فروتن در نمایی از «متولد ماه مهر»


«دلتنگیهای عاشقانه»، داستانی عاشقانه در حاشیه جنگ را روایت می‌کند و به جز فروتن و میترا حجار، شاهرخ فروتنیان، مریم کاویانی و شیوا خنیاگر هم در آن ایفای نقش خواهند کرد.قرار است بخش‌هایی از این فیلم در شهرک‌ سینمایی دفاع مقدس فیلمبرداری شود. فیلمنامه «دلتنگی‌های عاشقانه» توسط اعظمیان به نگارش درآمده و احتمالاً‌ اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر خواهد بود. آخرین فعالیت اعظمیان کارگردانی بخش‌هایی از فیلم «کارناوال مرگ» بود که بعد از وقفه‌ای دو ساله و اختلاف با تهیه‌کننده قسمت‌های باقی‌مانده توسط تهیه‌کننده فیلمبرداری شد و نام اعظمیان بنا به درخواست خودش از تیتراژ این فیلم حذف شد./شبکه ایران

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------