آخرین اخبار فرهنگی - هنری

سیروس مقدم,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

سیروس مقدم کارگردان مینی‌سریال «ترور» درباره حاج قاسم شد

سیروس مقدم کارگردان نام آشنای تلویزیون به عنوان سازنده مینی‌سریال «ترور» انتخاب شد. به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی موسسه…

همایون ارشادی در فیلم ترور بن لادن+عکسهمایون ارشادی بازیگر ایرانی سینمای ایران در یک نمای دو دقیقه ای از «سی دقیقه بعد از نیمه شب» در برابر جسیکا چاستین ایفای نقش کرده است. جالب اینکه جسیکا چاستین در این سکانس با شالی، موهایش را پوشانده است!

همایون ارشادی در فیلم ترور بن لادن

به گزارش شبکه ایران همایون ارشادی بازیگر سینمای ایران که امسال با «چه خوبه که برگشتی» داریوش مهرجویی به جشنواره می آید در یک سکانس از تازه ترین فیلم کاترین بیگلو هم ایفای نقش کرده است. این فیلم که «سی دقیقه بعد از نیمه شب» نام دارد از جمله آثاری است که با تحسین منتقدان روبرو شده و حتی در فهرست نامزدهای اسکار بهترین فیلم هم جای گرفته است.

هماین ارشادی در «سی دقیقه بعد از نیمه شب» در نقش یکی از مرتبطین با القاعده ایفای نقش کرده است. سکانسی که ارشادی در آن حضور دارد مربوط به بازداشتگاهی است در مرکز پاکستان که یک سری نیروهای مرتبط با القاعده در آن تحت بازجویی قرار می گیرند. ارشاد هم در نقش کاراکتری با عنوان «حسن غول» متهم است به ارتباط با القاعده؛ البته نوع اتهام او کاملا متفاوت است با اتهامات دیگر عاملان القاعده چراکه «مایا» که مسئول رسیدگی به پرونده اوست به صراحت خطاب به وی می گوید:«من میدانم تو آدم خشونت طلبی نیستی و نباید بمیری ولی تو روابطی با القاعده داری و من مایلم درباره شون ازت بپرسم.»

همایون ارشادی در فیلم ترور بن لادن

در نقطه مقابل هم کاراکتر «حسن غول» سعی می کند هر آنچه درباره القاعده می داند در اختیار مامور سیا بگذارد. نکته جالب درباره این نمای دو دقیقه ای آن است که «جسیکا چاستین» بازیگر نقش «مایا» با شالی که روی موهایش انداخته در برابر همایون ارشادی نشسته و در مقام مامور سیا به بازجویی او می پردازد!!!

تریلر «سی دقیقه بعد از نیمه شب» ماجراهای پیگیری ماموری به نام «مایا» را تشریح می کند که به تنهایی سعی می کند ردپایی از اسامه بن لادن پیدا کرده و در نهایت نیز مخفیگاه او را شناسایی کرده و با فرستادن یک تیم هوایی، او را از بین می برد.

همایون ارشادی پیش از این هم در یک سری آثار بین المللی مانند «بادبادک باز» و «آرگو» ایفای نقش کرده بود.

منبع:inn.ir

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------