تصویربرداری "همسایه ها" با مهران غفوریان از سرگرفته شد / پخش مجموعه از اوایل ربیع‌الاولاخباربازیگران,اخبارهنرمندان,همسایه ها

با اندکی تغییرات در فیلمنامه سریال "همسایه ها"، ادامه تصویربرداری این اثر تلویزیونی با حضور مهران غفوریان از سر گرفته شد.

علیرضا سبط احمدی تهیه کننده سریال تلویزیونی "همسایه ها" در گفت و گو با میزان گفت: ادامه تصویربرداری سریال "همسایه ها" را پس از آمدن مهران غفوریان، شروع کردیم.

 

وی ادامه داد: فعلا تصویربرداری سریال "همسایه ها" در همان لوکیشن ساختمانی در خیابان آیت الله کاشانی ادامه دارد.

 

تهیه کننده سریال تلویزیونی "همسایه ها" همچنین توضیح داد: پس از انتخاب مهران غفوریان به عنوان کارگردان این اثر تلویزیونی، تغییرات اندکی در فیلمنامه" همسایه ها" اتفاق افتاده که بر همین اساس، اندکی تغییر در لوکیشن ها اتفاق می افتد.

 

وی اظهار کرد: بر اساس تغییرات اندک در فیلمنامه سریال "همسایه ها" نقش های برخی از بازیگران کم و زیاد شده است.

 

سبط احمدی در ادامه صحبت های خود گفت: مانی اسکندری طراح گریم جایگزین علی بهرامی فر و احسان سجادی حسینی نیز دستیار اول کارگردان انتخاب شد. در همین راستا شهین تسلیمی و آذین رئوف به جمع بازیگران پروژه اضافه می شوند.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تغییراتی که در فیلمنامه و صحنه آرایی لوکیشن و نقش بازیگران داشتیم به ناچار تصویربرداری پروژه از قسمت اول سریال مجددا تولید خواهد شد. ولی همچنان بنا به ضرورت، پخش این مجموعه از اوایل ربیع الاول آغاز خواهد شد.

گفتنی است، مجموعه تلویزیونی همسایه ها در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای و به تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در حال تولید می باشد.

 

سید جواد رضویان، سمانه پاکدل، بهاره رهنما، مهران غفوریان، سیروس گرجستانی، اصغر سمسارزاده، محمود جعفری، نعیمه نظام دوست و آرام جعفری از جمله هنرمندانی هستند که در سریال "همسایه ها" به ایفای نقش می پردازند.

 

شایان ذکر است، چندی پیش و به دلیل آنچه که شکسته شدن پای آرش معیریان عنوان شد، ادامه ساخت سریال تلویزیونی"همسایه ها" بنا به صلاحدید مسئولان سازمان صدا و سیما به مهران غفوریان سپرده شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022