سعید سلطانی: قصه‌های «ستایش 2» به‌روزتر هستندقصه‌ ستایش 2, سریال ستایش 2

سعید سلطانی: قصه‌های «ستایش 2» به‌روزتر هستند

سعید سلطانی درباره محتوای سری دوم سریال «ستایش» گفت: اتفاقی که در سری دوم «ستایش» افتاد، این است که قصه آن خیلی به‌روزتر است.

کارگردان مجموعه تلویزیونی «ستایش»  با بیان اینکه در مجموعه «ستایش 2» خیلی از مسائل جوانان مطرح می‌شود و قصه به‌روزتر است، گفت: «ستایش 2» نسبت به بخش اول متفاوت است؛ هر چند پایه‌ی قصه بر اساس فصل اول طرح‌ریزی شده است، اما ویژگی‌های خودش را دارد و حتی می‌توان گفت در مسیرهایی حرکت می‌کند که نسبت به فصل اول هم عمیق‌تر است.

این کارگردان با اشاره به اینکه به رابطه‌ها در این مجموعه بیشتر پرداخته شده است، گفت: قصه‌ها نیز در این مجموعه گیراتر است.

او در پایان گفت: امیدواریم که یک اتفاق خوب برای پخش دوم سریال «ستایش» هم بیفتد.

داریوش ارجمند،‌ نرگس محمدی‌، مهدی سلوکی‌، سیما تیرانداز‌، حدیث میرامینی،‌ امیرمحمد زند‌، رامسین کبریتی و ... در این مجموعه ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: 22 سال از فرار ستایش و فرزندانش می‌گذرد؛ اینک هر سه با هویتی دروغین و با نام فامیل رودباری زندگی می‌کنند. ستایش آسوده خاطر از اینکه با تغییر هویت خود و فرزندانش برای همیشه از چنگ حشمت فردوس گریخته است. او حالا صاحب رستورانی در رودسر است و اعتبار و شهرتی نیکو دارد و هرگز تصور نمی‌کند سرنوشت یک بار دیگر او و حشمت فردوس را رو در روی هم قرار دهد.

این مجموعه به تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب در دست ساخت است. /ایسنا

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------