کشف عجیب سایت صدا و سیما: شباهت لیلا اوتادی با بازیگر زن هالیوود! + تصاویرلیلا اوتادی,آماندا میشل سایفرید,شباهت لیلا اوتادی به آماندا میشل سایفرید

کشف عجیب سایت صدا و سیما: شباهت لیلا اوتادی با بازیگر زن هالیوود! + تصاویر

سایت متعلق به صدا و سیما در کشفی تازه از شباهت لیلا اوتادی به یک بازیگر هالیوودی خبر داد. سایت باشگاه خبرنگاران در حالی از این راز پرده برداشت که معتقد است بازیگرانی چون لیلا اوتادی چیزی کم از هنرپیشه زن هالیوود نداشته...

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: سایت باشگاه خبرنگاران صدا و سیما كه از تندترین رسانه‌های جریان افراطی به شمار می‌رود، برای جلب مخاطب به انواع اقدامات زرد دست می‌زند.

 

لیلا اوتادی,آماندا میشل سایفرید,شباهت لیلا اوتادی به آماندا میشل سایفرید

 

لیلا اوتادی,آماندا میشل سایفرید,شباهت لیلا اوتادی به آماندا میشل سایفرید

 بازیگر کشف شده توسط سایت صدا و سیما که به لیلا اوتادی شباهت دارد


این سایت متعلق به صدا و سیمای جمهوری اسلامی اخیراً در خبری بعد از كشف شباهت یك بازیگر زن ایرانی با یك بازیگر هالیوودی به سبك سایت‌های زرد، از این شباهت متوجه شده كه: «ما در كشورمان از نظر استعداد انسانی چیزی كم نداریم»!


در این خبر با عنوان وسوسه انگیز و غیرصادقانه «لیلا اوتادی در هالیوود چه می‌كند؟»، بعد از توضیحاتی درباره یك هنرپیشه زن هالیوودی آمده: شباهت این هنرپیشه با یكی از هنرپیشه‌های زن ایرانی واقعاً خیره كننده و تعجب برانگیز است.

 

باشگاه خبرنگاران در پایان از این كشف شگفت انگیز! نتیجه گرفته:«این شباهت‌ها نشان می‌دهد كه ما در كشورمان از نظر استعداد انسانی چیزی كه نداریم و اگر كیفیت فیلم‌های ایرانی بالا برود بازیگران داخلی می‌توانند حتی بیشتر از هالیوودی‌ها به چشم بیایند.» مشخص نیست این نوع نگاه و استعدادهای انسانی بازیگران صدا و سیما را به جای فن بازیگری در چشم و ابرو و چهره آنها دیدن، چه مقدار با معیارهای صدا و سیما منطبق است؟!

 

لیلا اوتادی,آماندا میشل سایفرید,شباهت لیلا اوتادی به آماندا میشل سایفرید

 

لیلا اوتادی,آماندا میشل سایفرید,شباهت لیلا اوتادی به آماندا میشل سایفرید

 

آماندا میشل سایفرید بازیگری است که باشگاه خبرنگاران پرده از راز شباهت او و لیلا اوتادی برداشته است! جالب اینجاست که نویسنده مطلب حتا به این مسئله اشاره کرده است که این بازیگر هالیوود سه سال بعد از لیلا اوتادی به بازیگری رو آورده است. با این تحلیل های جالب شاید بتوان گفت که این بازیگر هالیوودی به خاطر شباهت به لیلا اوتادی علاقه مند به بازیگری شده باشد!!
آماندا میشل سایفرید متولد 3 دسامبر 1985 (1364 شمسی) در شهر آلن تاون ایالت پنسیلوانیا است.
منبع: روزنامه جمهوری اسلامی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------