X

اشتباه بازیگر زن و حاشیه‌های فضای مجازی  اخبارفرهنگی ,خبرهای  فرهنگی , آفرین عبیسی
آفرین عبیسی گفت: این روزها فضای مجازی نه تنها باعث نزدیکی آدم‌ها به هم نشده بلکه باعث شده تا بستر خانواده دچار مشکل شود.

 میزان نوشت:آفرین عبیسی درخصوص درج مطالبی با نام وی در فضای مجازی گفت: متاسفانه چند وقت پیش دوستی با من تماس گرفت و به عنوان خبرنگار مصاحبه کرد. من هم به گفته های وی اعتماد کردم و به نوعی بیشتر درد دل انجام دادم اما بعداً متوجه شدم که اشتباه بزرگی انجام داده ام.

 

وی در همین راستا ادامه داد: این روزها فضای مجازی بلای جان ما انسان ها شده است. به عنوان مثال همین فردی که در اسم خبرنگار با من تماس گرفت تمام حرف هایم را آن طور که خودش می خواست منتشر کرد. اتفاق بد آنجا بود که این مطالب در هیچ مرجع معتبری منتشر نشد و صرفاً تبدیل به حاشیه ای در فضای مجازی شد.

 

بازیگر فیلم «بید مجنون» درباره رابطه خود با فضای مجازی تاکید کرد: من همواره ترجیح می‌دهم درگیر کتاب خواندن باشم و از فضای مجازی دوری می کنم. اصلاً کار با تلگرام و یا اینستاگرام را بلد نیستم و هیچ وقت هم تمایلی ندارم که آن را یاد بگیرم.

 

وی فضای مجازی را باعث دوری انسان‌ها از یکدیگر دانست و افزود: این روزها فضای مجازی نه تنها باعث نزدیکی آدم ها به هم نشده بلکه باعث شده تا بستر خانواده دچار مشکل شود. آدم ها از هم دور شده اند و همه چیز به اطلاعات کوتاه فضای مجازی خلاصه شده است. فضای مجازی باعث شده کسی کتاب نخواند و همه چیز را فقط در قالب حاشیه ها جستجو کند.

 

عبیسی با تاکید به مراجعه مردم به رسانه های معتبر خاطرنشان کرد: از نظر من مردم باید اطلاعات و اخبار را صرفاً از رسانه های معتبر دنبال کنند. فضای مجازی هیچ مرجع درستی نیست و اخبار موجود در آن فاقد اعتبار و تنها حاشیه ساز است. من در حال حاضر نمی دانم باید بابت آن مطلب منتشر شده به دنبال چه کسی بگردم. حداقل وقتی که با رسانه معتبری مصاحبه کنم می توانم شکایت خود را به آن ببرم اما حال کاری از دستم بر نمی آید.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------