اگر به عقب برگردم به هیچ وجه در متری شیش و نیم بازی نمی‌کنم/عادت ندارم به خوب بودن تظاهر کنمبازیگر فیلم جان دار گفت: این را بگویم که واکنش من در شبکه های مجازی و صفحه رسمی خودم مبنی بر این است که همیشه اعتقاد دارم که به عنوان یک بازیگر باید صداقت خودم را حفظ کنم و اگر از اتفاقی ناراحت هستم آن را بیان کنم.   

گیتی قاسمی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، درخصوص انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود مبنی بر پشیمانی از بازی در فیلم "متری شیش و نیم" گفت: در ابتدا این را بگویم که واکنش من در شبکه های مجازی و صفحه رسمی خودم مبنی بر این  است که همیشه اعتقاد دارم که به عنوان یک بازیگر باید صداقت خودم را حفظ کنم و اگر از اتفاقی ناراحت هستم آن را بیان کنم.

 

وی در همین راستا ادامه داد: من دوست ندارم به خوشحال بودن تظاهر کنم و همیشه دوست دارم که با حضورم به عنوان بازیگر در جامعه تاثیرگذار باشم به همین خاطر صداقت را به هر چیزی ترجیح می‌دهم.

 

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,فیلم شیش و نیم

بازیگر فیلم "جان دار" با اعلام اینکه از سعید روستایی گلایه‌ای ندارد اضافه کرد: من از سعید روستایی یا گروه متری شیش و نیم گلایه ای ندارم بلکه گلایه‌ام از خودم است که از این به بعد در انتخاب نقش‌هایم دقت بیشتری انجام دهم تا اینگونه پیشمان نشوم.

 

وی در همین رابطه ادامه داد: من نسبت به پروژه متری شیش و نیم معرفتم کم بود چون اگر شناخت و معرفت داشتم به هیچ وجه در آن بازی نمیکردم. مشکل من کم یا زیاد شدن نقش در محصول نهایی نیست زیرا از همان ابتدا هم متن و فیلمنامه تغییرات زیادی داشت.

 

بازیگر فیلم متری شیش و نیم من به اعتبار سعید روستایی حتی فیلمنامه را نخواندم اما انتظار در مورد کاری که نسبت به آن متعهدانه عمل می‌کنم به همین اندازه احترام و تعهد ببینم. اینکه در تبلیغات پیش از اکران این فیلم در جشنواره فیلم فجر هیچ نامی از من برده نمی‌شود اخلاقی و درست نیست.

 

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,فیلم شیش و نیم

قاسمی با اعلام پشیمانی از همکاری در فیلم متری شیش و نیم خاطرنشان کرد: جای تعجب دارد که در پیش خبرهای فیلم متری شیش و نیم و حتی در یک صفحه مجازی هیچ اسمی از من نمی آید انگار که من بازیگر تازه کاری هستم و یا نقشی در فیلم نداشته ام. با تمام احترامی که برای دوستان قائل هستم اگر به گذشته برگردم به هیچ وجه در متری شیش و نیم بازی نخواهم کرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------