بازیگرانی که قبل از مشهور شدن قصد داشتند این حرفه را کنار بگذارند اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, بازیگران
بسیاری از بازیگران قبل از رسیدن به شهرت و محبوبیتی که الان دارند، تقریبا از ادامه حرفه بازیگری دلسرد شده بودند. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، از بردلی کوپر برنده دو جایزه گرمی تا بری لارسون برنده جایزه اسکار، بسیاری از بازیگران را می‌شناسیم که برای رسیدن به شهرتی که الان دارند صبر زیادی داشته و مشکلات زیادی را تحمل کرده اند.

 

بسیاری از آن‌ها بار‌ها بار‌ها برای بازیگری در فیلم‌ها رد شده اند و اعتماد به نفس خود را از دست داده اند، اما در زمان رسیدن به ناامیدی و ترک بازیگری، عزمشان را جزم کردند و که اکنون نتیجه آن را می‌بینند. در اینجا نمونه‌هایی از این بازیگران را معرفی میکنیم.

 

هنری کویل

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, بازیگران

 

پیش از آنکه او با فیلم سینمایی «سوپرمن» و بازی در سریال «جادوگر» به شهرت و محبوبیت برسد، هنری کویل آماده بود که به طور کامل بازیگری را کنار بگذارد و در عوض به نیرو‌های مسلح بپیوندد. او چندین بار برای نقش‌های مختلف رد شده است و برای مدتی به این نتیجه رسیده بود که صنعت فیلمسازی برای او بهایی نمی‌دهد.

 

گل گدوت

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, بازیگران

 

گل گدوت، بازیگر فیلم سینمایی «زن شگفت انگیز» اعلام کرد که بار‌ها در تست بازیگری مردود شده است و برای مدتی بدون فعالیت بوده است، به همین خاطر به همسرش می‌گوید که دیگر نمی‌تواند ادامه دهد. در نهایت به او نقش اول یک فیلم سینمایی پیشنهاد می‌شود که به گفته خودش بابت آن بسیار شگفت زده شده است.

 

بردلی کوپر

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, بازیگران

 

بردلی کوپر کارش را به عنوان بازیگر در نقش‌های کوتاه شروع کرده است. بعد از سال‌ها بازیگری در نقش‌های فرعی، نقش خوبی در سریال «آلیاس» به وی رسید که البته بخش‌های عمده آن حذف شد. او با افسردگی روبرو می‌شود و به گفته خودش در آن زمان میخواسته بازیگری را کنار بگذارد.

 

کریستن استورات

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, بازیگران

 

پیش از آنکه او در فیلم سینمایی «گرگ و میش» به شهرت جهانی برسد، تقریبا تمام لس آنجلس را با مادرش برای تست بازیگری میگردد و تنها چیزی که نصیبش می‌شود جواب منفی است. او در نهایت تصمیم می‌گیرد که یک بار دیگر شانس خود را امتحان کند و اگر جواب نداد بازیگری را ترک کند، که البته موفق می‌شود و در آخرین تست بازیگری قبول می‌شود.

 

مارک رافلو

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, بازیگران

 

به گفته مارک رافلو بازیگر نقش هالک، او در بیش از ۶۰۰ مصاحبه برای گرفتن نقش حضور یافته است که موفق نبوده است. نزدیک بود این طردشدگی برای وی گران تمام شود و او رویای بازیگری را کنار بگذارد. اما مادرش او را تشویق می‌کند که در نهایت تلاش‌های وی جواب می‌دهد.

 

رابرت پتینسون

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, بازیگران

 

درست مثل کریستن استوارت، رابرت پتینسون هم پیش از بازی در فیلم «لحظه گرگ و میش» برای گرفتن نقش مشکل داشته است. او پس از حضور در تست بازیگری این فیلم سینمایی که به گفته خودش موفقیت آمیز نبود، به پدر و مادرش می‌گوید که دیگر نمیخواهد خودش را با ادامه بازیگری زجر بدهد. اما روز بعد از طرف این فیلم با وی تماس گرفته می‌شود.

 

بری لارسون

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, بازیگران

 

این بازیگر برنده اسکار بازیگری را از سن ۹ سالگی آغاز کرده است. او در بازی در نقش‌های بزرگ شکست خورد و آلبوم موسیقی وی نیز با فروش کمی روبرو شد. او در نهایت فکر می‌کند که او برای هالیوود ساخته نشده و تصمیم میگیرد به سمت تحصیل در رشته زیست شناسی دریایی برود. البته پس از مدتی یک پیشنهاد بازی خوب به وی می‌شود.

 

اسکارلت جوهانسون

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, بازیگران

 

اسکارلت جوهانسون وقتی صحبت از حرفه بازیگری در یک مصاحبه شد اعلام کرد که برای مدتی از تلاش بی نتیجه در صنعت فیلمسازی خسته شده است. او پس از مدتی به فکر یک شغل جدید و ترک بازیگری می‌افتد.

 

کریس همسورث

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, بازیگران

 

پیش از بازی در فیلم سینمایی «پیشتازان فضا» در سال ۲۰۰۹، کریس همسورث برای بازی در فیلم‌ها مشکل داشته است. اوضاع به قدری برای وی بد شد که مدتی به فکر ترک بازیگری و بازگشتن به استرالیا افتاده بود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی