آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

وزیر نیرو: مصرف برقِ تولیدِ ارز دیجیتال باید در حد مجاز باشد

وزیر نیرو با بیان اینکه باید مصرف برق در تولید ارز دیجیتال در حد مجاز باشد گفت: در تابستان و ساعات اوج بار برای تولید آن…


خداحافظی با قبض‌های کاغذی آب بها در استان اصفهاناخبار,اخبار اقتصادی

معاون خدمات مشترکان و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: مرحله آزمایشی طرح حذف قبض کاغذی آب‌بها در استان اصفهان از ابتدای تیرماه آغاز می شود.

به گزارش فارس به نقل از شرکت آبفای اصفهان، رضا رضایی اظهار داشت: این طرح با هدف کمک به حفظ محیط زیست، ایجاد بسترهای لازم برای یک شهر هوشمند، دسترسی راحت به خدمات از طریق برقراری ارتباط بین مشترکان و سامانه‌های الکترونیکی، کاهش مراجعه مأموران شرکت و حذف خطاهای انسانی، افزایش سرعت و دقت در ارائه خدمات و صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها به اجرا در می‌آید.

 

معاون خدمات مشترکان و درآمد شرکت آبفای استان اصفهان با اشاره به این که مرحله آزمایشی طرح حذف قبض کاغذی آب‌بها نخستین بار در سه محله شهر اصفهان شامل کوی سپاهان، منازل سازمانی راه‌آهن و کوی پرتو در بختیار دشت برای نزدیک به یک هزار مشترک این شرکت اجرا می‌شود افزود: با اجرای این طرح، به جای قبض کاغذی، پیامکی حاوی اطلاعات مصرف و مبلغ همراه با شناسه قبض و شناسه پرداخت برای مشترکین ارسال می‌شود.

 

وی بیان داشت: مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان می‌توانند پس از دریافت این پیامک از طریق     سامانه‌های پرداخت غیرحضوری و یا تماس با شماره تلفن 1522 و  ثبت کلید شماره 1 نسبت به وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت، اقدام و قبض خود را در هر ساعت از شبانه‌روز پرداخت کنند.

 

رضایی در عین حال اظهار داشت: شهروندان می‌توانند در صورت نیاز به قبض میان دوره و یا حضور نداشتن در ملک و قرائت نشدن کنتور آب توسط مأموران قرائت، از طریق سامانه تلفنی 1522 و انتخاب کلید شماره 5 قبض پیامکی خود را دریافت کنند.

 

معاون خدمات مشترکان و درآمد شرکت آبفای استان اصفهان همچنین از مشترکین این شرکت خواست به منظور اطمینان از ثبت‌نام و درج شماره تلفن همراهشان در برنامه جامع خدمات مشترکین آبفا، با سامانه 1522 تماس گرفته و یا از طریق میز خدمت الکترونیکی پرتال شرکت به نشانی www. Abfaesfahan.ir شماره صحیح تلفن همراه خود را ثبت کنند.

 

وی در پایان تصریح کرد: امکان دریافت قبض الکترونیکی و همچنین پرداخت غیرحضوری در میز خدمت الکترونیکی پرتال شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به نشانی www. Abfaesfahan.ir فراهم شده است و شهروندان می‌توانند با مراجعه به نشانی یادشده ریز محاسبات آب‌بها و صورت‌حساب خود را مشاهده کنند.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------