خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتیاستفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی، سبب افزایش کیفیت مواد غذایی می شود. روماک گالری با 15 سال سابقه، بهترین تولید کننده لوازم آشپزخانه می باشد.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی و توضیحاتی درباره آن ها

با توجه به مکانیزه شدن وسایل کسب و کارهای مختلف بر آن شدیم تا با تولید لوازم و تجهیزات آشپزخانه صنعتی در روماک گالری هم وطنان خود را در تهیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی، یاری نماییم. شما نیز می‌توانید برای تهیه لوازم آشپزخانه و تجهیزات صنعتی- تابشی برای پخت یک غذای مطلوب اقدام نمایید.

 

ما در این زمینه نیز موفق به کسب گواهی ثبت و اختراع از سازمان مالکیت های صنعتی شده‌ایم. امروزه ما موفق به تولید تخصصی تجهیزات به روز هستیم و توانسته ایم روند تولیدات خود را در سایه لطف خداوند منان، ارتقا دهیم. تمامی محصولات روماک گالری دارای گارانتی یک ساله می باشند که این خود نشان از تعهد ما نسبت به کیفیت محصولات و رضایت شما مشتریان عزیز دارد.

 

شاید برای کسی که قصد تاسیس یک آشپزخانه صنعتی دارد، سوال پیش بیاید که بهترین گزینه برای تهیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی چه برندی می باشد؟ آیا فروشنده در قبال دستگاه تعهدی دارد و سوال دیگر این که خدمات پس از فروش که بعضا ممکن است هزینه های سنگین داشته باشد، به عهده چه کسی است؟

 

تهیه غذای با کیفیت با تجهیزات صنعتی,تجهیزات رستوران,خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

 

تاسیس آشپزخانه صنعتی در سایه پیشرفت

 امروزه با توجه به تولید توسط برندهای مختلف ممکن است لوازمی که برای تجهیز آشپزخانه تهیه می کنید فیک بوده و علاوه بر این که کارآیی درست و حسابی نداشته باشند، ممکن است پس از مدتی نیازمند تعمیر شده و هزینه های دیگری برای شما به وجود بیاید.

 

روماک گالری با توجه به تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی می تواند به تهیه تجهیزات آشپزخانه شما در بهترین کیفیت اقدام نماید. همانگونه که مستحضر هستید برای تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی، نیازمند افراد با تخصص و باتجربه هستیم.

 

ما نیز توانسته ایم، برای فروش و طراحی محیط های آشپزخانه صنعتی از تجربه همکاران مان به بهترین نحو بهره بگیریم تا در راستای فروش محصولات بتوانیم خدمات ارزنده ای را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

 

ولی با توجه به این که استفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیازمند تخصص می باشد و با توجه به این که عدم آشنایی با نوع کارکرد تجهیزات آشپزخانه صنعتی می تواند منجر به خرابی دستگاه ها و ماشین آلات و تجهیزات آشپزخانه صنعتی بشود، یک تیم حرفه ای را به منظور مشاوره و آموزش افرادی که قصد تاسیس فست فود و یا رستوران دارند را که در این زمینه تخصص لازم را دارند به کار گرفته ایم تا بتوانند شما مشتریان عزیز را یاری کنند.

 

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی,تجهیزات آشپزخانه صنعتی,تجهیزات رستوران

تهیه غذای با کیفیت با تجهیزات صنعتی

 

تجهیزات رستوران

تجهیزات رستورانی یکی از بزرگ ترین زیر مجموعه های تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد. برای تکمیل تجهیزات آشپزخانه صنعتی یک رستوران نیازمند اجاق گاز ها در اندازه های مختلف، پخت اتومات و سنتی هستیم.

 

همچنین در راستای حفظ و نگهداری گوشت و مواد خوراکی از جمله: سبزیجات و صیفی جات مورد نیاز آشپزخانه، نیازمند تهیه یخچال و فریزر هستیم. روماک گالری می تواند شما را برای تهیه لوازم آشپزخانه صنعتی یاری نماید تا ماشین آلات با کیفیت را در کمترین زمان ممکن تهیه نمایید.

 

استفاده از ماشین آلات صنعتی سبب افزایش سطح بهداشت می شود و با استفاده از وسایل مکانیزه دخالت دست و نیروی انسانی در مواد اولیه مواد غذایی کمتر می شود. بنابراین استفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی می تواند شما را در افزایش سطح بهداشت یاری نماید. روماک گالری تهیه کننده انواع لوازم و تجهیزات آشپزخانه صنعتی از جمله:

 

۱-انواع اجاق گازهای فردار

۲-گریل ها 

۳-انواع فر 

۴-کباب زن و کباب پزهای مختلف و سیخ شور

۵-یخچال و فریزرها در اندازه های مختلف

۶- انواع میکسرها و فر کامبی و فرهای کانوکشن می باشد و محصولات ذکر شده را با کیفیت بالا تولید می نماید. 

 

همچنین استفاده از ماشین آلات آشپزخانه صنعتی سبب پیشگیری از بروز خطرات ناشی از استفاده ی وسایل خطرناک می شود به عنوان مثال: استفاده از رنده توسط نیروی انسانی کاری بسیار خطرناک است همچنین استفاده از کاتر ها می تواند خطراتی را به دنبال داشته باشد.

 

این در حالی است که استفاده از تجهیزات صنعتی آشپزخانه درصد خطای انسانی را کاهش داده و در نهایت ایمنی به فعالیت خود ادامه می دهید. استفاده از محصولات آشپزخانه صنعتی سبب کاهش برخی هزینه ها شده و نیاز شما به استخدام افراد را کاهش می دهد. با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی، نیاز شما به نیروی انسانی کاهش می یابد و کارها بدون دخالت دست انجام می شود.

 

تجهیزات فست فود, تجهیزات قنادی,روماک گالری

تهیه غذای فست فود با کیفیت بالا

 

تجهیزات فست فود

بدیهی است هر چه سرعت طبخ بالاتر برود فروش شما نیز افزایش خواهد یافت. تهیه غذا با سرعت بالا مهم ترین مزیت غذای فست فودی است که با توجه به اهمیت آن، برخی افراد به منظور اشتغال زایی با اشغال کمترین فضای ممکن و حتی در خودروهای شخصی و یا کانکس های کوچک اقدام به تاسیس آشپزخانه فست فودی می نمایند.

 

امروزه در سراسر شهرها، مغازه های کوچک فست فودی با درآمد بالا را می‌بینیم که از ماشین آلات و تجهیزات صنعتی آشپزخانه استفاده می کنند و توانسته اند فروش غذاهای فست فود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

 

با توجه به افزایش مشغله ها، مردم نیازمند تهیه غذا در کمترین زمان ممکن هستند که با توجه به این مساله، شما می‌توانید در این راستا تجهیزاتی همانند: انواع فر، سرخ کن ها، گریل و فرهای کامبی غذاهای مورد نیاز مردم را تهیه و طبخ  نمایید.

 

تاسیس آشپزخانه صنعتی,تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی,تهیه غذای با کیفیت با تجهیزات صنعتی

فر پخت قنادی

 

تجهیزات پخت کیک و شیرینی

در این بخش برای آشنایی با تجهیزات آشپزخانه صنعتی، تهیه وسایل برای پخت با کیفیت انواع کیک و مدل های مختلف شیرینی را به شما آموزش می دهیم. چنانچه قصد پخت شیرینی، کیک و بیسکویت با کیفیت را دارید می توانید با تهیه تجهیزات و ماشین آلات مربوط به این کار که شامل: فر قنادی، فر کانوکشن برای تهیه قنادی خشک و مرطوب، میکسرها، قالب های متنوع برای تهیه کیک و شیرینی نسبت به تاسیس شیرینی پزی با تجهیزات صنعتی اقدام نمایید.

 

امروزه می توانید با استفاده از تجهیزات صنعتی برای پخت انواع کیک و شیرینی در رفاه و آسایش شیرینی های دلخواه خود را تهیه نمایید. تمامی اقدامات برای تهیه شیرینی توسط دستگاه‌های مکانیزه و ماشین‌آلات انجام می‌شود.

 

تهیه انواع تجهیزات قنادی با استفاده از سایت های اینترنتی، کار بسیار ساده ای بوده و نیازمند تحقیق و جستجو نیست؛ زیرا تمامی لوازم به مدت یک سال دارای گارانتی هستند. علاوه بر آن روماک گالری، با بیش از یک دهه سابقه خدمت به مشتریان عزیز در راستای تامین تجهیزات آشپزخانه صنعتی، یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی می باشد.

 

آدرس وبسایت:

www. romakgaleri.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------