آخرین اخبار سیاست خارجی

جان کربی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

آمریکا: بایدن به دنبال پیشرفت احیای توافق هسته‌ای در آینده نزدیک نیست

کاخ سفید ادعا کرد، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به دنبال پیگیری پیشرفت در احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ با ایران به این زودی‌ها نیست. به گزارش ایرنا، نیوزویک نوشت، جان کربی…

وزارت دفاع انگلیس: روسیه احتمالا محموله پهپاد‌های جدیدی را از ایران دریافت کرده استکمک ایران به روسیه برای جنگ اوکراین،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
وزارت دفاع انگلیس روز جمعه با صدور بیانیه‌ای مدعی شد که ارتش روسیه احتمالا محموله پهپادهای جدیدی را از ایران دریافت کرده است.

به گزارش ایرنا، در بیانیه رکن اطلاعات وزارت دفاع انگلیس که یک نسخه آن در تارنمای دولت این کشور منتشر، ادعا شده است: برای نخستین بار در سه هفته گذشته، گزارش‌هایی از حملات هواپیماهای بدون سرنشین (پهپاد) ساخت ایران منتشر شده است. این وقایع هنوز باید بررسی شوند، اما به احتمال زیاد ذخایر قبلی روسیه از چند صد فروند شاهد-۱۳۱ و ۱۳۶ به پایان رسیده و اکنون انبار تسلیحاتی خود را از نو پر کرده است.

 

در این بیانیه ادعا شده است که در ششم و هفتم نوامبر، فرماندهی ارتش اوکراین حملات ۱۴ پهپاد از نوع شاهد-۱۳۶ را گزارش کرده است.

 

بر اساس این بیانیه ادعایی، آخرین گزارش حملات پهپادی روسیه مربوط به ۱۷ نوامبر است که ادعا شد پهپادهای ایرانیِ ارتش روسیه در آسمان اوکراین مشاهده شدند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022