آخرین اخبار سیاست خارجی

اتحادیه اروپا خواستار همکاری ایران با آژانس ،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

اتحادیه اروپا خواستار همکاری ایران با آژانس شد

نماینده اتحادیه اروپا در اظهاراتی خواستار همکاری کامل ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد. به گزارش ایسنا به نقل از الجزیره، نماینده اتحادیه اروپا در شصت‌وهفتمین…

وزیر جنگ اسرائیل: حمله به ایران ضروری شود، همه اسرائیل متحد خواهد شد وزیر جنگ اسرائیل,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
در حالی که بسیاری از مقام‌های اسرائیلی نسبت به شکاف‌های روزافزون در ساختار این رژیم هشدار می‌دهند، وزیر جنگ این رژیم مدعی شد که در صورتی که حمله به ایران ضروری شود، همه اسرائیل متحد خواهد شد. 

بنی گانتز وزیر جنگ اسرائیل با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، گفت که دستیابی این کشور به سلاح هسته‌ای، مهمترین چالش جهانی بوده و ثبات منطقه و جهان را به مخاطره خواهد انداخت. 

 

به گزارش ایلنا به نقل از جروزالم‌پست، در حالی که بسیاری از مقام‌های صهیونیست نسبت به شکاف‌های روزافزون در ساختار این رژیم هشدار می‌دهند، گانتز مدعی شد که در صورتی که حمله به ایران ضروری شود، همه اسرائیل متحد خواهد شد.

 

وی افزود که به عنوان یک رهبر اپوزیسیون بر این پیام تاکید می‌کنم که هر چه لازم باشد برای جلوگیری از تهدید وجودی برای اسرائیل انجام خواهیم داد. می‌دانیم که این اقدام ممکن است با هزینه زیادی همراه باشد، اما مثل همیشه در چنین مواردی، همه رهبران و مردم متحد خواهند شد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------