کلاهبرداری 10میلیاردی زن شیاد در آرایشگاه‌هازن شیاد به بهانه فروش سکه ارزان در آرایشگاه‌های زنانه، زنان را فریب می‌داد و از آنها کلاهبرداری می‌کرد.

به گزارش همشهری، رسیدگی به این پرونده با ثبت چند شکایت در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران آغاز شد. اطلاعات اولیه نشان می‌داد زنی با جلب اعتماد مالکان آرایشگاه‌های زنانه و با وعده فروش سکه به قیمتی ارزان‌تر از بازار از آنها کلاهبرداری کرده است. آنطور که شواهد نشان می‌داد او از این ترفند برای کلاهبرداری از افراد زیادی استفاده کرده بود.

 

در این شرایط کارآگاهان پلیس تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه متهم را آغاز کرده و چند روز بعد موفق شدند او را دستگیر کنند. با انتقال متهم به پلیس آگاهی و بررسی پرونده‌های مشابه معلوم شد که متهم با ادعای داشتن نفوذ در اداره‌های دولتی و به بهانه استخدام و پرداخت تسهیلات بانکی نیز از افراد زیادی کلاهبرداری کرده است.

 

سرهنگ سعید دالوند، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام جزئیات این پرونده گفت: کارشناسان ارزش مبلغ کلاهبرداری شده توسط متهم را 10میلیارد تومان برآورد کرده‌اند و متهم برای ادامه تحقیقات به مرجع قضایی تحویل داده شده است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------