آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,ترامپ

بیزینس اینسایدر: ترامپ «کیف هسته ای» را در مراسم تحلیف تحویل بایدن نخواهد داد

رئیس جمهور آمریکا قصد دارد در آخرین روز ریاست جمهوری خود "کیف هسته ای" را از واشنگتن دی سی خارج کند. به گزارش ایسنا به نقل از بیزینس…


احتمال پیروزی مجدد «میچ مک کانل» در انتخابات مجلس سنای آمریکا اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,مک کانل
پیش بینی‌ها از پیروزی احتمالی رهبر اکثریت جمهوریخواه در مجلس سنای آمریکا حکایت می‌کنند.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، شمارش اولیه آرا نشان می‌دهد که «میچ مک کانل» رهبر اکثریت جمهوریخواه در مجلس سنای آمریکا که تصدی کرسی ایالت کنتاکی را در این مجلس برعهده دارد، از شانس بالایی برای پیروزی مجدد در انتخابات سنا برخوردار است.

 

بر مبنای شمارش بخشی از آرا ی انتخاباتی که دقایقی پس از بسته شدن حوزه‌های رأی گیری در ایالت کنتاکی آغاز شد، پیروزی مک کانل در این انتخابات محتمل است. در صورت تحقق این پیش بینی، وی به مدت شش سال دیگر کرسی ایالت کنتاکی در سنا را در اختیار خواهد داشت.

 

گفتنی است مک کانل ۷۸ ساله از سال ۱۹۸۴ عضو مجلس سنای آمریکا است و از سال ۲۰۰۶ نیز رهبری جمهوریخواهان سنا را برعهده دارد. در صورت پیروزی مجدد در این انتخابات، این هفتمین دوره تصدی وی در مقام سناتور آمریکا است.

 

رقیب اصلی مک کانل در این انتخابات، «امی مک گراث» خلبان پیشین نیروی دریایی آمریکاست که موفق شد در کمپین‌های انتخاباتی خود ۹۰ میلیون دلار کمک مالی جمع آوری کند (در مقابل ۵۷.۲ میلیون دلار کمک مالی اعطایی به کمپین مک کانل).

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------