آخرین اخبار بین الملل


کره شمالی,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل

کره شمالی: موشک های هدایت شونده با دقت به هدف اصابت کرد

رسانه های کره شمالی جزئیات آزمایش موشکی بامداد دوشنبه در این کشور را منتشر کردند. به گزارش مهر به نقل از روسیا الیوم، رسانه‌های کره شمالی…

نخست وزیر اسرائیل هم لبنان را تهدید کرد نخست وزیر اسرائیل,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به شلیک‌شدن راکت از جنوب لبنان به فلسطین اشغالی، تهدید کرد کسانی که می‌خواهند به این رژیم آسیب بزنند، بهای کار خود را پرداخت می‌کنند.

فارس نوشت : «نفتالی بنت» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز (سه‌شنبه) دولت لبنان را به بهانه شلیک‌شدن چند راکت از جنوب این کشور، تهدید کرد.

 

بنت طی سخنرانی در مراسمی برای افتتاح یک طرح مخابراتی، در این‌باره گفت: «دیشب راکت‌هایی از لبنان به اسرائیل شلیک شد. ارتش اسرائیل نیز حمله متقابل انجام داد».

 

به نوشته پایگاه خبری «کیکار»، وی با تهدید دولت لبنان ادعا کرد: «صراحتاََ و با شدت می‌گویم، ما اجازه نمی‌دهیم امنیت و حاکمیت اسرائیل نقض شود. هر کسی که تلاش کند به ما ضربه بزند، بهای دردناکی را پرداخت خواهد کرد».

 

نخست‌وزیر رژیم کودک‌کش اسرائیل با تکرار ادعاهای بی‌اساس، اظهار داشت: «ما شبانه‌روزی و تمام مدت در همه حوزه‌ها مشغول هستیم و به این کار ادامه می‌دهیم. لبنان در آستانه فروپاشی است».

 

بر اساس این گزارش، بنت همچنین افزود: «این [بحران لبنان] تأسف‌بار است ولی ما نمی‌پذیریم که وضعیت در لبنان به اسرائیل کشیده شود. بار دیگر تکرار می‌کنم، کسانی که بخواهند به ما آسیب بزنند، هزینه آن را می‌پردازند».

 

بامداد امروز، منابع صهیونیستی مدعی شدند دو فروند راکت از لبنان به سمت فلسطین اشغالی شلیک شده‌ و بعد از آن ارتش اسرائیل مناطقی از جنوب این کشور را هدف حمله تجاوزکارانه توپخانه‌ای قرار داد.

 

پیش از بنت نیز، «بنی گانتز» وزیر جنگ این رژیم با ادعای اینکه دولت لبنان مسئول شلیک‌شدن راکت از جنوب این کشور به فلسطین اشغالی است، تهدید کرد که تل‌آویو اجازه تداوم اینگونه اقدامات را نمی‌دهد.

 

در جریان جنگ دوازده روزه رژیم صهیونیستی با نوار غزه، فلسطین اشغالی بارها هدف حملاتی از مبدأ لبنان قرار گرفت. تحلیلگران می‌گویند یکی از پیام‌های این حملات از لبنان در بحبوحه آن درگیری‌ها این است که جبهه جنوب لبنان هر لحظه می‌تواند علیه رژیم صهیونیستی باز شود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------