آخرین اخبار سیاسی

محمد مهاجری،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

مهاجری خطاب به برخی اصلاح ‌طلبان: می‌خواهید پز بدهید بدهید اما آیا اگر ظریف با همه آبرویش وسط میدان نبود، کلاه شما پشم داشت؟

مهاجری فعال سیاسی اصولگرا خطاب به اصلاح طلبان نوشت: می‌خواهید پز بدهید بدهید اما اگر محمدجواد ظریف با همه آبرویش وسط میدان نبود، کلاه شما…

مهاجری: جناب آقای رئیسی! شما و دولت غیرجناحی؟ دولت شما جناحی‌ترین دولت استاخبار،اخبار جدید،اخبار روز
محمد مهاجری نوشت: جناب رئیسی! اصلا جناح دولت شما از بستگان نزدیکتان ریشه گرفته.آنها به حدی فضا را برایتان آرایش جناحی کرده اند که واقعیت از چشمتان دور مانده. اشتباهات فاحشی که در آمار و ارقام اعلامی شما هست همگی از سوی جناح‌بازهایی در اختیار شما قرار می گیرد که از صداقت‌تان سوءاستفاده می کنند. نتیجه اش اینکه دولت ناکارآمدتان را چنان بزک کرده اند که خودتان هم خوشگل بودنش را باور کرده اید.

اصلاحات نیوز؛ محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا در کانل تلگرامی خود نوشت :

  

سلام. عیدتان مبارک.

 

یک عالمه حرف هست اما بگذارید از همین اتفاق دیشب و تتمه حقوق معلمان شروع کنم.لابد وقتی عذرخواهی وزیرآموزش و پرورش را شنیدید ناراحت شدید و دوست نداشتید معلمها ناراضی و گلایه مند پای سفره هفت سین بنشینند.. دستور دادید همان نیمه شب حق خلایق را بدهند و خلاص!

 

خدا خیرتان بدهد ...جانم به قربانت ولی حالا چرا؟ واقعا از دعوای رئیس سازمان برنامه و بودجه با بقیه خبر نداشتید و نمی دانستید گیر کار کجاست؟ اگر بگویید" نه" خیلی بد است و اگر بگویید "آری" خیلی بدتر!

کار ساده ای بود که چند روز قبلش مدیران ارشد دولت را جمع می کردید و تصمیم می گرفتید. در آن صورت لازم نبود نقش سوپرمن را بازی کنید و در آخرین لحظات فرشته نجات شوید و منت تان بر سر معلمها بماند؟

 

واقعا در آن نصفه های شب، دولت‌تان یکی دو کشتی نفت را بلافاصله بار کرد و روی دریاهای آزاد فروخت و پولش را نقد به دلار گرفت و صراف‌ها دلار را به ریال تبدیل کردند و تحویل خزانه شد و به حساب معلمها رفت؟! یا رئیس بانک مرکزی مثل خیلی وقتهای دیگر " اَجّی مَجّی لاترجّی" خواند و ناگهان میلیاردها میلیارد پول از آسمان بارید و از زمین جوشید ؟ یا خیلی راحت دستش را کرد توی جیب بانک ملی و قال قضیه را کند؟

 

این فقط یک مثال است که چون دیشب اتفاق افتاده در خاطره مردم مانده و گرنه از این نمونه ها انقدر هست که مصداق مثنوی و هفتادمن کاغذ است.

 

دیشب جمله دیگری هم گفته اید که دولت تان جناحی نیست. این هم از قصه های پرغصه است.

مگر حزب و جناح نجس است بزرگوار؟ اتفاقا اگر حزب درست و حسابی داشتیم و دولت و مجلس بر پایه آن شکل می گرفت الان مقصر خیلی چیزها معلوم بود و تکلیف بانیان وضع موجود هم مشخص می شد.

اما اینکه گفته اید دولتتان جناحی نیست، شوخی کرده اید یا تجاهل؟ ممکن است یک و فقط یک نفر از وزیران دولت تان را نام ببرید که جناحی نباشد؟ حتی در بین معاونان و مدیران کل هم نمی توانید یک نمونه بیاورید. به لطف حاکمیت یکدست، افراد متخصص و متعهد موجود دربدنه بوروکراسی کشور را حذف کردید و مهره های یک جناح را چیدید. اسمش را هم گذاشتید " دولت‌انقلابی" .

اگر بخواهیم منصفانه نگاه کنیم دولت سیزدهم جناحی ترین دولت در تاریخ جمهوری اسلامی است و دست بر قضا رفتارش از این نظر بشدت چرک است.

 

جناب رئیسی! اصلا جناح دولت شما از بستگان نزدیکتان ریشه گرفته.آنها به حدی فضا را برایتان آرایش جناحی کرده اند که واقعیت از چشمتان دور مانده. اشتباهات فاحشی که در آمار و ارقام اعلامی شما هست همگی از سوی جناح‌بازهایی در اختیار شما قرار می گیرد که از صداقت‌تان سوءاستفاده می کنند. نتیجه اش اینکه دولت ناکارآمدتان را چنان بزک کرده اند که خودتان هم خوشگل بودنش را باور کرده اید.

 

کافی است خاک بر دهان مداهنه گویان و چاپلوسان و دستاوردتراشان و دروغگویان بریزید تا واقعیتها روشن شود.

 

دیگر اینکه دیشب از انتخابات آزاد سخن گفتید. اگر به این حرف تان اعتقاد داشته باشید رواست که برای آن جانفشانی کنیم اما سابقه تان این را نمی گوید. در انتخابات ۱۴۰۰ دست کم ۵ رئیس جمهور بالقوه راجلوی پای شما ذبح کردند تا شما رئیس جمهور شوید. چرا آن روز عمامه بر زمین نکوبیدید تا جلوی نامردی و ضدیت با مردمسالاری گرفته شود؟ اگر آن روز تهدید به انصراف می کردید در تاریخ ماندگار می شدید.

 

سیستم سیاسی به خاطر شما کوتاه می آمد و در یک فضای بازتر سیاسی چه بسا باز هم شما رئیس‌جمهور می شدید و حتی افرادی چون من (که به شما رای ندادیم و هر روز که می گذرد بر بصیرت خودمان آفرین می گوییم) رای مان را به نام شما در صندوق می انداختیم.

 

خب الان هم دیر نیست. اجازه ندهید عده ای مختارکل باشند؛ راه پرونده سازی برای نامزدها را ببندید. پای حق انتخاب مردم بایستید و جلوی ردصلاحیتهای غیرمنصفانه و ناجوانمردانه را بگیرید تا مجلسی در شان نظام و انقلاب برپا شود. امیدندارم که چنین کنید؛ اما شما برای کم کردن روی امثال من ، چنین کنید!

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------