آخرین اخبار سیاسی

اختلال اینترنت در ایران،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

اختلال در اینترنت برای سومین بار در یک ماه اخیر

برای سومین‌بار طی هفته‌های اخیر، نت‌بلاکس‌‌ از افت کیفیت اینترنت در کشور خبر داد. به گزارش دیجیاتو، نت‌بلاکس که سرعت و اختلال اینترنت در…

فراجا: نیروهای طالبان شروع‌کننده تیراندازی در عملیات دیروز بودنداخبار،اخبار جدید،اخبار روز
جانشین فراجا گفت: در عملیات دیروز طبق شواهد و قرائن، شروع‌کننده تیراندازی نیروهای طالبان بودند.

به گزارش فارس، سردار قاسم رضایی در دیدار با امیرکیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در زابل با واکاوی درگیری روز گذشته مرزبانان غیور فراجا با طالبان در نقطه صفر مرزی و همکاری مطلوب مرزبانی و ارتش، گفت: همکاری بسیار عالی بین مرزبانی فراجا و نیروی زمینی ارتش روز گذشته انجام شد.

 

وی افزود: در عملیات دیروز طبق شواهد و قرائن، شروع کننده تیراندازی نیروهای طالبان بودند و خط قرمز مرزبانان غیور ما خاک مقدس و مرز کشور عزیزمان ایران اسلامی است که به هیچ احدی اجازه تعرض نخواهند داد.

 

سردار رضایی اظهار داشت: برنامه‌های ما به عنوان یک ارگان نظامی و امنیتی این است که از مرزها دفاع و حراست کنیم تا مردم ما بتوانند در امنیت کامل در حاشیه مرزها و مرکز زندگی کنند.

 

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور در ادامه بر ایجاد بستر پایش‌های هوایی و استفاده از پهپاد در مرزها توسط مسؤولان مربوطه تأکید کرد و گفت: استفاده از ظرفیت پهپادی در تأمین امنیت مرزها بسیار حائز اهمیت بوده و استفاده از این ظرفیت در کنترل مرزها بازدارنده خواهند بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------