محدودیت پهنای باند اینترنت برداشته می‌شوداخبار,اخبار داغ,اخبار جدید

محدودیت پهنای باند اینترنت برداشته می‌شود

مدیرعامل مخابرات ایران به ایجاد انحصار در ارائه خدمات تصویری تلفن همراه اعتراض کرد و گفت: به‌زودی محدودیت در ارایه حجم پهنای باند اینترنت برای متقاضیان برداشته می‌شود.

به گزارش تسنیم، مظفر پوررنجبر درخصوص ارایه خدمات ارتباط تصویری توسط همراه اول، گفت: شرکت مخابرات ایران به تمدید قرارداد اپراتور سوم در خصوص امکان ارتباط تصویری مشترکان تلفن همراه، اعتراض دارد و به‌دنبال احقاق حق هستیم، تا زمانی که انحصار خدمات در اختیار این شرکت باشد، ما نمی‌توانیم ورود کنیم.

نامبرده با این نکته که  قرارداد اپراتور سوم تلفن همراه تا شهریور 93 تمدید شده است، گفت: برای ارایه خدمات کیفی و مطلوب باید زمینه رقابت فراهم شود، تمدید قرارداد اپراتور سوم این امکان را از بین برده است.

پوررنجبر با بیان اینکه تلاش می‌شود با حداقل قیمت ممکن امکان برخورداری از پهنای باند بدون محدودیت برای متقاضیان فراهم شود، افزود: ما محدودیتی برای هیچ شرکت ارایه‌دهنده خدمات اینترنتی ایجاد نکرده‌ایم تا موجب ایجاد انحصار برای شرکتی خاص شود؛ هر شرکتی هر نوع خدماتی را درخواست کند، با انعقاد قرارداد و براساس ضوابط، ارایه خواهیم داد.

وی تأکید کرد: اختلال ایجادشده در سرعت و ارایه خدمات اینترنت هم به‌دلیل ایجاد قطعی ارتباط با یکی از ارایه‌دهندگان سرویس در خارج کشور بوده که قطعی رفع شده اما کیفیت به حد مطلوب نرسیده است و به‌زودی مشکل کاملاً حل خواهد شد.

پوررنجبر گفت: هیچ افزایش تعرفه‌ای بدون طی مراحل قانونی امکان‌پذیر نبوده و نیست و هیچ‌گاه قیمت‌ها را به‌صورت چراغ خاموش و بدون اطلاع رسانی افزایش نداده‌ایم/تابناک

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی