با این "گوشی هوشمند" کنترل دست و پایتان را بدست بگیرید + تصاویراخبار علمی و آموزشی - با این "گوشی هوشمند" کنترل دست و پایتان را بدست بگیرید + تصاویر

گوشی‌های تلفن همراه به تازگی دارای برنامه‌ای منحصر‌بفرد شده‌اند که به افراد اجازه می‌دهد کنترل اعضای مصنوعی بدن خود را در دست بگیرند.

پژوهشگران نسل جدید دست و پای مصنوعی مکانیکی با استفاده از پرینترهای 3 بعدی را ایجاد کرده‌اند که فرد را قادر می‌سازد تا با استفاده از نرم افزارهای موجود بر روی "گوشی تلفن همراه هوشمند" خود با این اعضای مکانیکی ارتباط برقرار سازد.

 

اخبار,اخبار علمی,اعضای مصنوعی هوشمند

 

گفتنی است، دانشمندان با  آزمایش این اعضای مصنوعی هوشمند بر روی داوطلبان کارایی آنها را اثبات نموده‌اند.

 

اخبار,اخبار علمی,اعضای مصنوعی هوشمند

 

بررسی‌ها نشان می‌دهد، ساخت اندام‌های مصنوعی از جنس تیتانیوم با کمک پرینتر 3 بعدی و کنترل آنها توسط گوشی تلفن همراه هوشمند تحولی بزرگ در زمینه ساخت اندام‌های مصنوعی هوشمند در جهان ایجاد خواهد کرد.

 

اخبار,اخبار علمی,اعضای مصنوعی هوشمند

 

برای ساخت هر عضو مصنوعی ابتدا از بدن افراد یک اسکن دقیق تهیه می‌شود و آنگاه عضو با استفاده از پرینتر 3 بعدی و از جنس فلزاتی مانند تیتانیوم و یا فیبر کربن ساخته می‌شود.

 

اخبار,اخبار علمی,اعضای مصنوعی هوشمند

 

از طریق گوشی تلفن همراه فرد معلول می‌توانند دستورات حرکتی را به این عضو مصنوعی انتقال دهد از جمله مزایای این روش منحصر‌ بفرد، سازگاری با بدن و همینطور بهره‌مندی از خدمات آموزشی توسط کارشناسان برای هماهنگی و طبیعی‌تر شدن حرکات بدن است.
 کارشناسان امیدوار هستند این طرح بتواند در سطح جهان مورد استفاده  افراد معلول و آسیب دیده قرار گیرد.
اخبار علمی و آموزشی - باشگاه خبرنگاران

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022