تولید دزدگیر هوشمند برقی برای دوچرخه‌هاتولید دزدگیر برای دوچرخه‌ها پدیده جدیدی نیست، اما تولید دزدگیر هوشمند که بتواند به محض نزدیک شدن دزد و تلاش برای دستکاری دوچرخه بدون اشتباه زنگ هشدار را به صدا درآورد، تازگی دارد. 

به گزارش فارس به نقل از نیواطلس، یک شرکت آلمانی به نام ای باس، دزدگیر تازه ای برای دوچرخه ها تولید کرده که آلارم باکس نام دارد و به شکل یک مکعب مستطیل طراحی شده است و بر روی میله فلزی فرمان نصب می شود.

 

 اخبار علمی ,خبرهای علمی, دزدگیر هوشمند برقی

 

البته این دزدگیر را می توان بر روی درب و هر چیز دیگری که می خواهیم از بازشدن آن جلوگیری کنیم، نصب کرد. یک باتری لیتیومی نیز انرژی مورد نیاز این دزدگیر را تامین می کند. دزدگیر یادشده دارای یک حسگر حرکتی سه بعدی است که هر حرکتی را در اطراف خود شناسایی می کند و در صورت غیرعادی تشخیص دادن حرکات و تکرار آنها زنگ هشدار را به صدا درمی آورد.

 

این دزدگیر برای جلوگیری از اشتباه و ایجاد سروصدای نابجا، بعد از یک بار لمس امواجی را از خود ساطع می کند و اگر این امواج فرد مشکوکی را در اطراف دوچرخه شناسایی کند، صدای زنگ خطر به مدت ۱۵ ثانیه با قدرت ۱۰۰ دسی بل پخش می شود. قیمت این زنگ ۶۰ دلار است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------