مورچه‌ها در سنگاپور به قیمت باورنکردنی فروخته می‌شونداخبار,اخبار گوناگون,خرید و فروش مورچه در سنگاپور
با اینکه مورچه نزد بسیاری از خانواده‌های جهان حشره‌ای مزاحم محسوب می‌شود و اگر از سموم دفع مورچه استفاده نکنند، دست‌کم در صدد راهکاری برای جلوگیری از حضور این حشره در خانه‌شان برمی‌آیند، در سنگاپور مورچه به عنوان یک کالای گرانبها خریدوفروش می‌شود.

به گزارش اعتمادآنلاین، نیویورک پست در خبری نوشت: نوعی مورچه که به مورچه اهلی شهرت دارد هر عدد ۲۰۰ دلار در سنگاپور دادوستد می‌شود.

 

به نوشته این روزنامه آمریکایی، یک تاجر سنگاپوری که تا پیش از شیوع ویروس کرونا به کار فروش لوازم الکترونیکی مشغول بود با آغاز قرنطینه مربوط به ویروس کرونا به فکر تجارت جدیدی افتاد که سود هنگفتی برایش به ارمغان آورده است.

 

«جون یی» ۴۱ساله که از سال‌ها پیش به نگهداری مورچه‌های اهلی (Just Ants) علاقه داشت فروش مورچه را برای مجموعه‌داران و علاقه‌مندان به داشتن «آکواریوم مورچه» در دوره قرنطینه آغاز کرد و بعد از چند ماه کارش رونق بسیار زیادی پیدا کرد.

 

به نوشته این روزنامه، قیمت هر عدد مورچه از ۱۰ دلار (۲۸۰ هزار تومان) آغاز می‌شود و به ۱۴۷ دلار هم می‌رسد در حالی که برخی از این مورچه‌ها تا ۲۱۹ دلار هم فروخته شده‌اند.

 

فروشگاه این مرد سنگاپوری اکنون به افراد تازه‌کاری که خواهان آکواریوم مورچه- که «فورمیکاریوم» خوانده می‌شود- هستند ۳۰ نوع مورچه عرضه می‌کند. این مجموعه عبارت ‌است از مورچه و ملکه آنها. بسیاری از این مورچه‌ها محلی‌اند اما تعدادی را هم از خارج وارد می‌کند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------