موش گردانی مرد چینی در خیابان!اخبار,اخبار گوناگون,موش گردانی مرد چینی
مردی چینی که در اقدامی عجیب با بستن طناب به گردن دو موش در خیابان قدم می زد به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اقدام عجیب یک مرد چینی که با موش در یکی از مراکز شلوغ شهر «ژونگشان» واقع در استان گوانگدونگ قدم می‌زد به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. تصاویری که روز شنبه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود این مرد را در خیابان و در حال قدم زدن با دو موش نشان می‌داد.

 

در ویدئوی منتشر شده این مرد که هویتش مشخص نشده در حالی که یک طناب به گردن موش ها بسته بود آن ها را در خیابان و به دنبال خود می‌کشید.

 

در حالی که در ابتدای ویدئو چنین به نظر می‌رسید که چیزی که این مرد به دنبال خود می‌کِشد غیر واقعی است، اما در ادامه ناگهان موش ها به حرکت درآمده و پشت سر این مرد راه می‌روند. اقدام عجیب این مرد موجب حیرت تعدادی از شهروندان و همچنین مغازه دارانی شد که از نزدیک شاهد این صحنه عجیب بودند. این ویدئو اولین بار در تیک توک منتشر شد و توجه کاربران را به خود جلب کرد. این در حالی بود که ویدئوی مشابه‌ای نیز در ماه سپتامبر در فضای مجازی منتشر شده بود. در این ویدئو یک مرد چینی در حالی که یک طناب را به گردن موش بسته بود مشغول قدم زدن در خیابان‌های شهر «وئوژو» در جنوب چین دیده می‌شد.

 

گفتنی است؛ قدم زدن این مرد چینی با این موش در حالی خبرساز می‌شود که در حدود سه ماه پیش قدم زدن یک مرد انگلیسی با یک مار پیتون غول پیکر در خیابان‌های این کشور به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی