بهترین مراکز فروش سرویس خواب در ایران / سرویس خواب از کجا بخرم؟خرید سرویس خواب, بهترین مراکز فروش سرویس خواب, معرفی بهترین مراکز فروش سرویس خواب

بهترین مراکز فروش سرویس خواب در ایران

 

سرویس خواب از کجا بخریم؟ سردرگم شدید؟ نمی‌ دانید که سرویس خواب را باید از کجا بخرید؟ حتما تا الان چند درب چند فروشگاه یا مغازه را بازدید کرده اید و حالا دست به دامن گوگل شده اید تا راهی جلوی پای تان بگذارد! ما با یک تیم قوی و همراه در کنار شما با اطمینان خاطر به شما می گوییم که هر سرویس خوابی مدنظرتان باشد در بالسا موجود است. در بالساچوب 25 شعبه در تهران و شهرستان ها وجود دارد که راحتی و کیفیت در آن پادشاهی می کند! در اینجا برای هر نوع سلیقه، نیاز، سبک زندگی و بودجه ای یک سرویس خواب رویایی وجود دارد. ما در 10 شهر از شمالی ‌ترین تا جنوبی  ترین نقطه ایران عزیز شعبه داریم. مثلا بالسا در اصفهان دارای دو شعبه در سیتی سنتر و خیابان توحید است. شما می‌توانید برای خرید کالای خواب نیز به صفحه خرید کالای خواب در آدرس زیر مراجعه کنید.

https://balsachoob.com/sleep-products/

 

سرویس خواب از کجا بخریم؟

لابد می گویید من سرویس خواب مخصوص می خواهم. ما برای تمام سنین پیشنهادهای شگفت  انگیزی داریم. در این بین ممکن است سوالاتی برای تان پیش آمده باشد که برای جواب آن اینجا هستید. سوالاتی مثل اینکه سرویس خواب کودک یا نوزاد از کجا بخریم؟ مثلا یکی از سوالات شما ممکن است این باشد که سرویس خواب نوجوان از کجا بخریم؟ یا سرویس خواب دونفره از کجا بخریم؟ مرکز فروش سرویس خواب در تهران یا شهرستان ها کجاست؟ جواب تمام سوالات و دغدغه  های  شما را در این مطلب خواهیم داد.

 

سرویس خواب نوجوان از کجا بخریم؟

اگر برای شما سوال پیش آمده که سرویس خواب نوجوان از کجا بخرم؟ اصلا سرویس خواب نوجوان بخرم یا بزرگسال؟! باید بگوییم چیزی که در مورد نوجوانان وجود دارد این است که ممکن است بخواهند بزرگسال به نظر برسند اما اغلب آنها هنوز نمی-خواهند چیزهایی که از دوران کودکی دوست داشتند را کاملا کنار بگذارند. برای این سنین قدری انتخاب چه برای آنها و چه والدین سخت است. یکی از چیزهای مورد علاقه آنها سرویس خواب نوجوان است. اینجا درست زمانی است که شما باید تعادلی بین شیک و مد روز بودن یا عجیب و غریب و سرگرم کننده بودن پیدا کنید. در بالسا گزینه  های زیادی وجود دارد که مورد پسند شما و نوجوان ‌تان باشد. شما از سراسر ایران می توانید به شعب این برند مراجعه و یک سرویس خواب مناسب برای نوجوان تان انتخاب کنید. برند بالسا به واقع مرکز فروش سرویس خواب در تهران و شهرستان ها است. 

 

سرویس خواب از کجا بخریم, راهنمای خرید سرویس خواب, سرویس خواب نوجوان

شعب بالسا در تهران

 

شما اگر در شهرهای شمالی ایران زندگی می کنید علاوه بر اینکه باید به شما بگوییم “خوش  به  حالتان!”، باید اضافه کنیم که بالسا ساری آماده است تا به شما سرویس  دهی کند. حالا اگر از ساری به سمت جنوب کشور حرکت کنیم بعد از تهران که 11 شعبه دارد به بالسا اصفهان می رسیم.

 

شعبه بالسا اصفهان در سیتی سنتر رفتید؟!

حتما این ترانه به گوش تان خورده است که شاعر می گوید: “به اصفهان رو که تا بنگری بهشت ثانی!” اگر ساکن مرکز ایران هستید و به اصفهان دسترسی دارید، ما برای راحتی شما دو شعبه در این شهر برای تان در نظر گرفتیم. یکی شعبه بالسا اصفهان واقع در سیتی  سنتر است. شعبه سیتی  سنتر بالسا در اصفهان طبقه اول سیتی سنتر، درست روبروی کافه فنجون است.

 

یک شعبه دیگر بالسا اصفهان واقع در خیابان میر فندرسکی نرسیده به خیابان هفت دست است. خبر خوب اینکه اهالی نزدیک به مرکز ایران، از کاشان گرفته تا خود سیرجان می ‌توانند به غیر از دو شعبه بالسا اصفهان در سیتی سنتر و خیابان میرفندرسکی، به شعبه یزد بالسا در خیابان چهارراه یزدباف هم مراجعه کنند. ساکنین جنوب شرقی ایران و استان کرمان هم می توانند به شعبه بالسا در کرمان به آدرس خیابان هزار و یک شب مراجعه کنند. ساکنین شهرهای دیگر هم نگران نباشید! با ما باشید تا در ادامه این مقاله شعب دیگر بالسا را معرفی کنیم و با معرفی مرکز فروش سرویس خواب در تهران و شهرستان‌ها پاسخی کامل به این سوال دهیم که سرویس خواب از کجا بخریم؟

 

سرویس خواب کودک یا نوزاد از کجا بخریم؟

اگر در شرف پدر یا مادر شدن هستید یا به تازگی پدر یا مادر شده اید تبریک می گوییم! شما یکی از بهترین و سخت ترین احساسات دنیا را تجربه خواهید کرد. البته مراقبت از کودک نگرانی های خاص خود را هم دارد. یکی از چیزهایی که همه در این برهه از زندگی شان تا قبل از سنین نوجوانی درصدد خرید آن هستند، سرویس خواب کودک یا نوزاد است. حتما دغدغه رعایت نکات امنیتی و مراقبتی در طراحی سرویس خواب فرزند دلبندتان را دارید و سوال شما این است که سرویس خواب کودک یا نوزاد از کجا بخریم؟

 

شعب بالسا در سراسر ایران مرکز فروش سرویس خواب در تهران و شهرستان ها است. در ادامه سفرمان به شهرهای مختلف ایران، به شیراز زیبا می ‌رسیم.

 

خرید سرویس خواب نوجوان, شعبه بالسا اصفهان در سیتی سنتر, خرید سرویس خواب از شعبه بالسا اصفهان در سیتی سنتر

شعبه بالسا اصفهان در سیتی سنتر

 

بالسا شیراز با دو شعبه!

به شهر عشق یعنی شیراز می رسیم. حضرت حافظ می فرمایند: ” خوشا شیراز و وضع بی مثالش، خداوندا نگه دار از زوالش!”. شیرازی های عزیز و سایر شهرهای استان فارس و شهرهای اطراف استان می توانند بالسا شیراز را در ستارخان و بلوار قدوسی شیراز پیدا کنند.

 

شعبه بالسا در بندر عباس

در بندرعباس، آخرین ایستگاه جنوبی خاک ایران نیز شعبه بالسا بندرعباس در بلوار امام واقع شده است. شعب بالسا به همین جا ختم نمی ‌شود! ما در عرض جغرافیایی ایران هم به پیش رفتیم.

 

سرویس خواب دونفره از کجا بخریم؟

بهترین قسمت شب، خواب شبانه است و چه چیز از این بهتر که یک سرویس خواب دونفره کامل در اختیار داشته باشیم تا صبح را با لبخند آغاز کنیم. یک سرویس خواب دو نفره محبوب ترین اندازه ای است که همه دنبالش هستند. زیرا برای اکثر افراد یک انتخاب جادار، همه کاره و راحت است. از زوج‌ها گرفته تا نوجوانان، تخت‌های دو نفره فضای کافی را در اختیار شما قرار می‌دهد. چه تنها بخوابید و چه با همسرتان، شما به جا برای چیدمان منظم و شیک نیاز دارید. برند بالسا با سابقه درخشانی که دارد، باکیفیت ترین و زیباترین طرح های سرویس خواب دو نفره را در مرکز فروش سرویس خواب در تهران و شهرستان ها در اختیار شما می گذارد.

 

شعب بالسا در کرج، قزوین، تبریز، کرمانشاه

ساکنین شمال غربی ایران برند بالسا را در شهر ستارخان یعنی تبریز، بلوار امام می توانند پیدا کنند. در غربی ترین نقطه ایران هم بالسا با شماست. بالسا در شهر بیستون یعنی کرمانشاه میزبان شماست. شعبه بالسا در میدان مرکزی کرمانشاه مستقر است. حالا در راه برگشت به تهران، گریزی به قزوین می زنیم و شعبه بالسا در قزوین را معرفی می کنیم که در مجتمع پردیس این شهر واقع شده است. اگر از شمال یا جاده قزوین به تهران بخواهید بیایید، در کرج هم ما شعبه داریم. بالسا در کرج، میدان توحید قرار گرفته است.

 

شعبه سیتی  سنتر بالسا در اصفهان, آدرس شعبه بالسا در سیتی سنتر اصفهان, سرویس خواب کودک یا نوزاد

شعب بالسا در کشور

 

شعب بالسا در تهران

… و اما برند بالسا در تهران بزرگ دارای 11 شعبه است که از شمالی ‌ترین نقطه که زعفرانیه تهران باشد تا جنوبی ترین آن، بازار مبل خلیج فارس ادامه دارد. بالسا را در تهران در این نقاط می توانید پیدا کنید: زعفرانیه، پاسداران، ایران مال، سعادت آباد، شریعتی، شهرک غرب، بازار مبل ایران، بازار مبل ایران 3، بازار مبل کاسپین، بازار مبل خلیج فارس و بازار مبل خلیج فارس2.

در بالسا علاوه بر سرویس خواب می‌توانید کالای خواب مانند بالش، تشک طبی، وسایل اتاق خواب همانند تخت خواب، میز آرایش، کمد، میز تعویض، آینه قدی، لوستر اتاق خواب، میز تحریر، کتابخانه، دراور، پاتختی و ... را خریداری کنید.

 

برای پیدا کردن لوکیشن و شماره تلفن تمام شعب به صفحه شعب و نمایندگی های بالسا در سایت بالسا مراجعه کنید.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022