حقایقی عجیب درباره هتل نفرین شده سیسیل در لس آنجلس/عکساخبار,اخبارگوناگون,هتل نفرین شده سیسیل

برای ترسیدن از این هتل حتما لازم نیست، از قدرت های ماوراءالطبیعه آگاه باشید. اما متأسفانه افسردگی بزرگ در کمین این هتل بود. در دهه های آتی، ارزش هتل و محله ی اطراف آن کاهش پیدا کرد. در سال ۱۹۳۱ هتل شاهد اولین خودکشی اش بود.

به گزارش تابناک باتو،  قتل های زنجیره ای، پایان های تراژیک و تلخ، بیماران روانی درمان نشده و نوزاد کشی. همه ی این اتفاقات در هتلی در لس آنجلس به نام سیسیل رخ داده اند و عاملانش در آن اقامت داشته اند. برای ترسیدن از این هتل حتما لازم نیست، از قدرت های ماوراءالطبیعه آگاه باشید.

بنا بر این گزارش، این هتل در سال ۱۹۲۴ توسط ویلیام بی هانر با هزینه ی یک میلیون دلار (حدود سیزده میلیون دلار) ساخته و در ساختمان آن از پنجره های رنگین و کاشی های مرمری و مجسمه های گچی استفاده شد. این هتل نویدبخش یک مرکز مهمان نوازی مهم و کسب و کاری آینده دار را می داد.

اما متأسفانه افسردگی بزرگ در کمین این هتل بود. در دهه های آتی، ارزش هتل و محله ی اطراف آن کاهش پیدا کرد. در سال ۱۹۳۱ هتل شاهد اولین خودکشی اش بود. شخصی که جسدش در کنار بسیاری کپسول سمی یافت شد؛ خودکشی های بسیاری که یکی پس از دیگری به وقوع پیوستند!

در سال ۱۹۳۷ شخصی ۲۵ ساله چهارمین شخصی بود که به طرز مشکوکی فوت کرد. وی از طبقه ی نهم به پایین پرتاب شده و بدنش در میان سیم های تلفنی که با خود به پایین آورده بود پیچیده شده بود. پلیس هرگز نتوانست ماهیت این اتفاق را تءیید کند. یکی از دلخراش ترین اتفاقات در سال ۱۹۴۴ رخ داد, زن جوانی در یکی از اتاق های این هتل زایمان کرده و نوزادش را از پنجره به بیرون پرتاب می کند.

اخبار,اخبارگوناگون,هتل نفرین شده سیسیل


قاتلان مشهور
ریچارد رامیرز با لقب تعقیب گر شب طی سال های ۱۹۸۴ تا ۸۵ عامل وحشت کالیفرنیای ساحلی شده بود. در کمتر دو سال وی ۳۸ فرد بین ۹ تا ۸۳ سال را به قتل رساند. مرکز قتل های وی نیز هتل سیسل بود. این قاتل تا مدت ها شهره ی خاص و عام بود و نامش در رگ های همه ی اهالی آن ایالت جوی وحشت و دلهره به راه می انداخت. این تنها یک نمونه از انبوه قاتلان ساکن این هتل است.

جای تعجبی ندارد که مالکان این هتل با تغییر نام آن در سال ۲۰۱۱ سعی در تغییر برند! و دیدگاه عامه در مورد هتل خود داشته باشند؛ اما طولی نکشید که حادثه ای برای یک توریست ۲۱ ساله ی کانادایی، الیسا لم در این مکان رخ داد. مرگ وی یکی از پرسش برانگیزترین حوادث ها طی سال های فعالیت این هتل است. در سال ۲۰۱۳ یکی از کارکنان هتل جسد این توریست جوان را به صورت شناور درون آب یکی از تانکرهای آب روی پشت بام این هتل پیدا می کند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------