راهبان هندی موبایل به دست سوژه کاربران شدند(+تصاویر)تصویری از دعا کردن راهبان معبدی در هند درحالی که موبایل به دست دارند سوژه خنده کاربران شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، انتشار تصاویری از راهبان هندی که مشغول دعا کردن هستند، اما موبایل در دست دارند در شبکه‌های مجازی سوژه کاربران شده است. ماجرا از این قرار است که این روز‌ها ساکنان هند از گرمای زیاد رنج می‌برند بنابراین برای مقابله با این گرما در یکی از معابد خود مراسم عبادت «puja» را برگزار کردند. در این مراسم راهبان از خدایان خود می‌خواهند که در نعمت را به روی آن‌ها باز کند و برای خنک شدن زمین، بارش باران‌های طولانی مدت را هدیه دهد. اما تصاویری که از این مراسم گرفته شد، کاربران را شگفت زده کرد. در این تصاویر دو راهب در حالی که در دیگ‌های آب نشسته اند، گوشی‌های موبایل خود را در دست گرفته‌اند.

کاربران با دیدن این تصاویر آن‌ها را سوژه قرار دادند و واکنش دادند. عده‌ای از کاربران نوشتند: "آقایان، چون در آب هستند خنک شدند و فراموش کردند که برای باراش باران دعا کنند." عده‌ای هم پست گذاشتند: "آن‌ها مشغول چک کردن وضعیت آب و هوا هستند تا ببینند آیا دعایشان برآورده شده است."

 

اخبار,اخبار گوناگون,راهبان هندی

 

اخبار,اخبار گوناگون,راهبان هندی

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------