چشمان این دختر اوکراینی، سوژه کاربران فضای‌مجازی شد!اخبار,اخبار گوناگون,دختراوکراینی
تصاویر او در فضای مجازی با واکنش بسیار کاربران و نظرات مختلفی روبرو شده است. برخی می‌گویند او از برنامه فتوشاپ استفاده کرده، اما «ماریا» می‌گوید چشم‌های واقعی و طبیعی خودش همین شکلی است و هیچ فتوشاپی در کار نبوده. او ۱۲۰ هزار فالوئر در اینستاگرام دارد.

به محض دیدن عکس‌ها و فیلم‌های او، باور نمی‌کنید که دختر اوکراینی «ماریا أوز»، واقعاً چشم‌های به این درشتی داشته باشد. بسیاری بر این باورند که او تنها فردی در دنیا است که چشمانی به این درشتی دارد، چشمان آبی او به طرز شگفت انگیزی توجهات را جلب می‌کنند.

 

به گزارش تابناک، تصاویر او در فضای مجازی با واکنش بسیار کاربران و نظرات مختلفی روبرو شده است. برخی می‌گویند او از برنامه فتوشاپ استفاده کرده، اما «ماریا» می‌گوید چشم‌های واقعی و طبیعی خودش همین شکلی است و هیچ فتوشاپی در کار نبوده. او ۱۲۰ هزار فالوئر در اینستاگرام دارد.

 

این دختر اوکراینی که در زمینه ترفندهایِ تصویری عکس‌ها و فیلم‌ها در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی کار می‌کند، از سال ۲۰۱۶ شروع به گرفتن عکس از خودش کرد و در این دوره توانست قابلیت‌های عکاسی خود را بهبود ببخشد و به موفقیت‌های خوبی برسد.

 

او تأیید کرد که شهرتش یک شبه شکل نگرفته است و از این بابت اتهامات زیادی مبنی بر فِیک بودن عکس‌ها به او وارد شده که البته از آن‌ها رنجیده نیست و علی رغم تجربه خوبی که در ترفند‌های تصویری و فتوشاپ دارد، آن را روی عکس‌های خود اعمال نمی‌کند و عکسهایش طبیعی اند.

 

اخبار,اخبار گوناگون,دختراوکراینی
 
اخبار,اخبار گوناگون,دختراوکراینی
 
اخبار,اخبار گوناگون,دختراوکراینی
 
اخبار,اخبار گوناگون,دختراوکراینی
 
 
مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------