هتلی که مهمانانش در «لولۀ فاضلاب» می‌خوابند!هتل،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
برای بیشتر مسافران، فکر خوابیدن در لوله فاضلاب شاید بدترین جا برای اقامت به نظر برسد و بیشتر شبیه یک سفر بدفرجام باشد تا خوابیدن در یک جای دنج رضایت‌بخش دور از خانه!

به گزارش فرادید، داسپارک‌هتل (Dasparkhotel) قصد دارد تصور عموم مردم را از لوله فاضلاب تغییر دهد. صاحبان این هتل یکی از منحصربه‌فردترین و خیالی‌ترین اقامتگاه‌های جهان را ساخته‌اند که از چندین اتاق مجزا تشکیل شده که در واقع، لوله‌های فاضلاب شهری تغییر کاربری داده شده هستند. 

 

لوله‌های زهکشی صنعتی، مستحکم و بسیار بادوام هستند. متأسفانه، این به آن معناست که وقتی دور ریخته می‌شوند، چندین دهه در قبرستان زباله‌ها یا حتی کنار جاده به حال خود رها می‌شوند. آن‌ها معمولاً زیر زمین دفن می‌شوند و شهروندان عادی که در امتداد جاده‌ها و پیاده‌روها عبور و مرور می‌کنند، هرگز نمی‌دانند کاربرد آن‌ها زیر زمین برای زهکشی آب است. 

 

هتل،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

داسپارک‌هتل با استفاده از این ساختارهای پنهان، نه تنها ابزاری پایدار و ارزان برای راه‌اندازی یک سرمایه‌گذاری تجاری را کشف کرده، بلکه به مسافران فرصت تجربه‌ی بخشی از جامعه را می‌دهد که هرگز آن‌ها را نمی‌بینند یا حتی به آن فکر نمی‌کنند. 

 

داسپارک‌هتل برای بیشتر مردم جایی برای تفریح منحصر به فرد و تفکربرانگیز است. با هر اتاق تنگ و در عین حال دنج، مجهز به تختخواب، قفسه‌بندی و نورگیر، هر کس آن را تجربه کرده باشد می‌تواند بگوید در مکانی بوده که قبلاً هرگز تجربه‌اش را نداشته است.

 

هتل،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------