تلاش یک ثروتمند روسی برای رسیدن به «جاودانگی» اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,

 

یک میلیونر روسی به نام «سیرگی یونگ» ۱۰۰ میلیون دلار برای یک فناوری زیستی هزینه کرده‌ است که به آن «علم جاودانگی» گفته می‌شود. هدف از این فناوری، افزایش عمر انسان به ۲۰۰ سال است. این میلیونر روسی بر این باور است که با استفاده از اجزای الکترونیکی و زیستی در کنار یکدیگر که از طریق چاپ سه بعدی ۳D صورت می گیرد می توان عمر انسان را افزایش داد. 

 

او در این راستا هر سال با ۱۰۰ شرکت مرتبط متخصص همکاری می‌کند. او یک سرمایه‌دار غیردولتی است که در صورت موفقیت می‌توان به عمر بیش از ۱۰۰ سال انسان‌ها امیدوار بود.

 

این پول هم اکنون در زمینه انواع فناوری‌ها از جمله ساخت ربات، جایگزینی اعضای کاشته شده در راکتور‌های زیستی درون بدن و تحقیقات هوش مصنوعی هزینه شده‌ است. یونگ در بیانیه‌ای گفت: هشتاد سال پیش، متوسط عمر روی زمین ۴۳ سال بود و هم اکنون در کشور‌هایی مانند انگلستان و آمریکا، متوسط عمر بین ۷۵ تا ۸۰ سال است، بنابراین ما تلاش خواهیم کرد تا طول عمر را از طریق «سبک زندگی» و پیشرفت‌های فناوری و تغییرات در مراقبت‌های بهداشتی. طولانی‌تر کنیم. 

 

 یونگ بودجه یک شرکت انگلیسی به نام Juvenscence را  که در زمینه تولید داروهای «تجزیه و تحلیل پیری» متخصص است  تأمین میکند و برای از بین بردن سلولهای در حال زوال بدن و بازسازی بافت هایی که با افزایش سن خراب می شوند، طراحی شده است و همچنین در بازسازی اندام‌های داخل بدن بودجه اختصاص می دهد.

 

یونگ توضیح داد بزرگترین مشکل اعضای قابل تعویض یا اعضای مصنوعی بدن، واکنش سیستم ایمنی بدن در هنگام پیوند است؛ زیرا بدن فکر می‌کند این یک بدن خارجی است و همه کارها را برای رد آن انجام می‌دهد و نشان می‌دهد که استفاده از مایع غدد لنفاوی راهی برای حل مشکل برای کاشت مستقیم آن در داخل بدن است.

 

تابناک باتو 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی