جراحی های زیبایی مردی که می خواهد شبیه به عروسک شود! جراحی های زیبایی ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون
مرد انگلیسی برای آنکه شبیه به یک عروسک معروف شود تاکنون ۱۴ هزار دلار صرف انجام جراحی زیبایی کرده است. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، «جیمی فیتِراستون»، یک شهروند انگلیسی تصمیمی برای پایان دادن به جراحی‌هایی که در مدت یک سال گذشته روی صورتش انجام داده ندارد. فیتِراستون ۲۲ ساله اهل هال انگلیس قصد دارد تا با انجام جراحی‌های متعدد خود را شبیه به «Ken doll»، یک عروسک باربی مردانه کند.

 

او در سال گذشته ۱۴۱۵۰ دلار برای این جراحی لب، گونه و بوتاکس هزینه کرد و برنامه آینده او جراحی بینی اش است. فیتِراستون در گفتگو با SWNS گفت: «تازه شروع کار است. من فکر می‌کنم این( صورت) فوق العاده پلاستیکی است و به نظر می‌رسد شگفت انگیز است. من همیشه آدمی بودم که می‌خواستم در یک جمع، منحصر به فرد باشم. حالا هم در اینجا متوقف نمی‌شوم و می‌خواهم جراحی‌های زیبایی بیشتری انجام دهم. من به نظر کسی اهمیت نمی‌دهم و کاری را انجام می‌دهم که از آن لذت می‌برم.»

 

در کنار این جراحی‌های پلاستیک، فیتِراستون هر هفته مدل مو‌های خود را نیز تغییر می‌دهد و از مدل‌های مختلف استفاده می‌کند. او همچنین از تفریحات مختلفی مانند خرید، رفتن به مهمانی‌ها و خلبانی هلی کوپتر لذت می‌برد.

 جراحی های زیبایی ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

بنا به گزارش SWNS فیتِراستون در سن ۱۶ سالگی ترک تحصیل کرد تا وقت آزاد برای انجام جراحی‌های خود داشته باشد. در حال حاضر او در بوتیک یکی از دوستانش کار تبلیغاتی انجام می‌دهد. او می‌گوید: «مردم ممکن است باور نکنند، اما من به سختی کار کرده ام تا آنچه را که دوست دارم داشته باشم بتوانم تهیه کنم.»

 

 جراحی های زیبایی ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون
 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------