افشاریان: اشتباهات داوری تاثیرگذار را قبول داریم/ داوران ما پاک هستند اما اشتباه سهوی استخداداد افشاریان،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: اشتباهات تاثیرگذار داوری را قبول دارم اما دستمان برای چیدمان بسته بود.

به گزارش ایرنا، خداداد افشاریان دوشنبه شب در گفتگویی تاکید کرد: مسئولان باشگاه نفت مسجد سلیمان اعتقاد دارند چیدمان داوری بازی با پرسپولیس در چند روز مانده به بازی تغییر کرده است اما این حرف صحیح نیست و از همان روز اول کادر داوری این بازی مشخص بود.

 

وی تصریح کرد: برای هر بازی شرایط خاصی وجود دارد، به عنوان مثال در این ایام به توجه به اعزام مسافران برای حضور در مراسم اربعین تهیه بلیت هوایی بسیار سخت است و ما فقط موفق شدیم داور وسط را از طریق هوایی به مسجد سلمان برسانیم. از سویی دیگر ۵ داور ما در خارج از کشور هستند. دوستان کار را از بیرون می‌بینند اما واقعیت این است که کار بسیار سخت است. 

 

رئیس کمیته داوران گفت: داوران ما از بهترین و پاکترین جامعه داوری هستند، قبول دارم اشتباهات تاثیرگذار داوری داشتیم اما اگر اشتباهی صورت بگیرد اولین قربانی شخص داور است و نباید با آبرو و عزت داوران بازی کنیم.

 

افشاریان تصریح کرد: در بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان ۳ اشتباه تاثیرگذار برای سرخ‌پوشان و ۲ اشتباه هم برای تیم میزبان صورت گرفت و باید بگویم تیم داوری ما روز خوبی را سپری نکرد. 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022