کی روش: برد همیشه خوب است/ بدترین قسمت این بازی مصدومیت ابراهیمی بودکی روش،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازی خوبی مقابل نیکاراگوئه داشتیم و پیروزی همیشه خوب است.

به گزارش فارس، کارلوس کی‌روش بعد از برد یک بر صفر مقابل نیکاراگوئه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی بود، برد همیشه خوب است و بعد از چند روز تمرین پرفشار بازیکنان جوان فرصت بازی پیدا کردند. بازیکنان بزرگسال‌تر هم بعد از تمرینات پرفشار بازی کردند و بازی تمرینی خوبی بود. 

 

وی در مورد وضعیت مصدومیت امید ابراهیمی گفت: خیلی نگران این مساله هستم باید ببینم شرایط چطور خواهد بود. بدترین قسمت بازی امشب مصدومیت ابراهیمی بود البته باید ببینیم نتایج پزشکی فردا چه خواهد شد.

 

***

 

سرمربی نیکاراگوئه: یک اشتباه کردیم و ایران به گل رسید

مارکو فیگوئرا بعد از شکست یک بر صفر مقابل تیم ملی ایران در دیداری تدارکاتی در نشست خبری اظهار داشت: بازی را به دو نیمه تقسیم می‌کنم. 45 دقیقه اول متوسط برای نیکاراگوئه بود و برای تیم ایران خوب بود. فقط یک اشتباه کردیم و با همان اشتباه ، ایران گلش را زد. در نیمه دوم شرایط بهتری داشتیم و با فشاری که آوردیم دقایقی تیم ملی ایران عقب رفت. 

 

سرمربی نیکاراگوئه،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

سرمربی تیم نیکاراگوئه تصریح کرد: اشتباهی که در نیمه اول کردیم به تمام بازی ما فشار آورد اما اگرچه از این قضیه راضی نیستیم اما خیال‌مان راحت است. اینکه تیم ملی ما میانگین سنی حدود 23 سال و چهارماه دارد. این باعث می شود حس  خوب و روشنایی خوبی برای آینده پیدا کنیم. ماه مارس مسابقات نشنال لیگ را داریم.

 

وی افزود: فکر می‌کنم بازی را در کل به دو بخش تقسیم باید کرد نیمه اول برای ایران بود و نیمه دوم برای ما که نتوانستیم از فرصت هایمان استفاده کنیم. 

 

سرمربی نیکاراگوئه در مورد اینکه تیم ملی را در بین 32 تیم جام جهانی در چه سطحی ارزیابی می‌کنید گفت: خیلی از بازیکنان اصلی شما در این بازی نبودند. از صمیم قلب برای ایران آرزوی موفقیت دارم اما باید واقعیت را پذیرفت که ایران در گروه سختی است و فوتبال دنیا هم فوتبال پویایی است. شکلی که در نیمه اول بازی کرد اگر تیم ملی شما مثل نیمه اول باشد می توان امیدوار بود که نتایج خوبی در جام جهانی بگیرد.

 

وی در مورد اینکه بهترین بازیکن تیم ملی ایران در این مسابقه کدام بازیکن بود، گفت: دروازه بان  نیمه اول! او فردی با اطمینان به نفس و با شخصیت نشان داد.

 

وی در مورد عصبانیت بازیکنان و اینکه مسابقه خشن بود یا روال طبیعی خودش را داشت عنوان کرد: به هر جهت فوتبالی که در دنیا وجود دارد، فوتبالی سریع، پویا و مردانه‌ای است.

 


کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023