کالدرون: گروه پرسپولیس را دوست دارم/سیدجلال؟ مشکلی با او ندارم، خبرنگاران دنبال جنجال هستنداخبار,اخبار ورزشی,کالدرون
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من مشکلی با سیدجلال ندارم و رابطه خوبی با هم داریم، برخی خبرنگاران دنبال جنجال هستند.

به گزارش فارس،‌ گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس مقابل سایپا در خصوص این بازی گفت: بابت تاخیر حضورم عذرخواهی می‌کنم. زمان بازی عوض شده اما این مهم نیست و در ساعت 15 سرما کمتر است. ما برای بازی مهم فردا آماده هستیم.

 

*درباره مذاکره با بازیکنان با باشگاه صحبت کنید

کالدرون در مورد شایعه بازیکنی به نام جوناتا اظهار داشت: در مورد مذاکرات با بازیکنان باید با باشگاه صحبت کنید. تمام تمرکزم روی بازی‌ای که داریم و فقط به آن فکر می‌کنیم.

 

*وقتی مسابقات فشرده بوده تغییراتی را در سیستم و ترکیب داده‌ام

وی  در مورد اینکه در سطح دفاعی تیم‌تان اشتباهاتی داشت و از هم تغییراتی در ترکیب ایجاد خواهد شد گفت:‌نمی‌دانم چه اشتباهاتی را می‌گویید. روش من این است که با توجه به برگزاری 4 روز یک بار بازی‌ها تغییراتی را در تیم ایجاد می‌کنم. به خاطر اینکه بازی‌ها فشرده است و احتمال آسیب دیدگی بازیکنان جود دارد و برخی از بازیکنان خسته می‌شوند. همیشه وقتی مسابقات فشرده بوده تغییراتی را در سیستم و ترکیب تیمم داشته‌ام.

 

*همه می‌خواهند ما را ببرند و فردا هم بازی سختی خواهیم داشت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص بازی فردا مقابل سایپا و اینکه می‌توانید با اختلاف بالا این تیم را ببرید، افزود : همه تیم‌ها مقابل ما خوب بازی می‌کنند و ما تا اینجا بازی آسانی نداشتیم چرا که بازی با پرسپولیس برای سایر تیم‌ها یک بازی خاص است. همه می‌خواهند ما را ببرند و فکر می‌کنم فردا هم بازی سختی خواهیم داشت اما امیدوارم بازی فردا سخت نباشد. رقبای ما همگی خوب هستند و خوب هم دفاع می‌کنند. و اگر فردا نتوانیم گل اول را بزنیم کار سخت می‌شود. 

 

*ما مهاجم 190 سانتی‌متری نداریم و سبک بازی ما شکل دیگری است

کالدرون درباره زمین بی‌کیفیت ورزشگاه شهر قدس افزود: تیم حریف بیشتر از ما از بازی مستقیم استفاده می‌کند اما ما مهاجم 190 سانتیمتری نداریم. سبک بازی ما به شکل دیگری است و ما روش خودمان را داریم. اگر زمین خوب نباشد دچار مشکل می‌شویم. البته زمین تمرین ما خوب نیست و بازیکنان می‌توانند فردا خودشان را با شرایط زمین وفق بدهند. ما در همین شرایط زمین، تمرین می‌کنیم.

 

*ترابی آماده است و خوشحالم بازی‌های او را می‌بینم

وی در مورد اینکه برخی مهدی ترابی را با لیونل مسی مقایسه می‌کنند، گفت:‌ به نظرم این مقایسه‌ها نباید انجام شود اما انجام می‌شود و مشکلی هم نیست. ولی ترابی خیلی آماده است و خوشحالم که بازی‌های ترابی را می‌بینم. همه ما از کیفیت بازی ترابی لذت می‌بریم و به همین دلیل خیلی خوشحالم.

 

*بازگشت نعمتی و غیبت عالیشاه تصمیم من است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس  در مورد اینکه عالیشاه از فهرست پرسپولیس خارج شده اما سیامک نعمتی به فهرست بازگشته،‌گفت:‌من مربی تیم هستم و در مورد 25 بازیکن تیم من تصمیم می‌گیرم. اینکه چه کسی بازی کند و چه کسی ذخیره باشد و چه کسی نباشد. این تصمیمی است که همیشه من می‌گیرم و ممکن است بازیکنان و مردم با آن موافق نباشند اما این تصمیم سرمربی است. 

 

*رابطه من با سیدجلال خیلی خوب است

کالدرون در مورد اینکه سیدجلال حسینی از کادر فنی دلخور است،  گفت: رابطه من و کاپیتان خیلی خوب است. او  هر وقت بازی کرده یا نکرده رفتاری حرفه‌ای داشته. نمی‌دانم خبرنگاران دنبال جنجال هستند؟‌برخی خبرنگاران دنبال جنجال می‌گردند. من مشکلی با سیدجلال ندارم. رابطه خوبی با هم داریم. همانطور که در ابتدای فصل هم گفتم سه دفاع وسط بین‌المللی و عالی داریم. و وقتی دو نفرشان بازی می‌کنند یه نفرشان بیرون می‌ماند. ما هر 4 روز یک بار بازی داریم و به همه بازیکنانمان هم نیاز داریم.

 

*گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان را دوست دارم

وی درخصوص قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا و هم گروه‌های پرسپولیس گفت: همه گروه‌ها سخت هستند اما گروهی که در آن قرار داریم را دوست دارم چرا که از تیم‌های رقیب شناخت خوبی دارم. من به تیمم اطمینان دارم و مسلما بازی‌های سختی خواهیم داشت اما امید دارم که به مرحله بعدی صعود خواهیم کرد. 

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه تیمش می‌تواند در آسیا قهرمان شود، تصریح کرد:  ما باید بازی به بازی جلو برویم. اما من همیشه زیاده خواهی دارم تا موفق شوم. 

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------