از ورود مادران فرزندان کاراته‌کار به سالن مسابقات مشهد جلوگیری شد/ وزارت ورزش تکذیب کردورود مادران فرزندان کاراته‌کار به سالن در مشهد،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
برابر دستورالعملی که معاون ورزشی وزیر ورزش صادر کرده است، از ورود مادران فرزندان کاراته‌کار به سالن کارگران مشهد جلوگیری شد.

به گزارش ایلنا، براساس توضیح نماینده حراست در مسابقات قهرمانی کیوکوشین خراسان رضوی، صبح امروز - جمعه ۳۱ تیرماه- مطابق دستورالعملی که معاون ورزشی وزیر ورزش صادر کرده است، از ورود مادران فرزندان کاراته‌کار به سالن کارگران مشهد جلوگیری شده است.

 

نماینده حراست در این خصوص اظهار کرد: این دستورالعمل کشوری است و بنا بوده قبل از مسابقات، مسئولان برگزاری درباره آن به خانواده‌ها اطلاع دهند اما خانواده این بچه‌ها اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند.

 

در این رابطه روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان شایعه ممنوعیت حضور مادران کاراته‌کاران در مسابقات رده پایه به دستور این وزارتخانه را تکذیب کرد.

 

 پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در پی انتشار ویدیو و ادعای مطرح شده مبنی بر ممنوعیت حضور مادران کاراته‌کاران در سالن مسابقات به دستور این وزارتخانه، روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با رد این ادعا اعلام کرد که دستور چنین ممنوعیتی از سوی هیچ یک از مقامات وزارت ورزش صادر نشده و خانواده‌ها با انجام روال معمول مربوط به حضور تماشاگران (بررسی وضعیت تزریق واکسن و ثبت در سامانه‌) می‌توانند در مسابقات رده پایه به عنوان تماشاگر در کنار فرزندان خود حضور پیدا کنند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022